Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 7-13 Ağustos

Burç Yorumları 7-13 Ağustos

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 7-13 Ağustos yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 7-13 Ağustos 2017

Koç Burcu

İş hayatınızda sonuçlanmasını beklediğiniz durumların hızlandığını fark edeceksiniz. Kalbiniz boş ise karşınıza yeni kişiler çıkabilir. Bu hafta yeni ilişkilere adım atmayın. Aile içi ilişkilerinizde parasal konular neticesinde ilişkileriniz bozulabilir.

Boğa Burcu

Eksik olduğunuz konularda araştırma yapmakta oldukça isteklisiniz. Kendinizi geliştirmek için seyahat yaparken kendinize dikkat edin. Seyahatlerde size karşı yapılacak hırsızlıklara karşı tedbirli olun. İş hayatınızda sizden üstün olan kişilerden yardım almaktan çekinmeyin. Aile içinde iyi bir dinleyici olmaya çalışın.

İkizler Burcu

Kırgın olduğunuz yakınlarınızı arayarak küskünlüğe bir son verin. Partneriniz de duymuş olduğunuz rahatsızlıkları onla konuşarak çözmeye çalışın. Birilerine borç para verecekseniz geri gelemeyebileceğini bilin.

Burç Yorumları 7-13 Ağustos 2017-Yengeç Burcu

Partnerinizle yaşamış olduğunuz kırgınlıklar ve olumsuzluklar tekrardan gündeminizde olabilir. Sizi mutsuz eden düşüncelerden mümkün olduğunca uzaklaşın. Dişlerinizi kontrolden geçirmeyi unutmayın.

Aslan Burcu

Sizden konum olarak uzak da olan kişilerle iletişiminize dikkat edin. İş hayatınızda sizi kaygılandıran düşüncelerden arının. Aile hayatınızda yakınlarınızla olan iletişiminizi güçlendirin. Trafikte araba kullananların dikkatli olması gerekir.

Başak Burcu

Yeni işlere başlamak isteyenler başlamamalıdır. Problemleri çözmede ilerleyeceksiniz. Bozulan eşyalarınızı tamir ettirin. Kaybolan eşyalarınız gözünüzün önünde durmaktadır. Baş ağrılarınızı ihmal etmeyin.

Terazi Burcu

İlişkinizin geleceği için yeni başlangıçlar yapmayın. Hayata karşı olan inancınızı sağlamlaştırın. Partnerinizle iletişim kurarken sakin kalmaya ve öfke duymamaya özen gösterin. Amaçlarınıza ulaşamayabilirsiniz.

Burç Yorumları 7-13 Ağustos 2017-Akrep Burcu

Hukuksal problemler yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken öfkeli davranışlar sergilemekten uzak durun. Sizi anlamayan kişilere karşı tavır yapmayın. Maddi konularda alacak verecek hesabı yapmanız söz konusudur. Spor yaparken yaralanmalara karşı dikkatli olun.

Yay Burcu

İş hayatınız aktif bir şekilde ilerlemektedir. Bu durum hayat enerjinizi arttırmaktadır. Babanız ile olan iletişiminizin güçlenmesine izin verin. İş hayatında örnek aldığınız kişiyi iyi seçin. Sevdiğiniz kişi ile ailenizin arasını yapın.

Oğlak Burcu

Çevrenizdeki kişilerin sizi anlayamaması sizi şaşırtmasın. Düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. İş hayatınızda yeni başlangıçlardan uzak durun ve mevcut işinize konsantre olun. Uykusuz kalmamaya çalışın.

Kova Burcu

Sosyal hayatınızda gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri olduğu gibi kabul etmeyi deneyin. Aile içinde güven duygunuzun ön planda olmasına dikkat edin. Yeni bir ilişkiye başlamak isteyenler başlamasın, ilerisi olmayacaktır. Ruhunuzu sakinleştirin ve içsel dünyanızda gezintiye çıkın.

Burç Yorumları 7-13 Ağustos 2017-Balık Burcu

Cesaretiniz artıyor ve iş hayatında konuşmak istediğiniz konuları konuşabileceksiniz. Yeniliklerden uzak durun. Mevcut düzenin ilerlemesine konsantre olun.

Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir