2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Burç Yorumları 6-12 Şubat Arası

Paylaş

Burç Yorumları 6-12 Şubat Arası yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumları.

Burç Yorumları 6-12 Şubat 2017-Koç Burcu

Koç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor, aşk durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Koçlar kaçırdıkları fırsatları tekrar değerlendirme şansı elde edecektir. Aşk hayatınızdaki sorunlar çözülecek. Hayatınızda eskiden olan kişiler tekrardan geri dönebilir. Hak ettiğiniz ilgiyi ve saygıyı elde edeceksiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz. Ailenizden ve yakınlarınızdan sağlık sorunları olanlar olabilir. Tüm aksilikler düzelecektir.

Boğa Burcu

Boğa burcunda sağlık, para ve aşk konuları mükemmel derecede olacaktır. İş, kariyer, aile ve çevre bakımından olumlu yönde fark edileceksiniz. Ev değiştirme gibi değişiklikler düşünebilirsiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz işlerin sonucunu getireceksiniz. Yakınlarınızdan mutlu haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınıza daha fazla ilgi gösterin. Eşinize karşı soğuk olmayın. İş ve para beklentileriniz gerçekleşecek.

İkizler Burcu

Sağlık ve aşk durumu mükemmel para iyi durumda gözükmektedir. Dertlerinizi anlatamamaktan şikayetçisiniz. Bu dertlerinizi bağıra bağıra anlatmak istiyorsunuz. Karamsar bir tutum sergilemeyin, sabırlı olun. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Çevrenizde olan bitenlerin farkına varacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, evlilik serüvenine atılabilirsiniz.

Burç Yorumları 6-12 Şubat 2017-Yengeç Burcu

Aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Yaşam kalitenize özen göstermeniz gerekiyor. Beslenmenize dikkat edin. Bedenen ve ruhen kalitenizi arttırın. İçsel huzurunuzu arttırın. İş kurma ve yatırım yapma konuları gündeminizde olabilir. Kazalara açıksınız, dikkatinizi arttırın. Hayatınıza yeni kişiler girip sizi başarıya götürecektir. Aşk hayatınızı takıntı haline getirmeyin.

Aslan Burcu

Para durumu mükemmel, sağlık iyi ve aşk durumu kötü gözükmektedir. Kendiniz gibi yaşamaya başladınız. Kendi içinizde hayatı yaşayacaksınız. Bilmediğiniz bazı hastalıklar sizde görülebilir. Dikkatli olmalısınız. Sizin hakkınızda ne düşündüğünü merak ettiğiniz kişileri araştırabilirsiniz. Kendiniz gibi olmaya çalışın. Birileri sizi sorguluyorsa bu sorgulamayı zamana bırakın, ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Kendi karakterinizden ödün vermeyin. Aşk hayatınızda tartışmalardan kaçının. Kaybettiğiniz paralar geri dönebilir.

Başak Burcu

Aşk, para ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Sorunlarınızı yalnız kalarak çözeceksiniz. Elinizden kaçan fırsatlar var ise bunları yakalayacaksınız. Hiç bir konuya tartışarak başlamayın. Sağlığınız kötü ise iyileşme dönemine gireceksiniz. Aile içerisinde küçük tartışmalar olabilir bunları büyütmeyin. Kendinize olan güveninizi tazeleyin.

Terazi Burcu

Para ve sağlık durumlarınız mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Sorunlu dönemleri geri de bıraktınız. Kısmetiniz arttı. Kaçırdığınız tüm fırsatları yakalayacaksınız. Sosyal hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Plan ve projeleriniz rayına oturacaktır. Küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışabilirsiniz. Hatalarınızı düzelteceksiniz. Yalnız olanlar yeni ilişkilere başlayabilir.

Akrep Burcu

Aşk para ve sağlık durumlarınız mükemmel gözükmektedir. İş hayatınızda fark edileceksiniz. Kendi hatalarınızın farkına varın ve düzeltin. İş yaşamında sektör değiştirebilirsiniz. Mutluluk kaynağı olmaya devam edin. Bu mutluluğunuz kendinizden kaynaklıdır. Eksikliklerinizi tamamlama ve geleceğe güvenle bakma dönemindesiniz. Artan şansınızı kullanma size bağlı bir durumdur.

Burç Yorumları 6-12 Şubat 2017-Yay Burcu

Aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumunuz kötü gözükmektedir. Bu dönem sorumluluk alma isteğiniz artacak. Yapmanız gereken çok sayıda işiniz olacaktır. Ruh ve beden sağlığınıza dikkat edin. Enerjinizi düşüren insanlardan uzak durun. Hedef belirleyerek iş hayatınızda ilerleyin. Eksik yönlerinizi tamamlayın. Kendinizle yüzleşip hatalarınızı görmeye çalışın.

Oğlak Burcu

Sağlık ve para durumu mükemmel aşk durumu normal gözükmektedir. İş kurma, taşınma gibi eylemler hayatınızda artacaktır. İş ve para sizin için ön planda gözükmektedir. İş hayatınızda kendinizi geliştirme dönemine giriyorsunuz. İş hayatınızda araştırmacı olun. Başarıyı yakalayacaksınız. Baskıcı davranışlardan uzak durun. Hiç bir işinizde acele davranmayın. Planlayarak ilerleyin. Yakınlarınızın sizin yardımınıza ihtiyacı var. Yardım etmekten çekinmeyin.

Kova Burcu

Para ve sağlık durumu mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Söz söylemeden önce iyi düşünün. Kelimelerinizi iyi seçin. Aşk hayatınızda kavgalardan ve tartışmalardan kaçının. Kötü alışkanlıklarınız size zarar veriyor. Bu alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekir.

Burç Yorumları 6-12 Şubat 2017-Balık Burcu

Sağlık ve aşk durumu mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Çok meşgul bir dönemdesiniz. Sorumluluk almaktan korkmayın. Başarıyı kendiniz için isteyin, başkaları için istemeyin. Bu kendinize zarar vermenize yol açar. Geçmişe takılarak yaşamaktan vazgeçin. Kararlı ve net olun her konuda.

Burç Yorumları 6-12 Şubat Arası.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.