Burç Yorumları 6-12 Kasım

Burç Yorumları 6-12 Kasım 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 6-12 Kasım 2017

Koç Burcu

Çalışma ortamınızda size olan güven artıyor bu durum kendinize olan güveninizi de arttırmaktadır. Maddi konularda sabır göstermeniz neticesinde umduğunuz kazanca kavuşacaksınız. Bu hafta sizi dolduruşa getirmeye çalışanlara aldırış etmeyin. Kaygılarınızı çok dert etmeyin.

Boğa Burcu

Size karşı sağlıksız iletişim kuranlara karşı baskıcı ve kırıcı davranmayın. Parasal konularda gecikmeler olabilir. Miras işlemlerinde planlı ve programlı olmaya özen gösterin. Hukuksal konuların tamamlanması sizi mutlu edecektir. Aile içinde yaşıtlarınızın duygu ve düşünceleri sizin gibi olamaz. Sizi kaygılandırmasına izin vermeyin.

İkizler Burcu

Hafta boyunca kendinizi güçlü, enerjik ve dinamik hissedeceksiniz. İletişim gücünüz artıyor. Daha önce sizi anlamakta güçlük çekenler şimdi sizi rahatlıkla anlayacaktır. Aşk hayatınızda güven ve samimiyet oldukça artmaktadır. Akrabalarınız miras ile ilgili sorunlar yaşayabilir bu sizi ilgilendirmeye bilir.

Burç Yorumları 6-12 Kasım 2017-Yengeç Burcu

Zihniniz oldukça fazla çalışmaktadır. Maddi kaygılar nedeniyle acele ettiğiniz işler gecikebilir. Endişe duyduğunuz her şeyden arınmanız gerekiyor. Yakınlarınızın sizin hakkınızda itam dolu sözleri sizi kırabilir. Bunlara aldırış etmeyin çünkü onları değiştiremezsiniz. Borç verdikleriniz size geri dönebilir. Kazalara karşı dikkatli olun.

Aslan Burcu

Akrabalarınızın ve yakınlarınızın birbirleriyle geçinememesi sizin kendinizi sorgulamanıza neden olabilir. Parasal konularda beklediğiniz kazançlar önünüze gelecektir. İşiniz için eksik olduğunuz alanlarda eğitim almanın tam sırasıdır. Özellikle yabancı dil ve kültür hakkında eğitim alabilirsiniz.

Başak Burcu

Yaşama karşı isteksiz oluşunuz bu hafta etkili olacaktır. Hayatın böyle gitmeyeceğinin farkında olmalısınız. Size keyif veren kişiler ile vakit geçirmelisiniz. Aşk hayatınızda çözümlerle ilgileneceksiniz. Hayatın size getirdiklerine konsantre olun, sizden götürdüklerini unutun. Mide ve sindirim sisteminize dikkat edin.

Terazi Burcu

Size verilen iş sorumluluklarını nasıl hallettiğinizi göreceksiniz. Kariyerinizde sağlam adımlar atacaksınız. Önünü göremeyenler ve belirsizlik yaşayanlar artık net görmektedir. Kendiniz ve çocuklarınızın sağlığına kavuşması yaşam kalitenizi arttıracaktır. Kendinize verdiğiniz değeri her an arttırmalısınız.

Burç Yorumları 6-12 Kasım 2017-Akrep Burcu

Geçmişte yakınlarınız ile yaşadığınız olumsuzluklar sona eriyor. Maddi konularda düşündüğünüz şeylerin tamamlanması da sizi mutlu edecektir. Aşk hayatınızda organizasyonu siz yapabilirsiniz. Sizin için sır olan şeyleri diğerleriyle paylaşmayın. Psikolojik sorunları olanlar bir uzman psikologdan yardım alabilir.

Yay Burcu

İş hayatınızda size zorluk oluşturan çalışma arkadaşlarınıza öfke duyabilirsiniz. Sizin hayatınıza engel olduğunu zanneden kişileri kendi haline bırakın. Ekmeği veren Allah(c.c)dır ve onlar ne yaparsa yapsın yine hak ettiğinizi alırsınız. Kötüyü görmenizi sağlayacaklardır. Kimseye nefret beslemenize gerek yok, onlar görevlerini yaptılar ve hayatınızdan çıkıyorlar.

Oğlak Burcu

Enerjinizi yüksek tutabilmek için bu tür ortamları oluşturmaya özen gösterin. Huzuru aramaktan vazgeçmeyin. Çalışma hayatınızda kayıplar beklemeyiniz. Eşler arasında güven her zamankinden fazla ön planda olacaktır. Aranızda bozulmalar olan yakınlarınızla gücü ve güveni arttıracaksınız. Spor yapmaya, düzenli beslenmeye, gece uykularına ve içsel dünyalara gitmeye dikkat edin.

Kova Burcu

Sosyal hayatınızda kişiler neşenizi sorgulayabilir. Sizi sorgulayanlara aldırış etmeyin, neşeli olmaya devam edin. Bu hafta maddi konularda iyi kazançlar sağlıyorsunuz. Uzun süredir birlikte yaşadığınız partneriniz ile ilgili güven sorunları ortadan kalkıyor. Şikayetiniz olan rahatsızlıklar için doktora gidin.

Burç Yorumları 6-12 Kasım 2017-Balık Burcu

Çevrenizdeki insanların davranışlarından etkileniyorsunuz. İş ve çalışma yaşamınızda gelişmek için size verilen işlerin sizin tarafınızdan sorgulanmaması gerekir. Çevrenize yeni insanlar dahil olabilir. Yeni insanlara karşı sevgi duyup yola devam edin. Sevgi duymadığınız kişiler ile arkadaşlık yapmayın. Sizden yardım isteyen herkese yardımda bulunun.

Burç Yorumları 6-12 Kasım-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Leave a Reply