Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018

Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Hayatınızda olan bazı gerçeklerle yüzleşmekten korkmayın. Yapmış olduğunuz yanlışları göreceksiniz. Aileler ve arkadaşlar koçları her konuda destekleyecektir. Her şeyin aşırısı size zarar verecektir. Bugün yorgun kalkmış olabilirsiniz bu durum sizi üzmesin. Olumsuz özelliklerinizi aşmaya özen gösterin. Gidenin peşinden koşmayın.

Boğa Burcu

Evli olanlar eşleri tarafından anlaşılır olduğunu fark edecektir. Geçtiğimiz haftalarda yaşadığınız sıkıntılar geçiyor. Hayatın tadını çıkarmak için doğru zamanlardasınız. Yeni iş teklifleri gelebilir, bu konu hakkında iyi düşünmelisiniz. Sizi mutsuz eden insanlardan uzak durun. Hayat arkadaşınız size sürprizlerle gelebilir. Çocukları olanlar aile ilişkilerini düzeltecektir.

İkizler Burcu

Dengeli olun ve kararlı davranışlar içerisinde olun. Kimsenin sizi doldurmasına müsaade etmeyin. Size laf taşıyanları hayatınızdan uzaklaştırın. Endişelerinizden arının. Kimsenin dedikodusunu yapmayın. Gelecek kaygısı yüzünden planlarınızı ertelemeyin. Gerçek aşk sizin için hayal.

Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018-Yengeç Burcu

Aldığınız iş ve sorumlulukları tamamıyla sonuçlandıracağınız için çalışanlar maaşlarına zam alabilir. Parasal konularda inanılmaz şanslı olacaksınız. Her şey üstünüze gelebilir, sakin olun. Bazı olayları dert etmeyi bırakın. Ailenizle daha çok vakit geçirin. Size hatalı olanlara karşı ezber bozarak, hatasını söyleyeceksiniz. Size değer vermeyen kişilere hesap soracaksınız. Ufak tefek kazalara dikkat edin.

Aslan Burcu

Aslanlar için bu hafta çok zor geçecektir. Birilerinin arkasından iş çeviren aslanların gizledikleri şeyler ortaya çıkacaktır. Aldatılma söz konusu olacaktır. Güvendiğiniz kişiler sizi üzecektir. Paranız ve başarınız başkaları tarafından çalınabilir. Aşk hayatınızda ise ciddi sorunlar gündeme gelebilir. Aldatmış herkes aldatılacaktır. Başınıza gelecekler konusunda uzman yardımı alın.

Başak Burcu

İnsanların üzerinde baskı kurmayın. Sizin mutlu olmanızdan dolayı diğerlerinin de mutlu olması için aba göstermeniz, insanlar tarafından bir öğretmenlik veya patronluk olarak görülebilir. Bu durum sizi itici birisi yapacaktır. Sizi fikir soranlara yardımcı olun diğerlerine baskı uygulamayın. Yeni aşklar kapınızda olacaktır. Kendinizi değerli ve önemli hissedeceksiniz.

Terazi Burcu

Hedeflerinizi iyi belirleyin. Kemik yapınıza karşı daha duyarlı olun. Dişlere dikkat edin. Sağlık sorunlarını ertelemeyin ve uzmana görünün. İş hayatınızdaki sorunlar bir anda çözülecek. Yeni arkadaşlar kazanacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Yaşam enerjiniz yükselecek. Kafanızda kurduğunuz para, terfi ve iş konularındaki beklentileriniz boş olmayacaktır.

Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018-Akrep Burcu

Azminiz ve çalışmanız artacaktır. Artan enerjiniz, ötelediğiniz ve geciktirdiğiniz işlerinizi yapmanızı sağlayacaktır. Ne istediğinizi bildiğiniz için istediğinizi alacaksınız. İş hayatınızda düzene önem vermelisiniz. Alerjik hastalıklara karşı dikkatli olun. Evinizi temizlemek isteyeceksiniz. Hayatınızdaki iyi insanları ve de kötü insanları temizleyeceksiniz. Ocak ayına kadar arınma sürecektir.

Yay Burcu

2019 yılında kendinizi bulacaksınız ve şanslı olacaksınız. Yaşam enerjiniz çok yükselecek. Zor günleri yakında geride bırakacaksınız. Kendinize duyduğunuz güven artıyor. İstediğiniz maddi ve manevi gücü elde edeceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz haksızlıkları artık unutmalısınız. Hiçbir şeye aldırış etmeyin aksi halde kafanız ağrıyacaktır. Perşembe günü şansınız değişiyor.

Oğlak Burcu

Bazı gerçeklerle yüzleşiyorsunuz. Siz düzeni ve prensibi seviyorsunuz, çevrenizde ise bunları sevmeyen kişilerle muhatap olabilirsiniz. Arkanızdan bu nedenle konuşulabilir. Soğuk, cimri, bilmiş gibi. Çok fazla dedikodunuz yapılacak. İş ve kariyer yaşamınızda fırsatları kazanca çevireceksiniz. Baş ağrılarına dikkat edin. Eksiğiniz ne ise onu tamamlayın.

Kova Burcu

Arkanızdan bazı oyunlar oynanabilir. En yakınlarınızın ihanetine uğrayacaksınız. Talihli ve şanslı bir haftadasınız. İsyan etmekten uzak durun, bol bol şükredin. Sorunları dert etmek yerine çözüm arayışında olun. Çözümler buldukça yaşamınız daha iyi olacaktır. Kavgacı olmayın. Sizin göstermiş olduğunuz tutkuyu karşı taraf göstermeyebilir, bu duruma çok takılmayın.

Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018-Balık Burcu

Bu hafta balıklar dinleyici olacaktır ve dinlediğiniz şeylerin etkisinde kalabilirsiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşın. Size derdiniz paylaşanlara yardımcı olun fakat onlarla birlikte dertlenmeyin. Arkadaşlarınıza anneleri gibi davranmayın. Geçmişi size hatırlatan insanlardan uzak durun. Enerjiniz yükseliyor, yatırımlarınıza odaklanın.

Burç Yorumları 5-11 Kasım 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir