Burç Yorumları 7-13 Ocak 2019

Paylaş

Burç Yorumları 7-13 Ocak 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumları yazdık.

Burç Yorumları 7-13 Ocak 2019 Haftalık Burçlar

Koç Burcu

Size gelecek olan kariyer ve para konularına iyi düşünerek karar verin. Hızlı ve endişeyle bir anda kararlar vermeyin. Aşk hayatınızda biraz daha dikkatli olmaya çalışın, istemeden üzüyorsunuz. Çözülmeyi bekleyen sorunlar, sizin yüzünüzden çözümsüzlüğe sürüklenebilir. Zamanınızı çok iyi değerlendirirseniz iş hayatınızda başarılı olacaksınız. Ailenizde ve çevrenizde çatışmalar ve kavgalar yoğun yaşanabilir. Akrabalar arasında iyilik yapayım derken kötü kişi olmayın.

Boğa Burcu

Aşk konusunda yeni tekliflere çok açık olacaksınız. Güven duygusu yaşamak için çok önemli olacak. Parasal olarak etrafınızdaki insanların sizden daha iyi durumda olmalarına aldırmayın. Eski defterler açılıyor. Kafanızın şaşırmasına izin vermeyin. Yıldızınız parlıyor fakat kibirlenmemeye dikkat edin. Para kazanma konusunda yükselme haftasındasınız.

İkizler Burcu

Duygusal ilişkiler konusunda biraz sıkıntılı bir dönem sizi bekliyor. Anlaşılmadığınızı ve dinlenmediğinizi düşüneceksiniz. İhtiraslı olmaktan kaçının. Sizin için birikim yapma zamanı geldi. Ailenizi ihmal etmemeye gayret edin. Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artıyor ve daha çok çalışacaksınız.

Burç Yorumları 7-13 Ocak 2019-Yengeç Burcu

Duygularınızı doğru değerlendirmelisiniz, daha ince eleyip sık dokuyun. Eğer attığınız adımlar sizi doğru yöne götürmediyse yönünüzü değiştirin. Aile içerisinde oluşan sorunların gerçek sebebini sorgulayın. Sakladığınız şeyler ortaya çıkacak. Çaba sarf ettiğiniz işlerde hak ettiğinizi alacaksınız. Üretkenliğiniz ve çalışkanlığınız artıyor. Çevrenizdeki kişilerin gerçek niyetini anlayacaksınız. Bağışıklık sistemine dikkat edin. Ev alabilir veya evlilik teklifi alabilirsiniz.

Aslan Burcu

Kulaktan dolma bilgilerle kendinizi tedavi etmeye çalışmayın. Uzmandan yardım alın. Maddi yönden başkalarına bağımlı olmaktan kurtulun. Çok yakınınızda olan birisini kendi çıkarları için sizi kullanıyor olabilir. Kariyer ve kazançta yeni yollar önünüze açılıyor. Büyük heyecanlar yaşayacaksınız. İnanılmaz zorluklardan geçtiniz. Planlarınızı gerçekleştirirken büyüklerinizden ve bilenlerden akıl alın.

Başak Burcu

Para harcayarak mutlu olmaya çalışmayın. Hızlı alışverişten uzak durun ve iyice araştırarak alışveriş yapın. Ufak tefek alerjik durumlara dikkat edin. Hayata bakış açınızla ilgili insanlardan övgü alacaksınız. Sahip olduğunuz her şeyi gözden geçireceksiniz. Evli olanlar eşlerindeki tüm detayları kontrol edecekler. Yalnız olanların yeni başlangıçları için doğru bir zaman değil.

Terazi Burcu

İçine düştüğünüz tüm zorluklardan kurtuluyorsunuz. Düşündüğünüz aşk çok da derin olmayabilir. Evli olanlar yaşamış oldukları sorunları çözecekler. Sürekli olarak ertelediğiniz amacınızı unutmayın. Kilonuzla ilgili daha dikkatli olmalısınız. Sağlıklı beslenmeye önem verin. Çabaladığınız ve yorulduğunuz şeylerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Burç Yorumları 7-13 Ocak 2019-Akrep Burcu

Eski sevgiliniz veya eşiniz şimdiki ilişkinizi bozmaya çalışabilir. Tutkunuz artıyor. Gizli düşmanlıklara maruz kalacaksınız. İkili ilişkiniz konusunda sorgulamalarla dolu bir döneme giriyorsunuz. Size fırsat gibi sunulan parasal getirilere kanmayın. Sağlam adımlar atın. Yapmanız gereken sağlık kontrollerinizi unutmayın.

Yay Burcu

Kafanızda hiçbir şeyi büyütmeyin. Şansınız devam ediyor. Aşka aşık olmanız sizi olumsuz etkileyebilir. Küçük ayrıntılar maddi olanaklarınız için size fırsatlar sunacak. Çalışma, üretme ve kazanma alanlarında yükseliş içerisindesiniz. İmkanlarınızı arttıracaksınız. Sağlıklı olduğunuzu düşünerek sağlığınızı ihmal etmeyin. Kendinizi talihsiz ve şanssız olarak görmekten vazgeçin. Hayatınızdaki yenilikler, hayattan keyif almanızı sağlayacak.

Oğlak Burcu

Motivasyonunuzu kaybetmeyin. Kendine duyduğun inancı korumalısın. Başınıza gelen tüm sıkıntılara rağmen umudunuzu kaybetmeyin. Umudu olmayanın yarını olmaz. Aşk hayatınızda kendinizi kandırarak bir yere varamazsınız. Yakınmaktan başka bir şey yapmıyorsanız, başarılı olamazsınız. Yaşadığınız olumsuzlukların neden kaynaklandığını belirleyin. Aldığınız kararlarla ilgili olumlu sonuçlar alacaksınız. Geçmişe takılmayın.

Kova Burcu

İşsiz olanlar bu hafta işe başlayabilir. Para beklentisi olanlar bu hafta para kazanacaklar. Ufkunuzu genişletmelisiniz. Bu hafta çok şanslı olacaksınız. Mücadele gerektiren şeylerde başarılı olacaksınız. Gecikmiş olan her şeyi halledeceksiniz. Gönül ilişkisi konusunda biraz ketum olunması gereken bir zamandasınız. Hayatınızı diğerleriyle paylaşmayın. Tatil yapmak için biraz daha sabredin.

Burç Yorumları 7-13 Ocak 2019-Balık Burcu

Sizin hakkınızda yapılacak konuşmalar nedeniyle tüm hayatınızda gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu yüzden duygusallığınız artacak. Hakkınızda yapılan dedikoduları dinlemeyin. Aile bireylerinin söylediklerine fazla alınganlık yapıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınız sizi fazla yorabilir. İlgiyi karşı taraftan beklemeyin. Kelimeler ağzınızdan çıkarken bir kez daha düşünün. Hayatınızdaki kişilerin sizin onlara davrandığınız gibi onların da size davranmasını beklemeyin.

Burç Yorumları 7-13 Ocak 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Leave a Reply