Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 5-11 Mart

Burç Yorumları 5-11 Mart

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 5-11 Mart 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 5-11 Mart 2018

Koç Burcu

Bu hafta hırslı tavır ve beklentiler içinde olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız ve birlikte yaşadığınız kişilere bu durumunuz antipatik gelebilir. İş hayatında başarılı olacaksınız. İlişkinizin geleceği için geçmişinizi geride bırakmalısınız. Maddi konular ve beklentiler konusunda güven duygusunu arttırmaya özen gösterin. Aile içinde yaşanan sorunların sizi etkilemesine izin vermeyin.

Boğa Burcu

Maddi konularda sürekli endişe duymaya başladınız. Birlikte çalıştığınız kişileri değiştirmek için özel bir çaba harcamayın. Şuanda yaşadığınız zorluklar, gelecekte yaşanacak zorlukları engellemektedir. Daha önce arkadaş ve dost olduğunuz kişiler kapınızı çalabilir. Onlarla dost olmak istiyorsanız onları kabul edin aksi halde onları geri çevirin.

İkizler Burcu

Sosyal ve iş yaşamınızda sıra dışı olma ihtiyacı duyabilirsiniz. Çevrenizin bu değişiminize ne kadar uyum sağlayacağını kontrol etmelisiniz. Sizi sıra dışı olarak görüp, sizin hakkınızda konuşabilirler. Ailenize ve evinize daha fazla zaman ayırmalısınız. Kalbi boş olanlar acele etmemelidir. Eksik olduğunuz alanları doldurmaya çalışın.

Burç Yorumları 5-11 Mart 2018-Yengeç Burcu

Bu hafta görselliğiniz sizin için ön planda olacaktır. İş yaşamında konuşma yaparken düşünerek konuşmalısınız. Asabi, sinirli ve agresif görünmeye başlayabilirsiniz. Zorlu işlerinizi rahatlıkla çözeceksiniz. Sevgi ihtiyacınızı karşılamak için partnerinizle konuşun. İhtiyacınız olan şeyleri çevrenizle konuşarak giderebilirsiniz.

Aslan Burcu

Dış görünüşünüze daha fazla önem veriyorsunuz. İlişkilerinizde daha fazla dinleyici olmaya özen gösterin. Değer görmeniz sizi mutlu edecektir. İşlerinizde aceleci olmadığınız takdirde işleriniz yoluna girecektir. İlişkinizi güçlendirerek geleceğe daha iyi bakabilirsiniz. Kalbi boş olanlara geçmişten birileri gelebilir.

Başak Burcu

Hissettiklerinizi karşınızdakilere kolaylıkla ifade edeceksiniz. Derdinizi karşınızdakine rahatlıkla belirteceksiniz. Bu durumlar sizin huzurlu olmanızı sağlayacaktır. Kendinizi göstermek istediğiniz alanları rahatlıkla göstereceksiniz. Gezmek istediğiniz ve gelişmek istediğiniz alanlar hafta boyu sizi etkileyecektir. Kırgın olduğunuz arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Hislerinizde ve duygularınızda iyice odaklanıyorsunuz. Sürekli evliliği ve ilişkisi olanlar partnerine güven duymalıdır. Gereksiz kıskançlıklardan uzak durulması gerekir. Parasal beklentileriniz konusunda hırslı olmamaya dikkat edin. Hak ettiğinizi alacaksınız. Ailenizin sıkıntıları sizi yorabilir. Ailenizin ne kadar yanındasınız.

Burç Yorumları 5-11 Mart 2018-Akrep Burcu

Kimsenin sizi duymadığı ve düşünmediğini kendi içinizde yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sizin hakkınızda endişe ve şüphe duyabilir. İnsanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. İş ve çalışma alanlarında gelecek planlarınızda, ilerlemek istediğiniz konularda önünüze güzel fırsatlar gelebilir. Ev içinde değişime ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yay Burcu

Çevrenizdeki kişilere gerilimli bir halde olduğunuz hissettirebilirsiniz. Özgür bir yaşam yaşama isteği ön planda olabilir. Uzun bir süredir çalıştığınız projelerinizi daha da geliştirebilir ve paralar kazanabilirsiniz. Aile içinde sizi mutsuz eden durumları açıkça ifade etmelisiniz. Seyahat planları olanlar hafta sonuna doğru yapabilirler.

Oğlak Burcu

İş hayatınızda çatışmalar ve zorlanmalar olacaktır. Bu çatışmalar karşısında sakinleşmelisiniz. Sakinlik durumunda problemlere karşı çözüm üreteceksiniz. Gelecek ile ilgili umutlarınız artıyor. Gelecek ile ilgili beklenti ve istekleriniz tek tek gerçekleşiyor. Hayalleriniz artıyor ve umutlanıyorsunuz. Geçmişten birileri sizi arayabilir.

Kova Burcu

Evli olan kovalar, partneri hakkında yaşadığı şüpheler sona eriyor. Sizi üzen partnerinize karşı iyimser olun. Aldatılan ve kandırılan kişiler geçmişi unutup geleceğe bakacaktır. Yüzleşmekten korktuğunuz her şey önünüze gelebilir. Bu yüzleşmeler geleceğe daha iyi bakmanızı sağlayacaktır. Hafta sonuna doğru hak ettiğiniz paralar gelecektir.

Burç Yorumları 5-11 Mart 2018-Balık Burcu

Felsefi düşünceleriniz artması ve ruhsal duygularınızın artması söz konusudur. İnançsal konularda gelişiyorsunuz. Yuva kurma konusunda kararsız olanlar artık kararlarını verecektir. Mutsuz olduğunuz kişilerden kolaylıkla uzaklaşacaksınız. Kalbi boş olanlar, kendilerini anlayacak kişileri hayatlarına çekeceklerdir. Hangi konuda eksikseniz özellikle aile içinde eksik olduğunuz konularda zaman ayırmalısınız.

Burç Yorumları 5-11 Mart.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top