Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 6-12 Mart 2017

Paylaş

Burç Yorumları 6-12 Mart 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 6-12 Mart 2017 Tüm Burçlar-Koç Burcu

Koç burcunda olanların sağlık, para ve aşk durumları mükemmel gözüküyor. Eski sevgiliniz size geri dönecektir. Haksızlığa uğradığınız kişiden özür alacaksınız. Eskiden ayrıldığınız kişiyle bu haftadan itibaren tekrar anlaşıp ilişkiye başlayabilirsiniz. Evlilik için bu dönem kötü bir seçim olur. Para kazanmada şanslısınız. Ödemelerinizde dikkat edin.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel aşk durumu ise iyi gözükmektedir. Kız arkadaşınızla veya erkek arkadaşınızla konuşurken onu anlamaya çalışın. İlişkinizde sorgulamayı bırakın ve dinleyerek birbirinizi anlamaya çalışın. Tartışmalardan kaçının sevgi ve hoşgörülü olmaya çalışın. İşlerinizin sonuçlarını ve para kazanmaya başladığınızı göreceksiniz.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların sağlık ve aşk urumu mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Aile içinde kendi yaşıtlarınızla parasal konularda tartışmalar çıkabilir. Olduğunuz gibi durmaya çalışın aşırı fedakarlık sizi olumsuz etkiliyor. Harcadığınız yerlerden kazanç elde etmek için biraz daha bekleyeceksiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin, arkadaşınızın sizin sevdiğiniz şeyleri sevmesini bekleyemezsiniz.

Burç Yorumları 6-12 Mart 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Yaralanma, aksilik ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Solunum yollarına dikkat edin. Bedeninize iyi bakın. Aşk hayatınızdaki sorunlar bitiyor. Üzerinizde bulunan negatif enerjiyi dağıtmaya çalışın. Şu anlık yeni bir yatırım yapmayın. Bu hafta bolca yemek yapabilirsiniz. Para için endişelenmekten vazgeçin. Çalışan parasını kazanır.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların sağlık durumları mükemmel aşk durumu iyi ve para durumu normal gözükmektedir. Talihinizi sorgulayabilirsiniz.Elinizden kaçan fırsatlara pişman olma ihtimaliniz var. Güvendiğiniz kişilerle sırlarınızı paylaşın. İnancınızı kaybetmeyin, size verilen sözler tutulacaktır. Aşka hayatınızda ön yargılı tavırlardan kaçının. Ruh sağlığınıza dikkat edin.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. İlişkinizde kaybolan heyecan geri gelecektir. İçinizde bulunan yeteneklerinizi açığa çıkartmaya çalışın. Sizdeki cevher sizi bile şaşırtacaktır. Yemek konusunda hünerlerinizi konuşturacağınız bir hafta yaşayacaksınız. İlişkinizde mutlu olmayı başaracaksınız. İmajınızı değiştirmenize gerek yok.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların aşk ve sağlık durumu mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Parasal konularda stresli bir hafta yaşayacaksınız. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Sizi yoran ilişkileri bitirme vaktiniz gelmiştir. Görünüşünüzde değişim yapmanıza gerek yok.

Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların aşk ve sağlık durumu mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Yeni yatırımlar yapmak istiyorsunuz fakat bu aralar yatırım yapmayın. Emek verdiğiniz şeylerin net bir şekilde karşılığını alacaksınız. Burç Yorumları 6-12 Mart 2017.

Burç Yorumları 6-12 Mart 2017-Yay Burcu

Yay burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. İlişkilerinde sorun yaşayanlar bu hafta toparlanma döneminde olacaklardır. Beklediğiniz ilgiyi göreceksiniz. Aile içerisindeki problemler düzelecektir. Ani kararlar vermekten sakının. Diş sağlığınıza dikkat edin. İçinizden geldiği gibi yaşamaya devam edin.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para ve sağlık durumu mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınızla anlayışsızlıkları nedeniyle problemler yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz insanlarla görüşmek zorunda değilsiniz. Alışkanlık olduğunu bilin. Beklediğiniz başarıyı bu hafta elde edeceksiniz. Kaçtığınız sorunlarla yüzleşeceksiniz. Keşke demeyi bırakın. Olması gerekenler oldu. Yemek yemekten korkmayın fakat yediğiniz porsiyonlara dikkat edin.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. İş hayatınızda size sorun yaşatan problemleri tek tek çözüyorsunuz. Hedef belirleyerek hareket edin. Kimseyle küs kalmayın. Bitirdiğiniz ilişkilere geri dönmeyin. Şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Hayatınızda değişiklik yapmaktan uzak durun.

Burç Yorumları 6-12 Mart 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların sağlık ve para durumu mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Gizli düşmanlar kazanıyorsunuz. Arkanızdan yapılan düzenbazlıkları görmeye başlayacaksınız. Yeni ilişki istiyorsunuz fakat bu dönem yeni ilişkiye başlamayın. Hiç kimse için kendinizi üzmeyin. Ruhsal değişimler yaşayacaksınız.Bitmiş ilişkilerinize öfke beslemeyin, yaşanması gerekiyordu ve yaşandı.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.