İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burç Yorumları 8-14 Ekim 2018

Burç Yorumları 8-14 Ekim 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumları yazdık.

Burç Yorumları 8-14 Ekim 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Aşk konusunda şansınız bu hafta yok. Uzun süreli ilişkileri olanlar ayrılabilir ve bu ayrılık sizin için iyi olacaktır. Katılacağınız ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz fakat doğru bir haftada değilsiniz. Bu durum 16 Kasım’a kadar sürecektir. Gizli yapmış olduğunuz işleriniz ortaya çıkabilir, dikkatli olun. Bağışıklık sisteminize dikkat edin. Çalışmaya özen gösterin.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Aşırı verici olmanız sizin takdir görme istediğinizi arttırıyor fakat beklediğiniz ilgiyi göremiyorsunuz. Kendinizi sevin, bu diğerleri tarafından da sevilmenizi sağlayacaktır. Olaylara duygusal tepki vermeyin. Beklemediğiniz yerden gelir elde edebilirsiniz. Eklem ve baş ağrılarına dikkat edin.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İnanç ve güven konusunda aşırı duygusallık yaşıyorsunuz. Evliliğinizde şüpheleriniz varsa, güven duymadığınız bir ilişkiniz varsa, güvensizliklerinizin nedeni siz misiniz yoksa karşınızdakinin yaşattıkları mı durumlarını tek tek göreceksiniz. Hayata karşı güven duygusunu kaybedebilir, maddi zorluk yaşayabilirsiniz. Kalp sağlığına dikkat edin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Size yapılan haksızlıkların neden kendinize yapılmasına izin verdiğinizi kendinize soracaksınız. Duygusal açıdan yoksunluğa girebilirsiniz. Kendinizi zavallı gibi hissedebilirsiniz. Kendinize acımaktan vazgeçin. İş hayatınızda başarı için çaba sarf edin. Rüyalarınıza ve sezgilerinize kulak verin. Kalbi boş olanlar yeni bir arayışa geçmesin, zamana bıraksın.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aşk hayatında güven duygusu sizin için önemli olacak. Hayatta geri dönmez dediğiniz kişiler geri dönecektir. Geri dönmelerinin nedenini iyi araştırın. Eşinizle yüzleşme vaktiniz geldi. Kendinizi halsiz ve yorgun hissedebilirsiniz. İç sesinize her konuda kulak verin.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Size iş yaşamında haksızlık yapmış kişiler samimi bir şekilde sizden özür dileyecektir. İşinizdeki başarı ve disiplininiz sizi yükseltecek. Hayatın size kaybettirdiği şeyler geri dönecektir. Biten aşklar kapınıza gelebilir. Kuruntu yapmaktan vazgeçin, bu durum sağlığınızı olumsuz etkiliyor.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Güzelliğiniz ve çekiciliğiniz ön planda olacaktır. İş hayatınıza tutarlı olmaya özen gösterin. İş hayatında beklediğiniz takdiri alacaksınız. Tembellik yapacağınız günleri geride bırakın. Daha çok çalışıp parlayacaksınız. Dışarıdan bakıldığında çok güçlü birisi olarak gözükeceksiniz.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Hiçbir konuda asla asla demeyin. Ebeveynlerinizden dolayı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akrepler kendi hayatlarında ani kararlar vermemelidir. Tehditkar davranışlardan kaçınmalısınız. Ön yargılarınızdan kurtulmanız halinde mutluluğu yakalayacaksınız. Enerjinizi yükseltmek istiyorsanız harekete geçmelisiniz. Düşünmeden kararlar vermeyin.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Duygusal tepki vermekten uzak durun. Özellikle ailenize karşı tepki vermeyin. İş hayatınızdaki problemler bitmek üzere, biraz daha sabırlı olun. İlişkilerinizde bu hafta neşeli olacaksınız. Tarafsız olacaksınız. Ağrılarınızı ciddiye alın ve sağlığınızı ikinci plana atmayın. Sizi mutsuzluk veren kişileri hayatınızdan çıkartacaksınız. Hislerinize güvenin.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Zihinsel ve bedensel huzur duygusu oldukça artıyor. Yakınlarınıza kendinizi acındırmaktan vazgeçin. İş hayatınızda seyahatleriniz artabilir, bu durum eşinizi rahatsız edebilir. Sebepsiz şekilde öfkelenmek sizi hasta edecektir. Öfkeden uzak durmaya çalışın. Size verilen işi tamamlayabiliyorsanız yapın. Gerçekleştiremeyeceğiniz hiç bir sözü partnerinize vermeyin. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız ortamlara katılmamaya özen gösterin. Aşka bakış açınızı hemen değiştirin. Aşk hayatında sorunları görmezden gelmeyin. Gelirinizi başkalarıyla paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Endişeli ve kuruntulu olmanız ruhunuzu hasta edebilir. Ruhunuzu güçlendirmeye dikkat edin.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Sevgisini göstermeyen kişilerden çok ciddi rahatsızlık duyabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye öğretmenlik yapmaktan vazgeçin. Bu hafta araştırma yapmaktan ve öğrenmekten hoşlanacaksınız. Aşk hayatınızda aşırı duygusal olmayın. İş hayatınızda beklemediğiniz problemler yaşayabilirsiniz. İletişim ve ilişkilerde öfkeli olabilirsiniz, dikkatli olun.

Burç Yorumları 8-14 Ekim 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir