Burç Yorumları 5-11 Haziran

Burç Yorumları 5-11 Haziran yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Ufak kazalara karşı dikkatli olun. Çevrenizdeki kişiler sizin samimi duygularınızı anlamıyor. Karşınızdaki kişilere karşı iletişiminizi güçlendirin. Bu hafta kazanç ve işinizde konum değiştirebilirsiniz. Kendinize iyi bakın ve diğer insanların sizin hakkında düşüncelerini önemsemeyin.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Boğa burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu kötü gözükmektedir. Parasal konuda zarar etmemek için neye ihtiyacınız olduğunu iyi düşünerek alışveriş yapın. Hayatınızdan çıkmak isteyenlere yol verin. Çevrenizde değişen şartlara sıcak bakın size bir zararları olmayacaktır. Yaşam enerjiniz hızla artıyor.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. İkizler burcunda olanlar bu hafta aydınlanma haftasındalar. İş bekleyenler bu hafta haber alabilirler. Fırsatlar ayağınıza geliyor değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Yaşadıklarınız karşınıza çıkmaya başlıyor, ektiğinizi biçeceksiniz. Evlilik kararı alabilir ve mutlu bir yuva sahibi olabilirsiniz. Kırgın olduğunuz kişilerle barışmalısınız.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk durumu kötü ve sağlık durumu iyi gözükmektedir. Aşkta imtihandan geçiyorsunuz. Herkesi kontrol etme isteğiniz çevrenizdekileri sıkmaya başlıyor. Sizden uzaklaşanların yolunu açın ve onların yolunu değiştirmeye çalışmayın. Çalıştığınız her şeyin karşılığını alıyorsunuz. Sindirim ve sinir sisteminize dikkat edin.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Birlikte olduğunuz kişi tarafından anlayışsızlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Göremediğiniz ilgi karşısında sakin kalmaya çalışın. Rüyalarınızı kimseye anlatmayın. Yalnız kaldığınızı düşünüp psikolojik gerilemeler yaşayabilirsiniz. İbadetlerinize ağırlık vererek bu yalnızlık duygusundan kurtulabilirsiniz.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Evliliğinizde yaşadığınız sorunları tek başına çözmeye çalışmayın eşinizden yardım alın. Yolunda giden her şeyin devamlı olması için kendinizi bu düzene adapte etmelisiniz. Düşüncelerinizde olumsuzluğa yer vermeyin. Nazar korkusundan dua ederek korunun.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Bu hafta bir çok kişiyi yargılayacaksınız. İlişki konusunda zorlanmalar yaşanacaktır ayrılıklar söz konusudur. İstemediğiniz düşüncelerden düşünerek kopabilirsiniz bu sizi rahatlatacaktır. Gerilimden kaçının ve sakinleşmeye odaklanın.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İstemiş olduğunuz ilgiyi ve sevgiyi bu hafta göremeyebilirsiniz. Ön yargılı olmaktan sakının bazen yanlış ön yargıda bulunabilirsiniz.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yay burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Seyahat planları oluşturmanız için uygun günlerdesiniz. Düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. Yalnız olanlar sağlam ilişkilere başlayabilir. Parasal konularda çok iyi hedefler belirleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların para durumu mükemmel, sağlık ve aşk durumları kötü gözükmektedir. Yönetme ve dediğim dedik olma durumu sizlerde ayrılmalara neden olabilmektedir. Yaşadığınız olumsuzluklar, çevrenizdeki insanlara kötü anlamda yaşatma gerekçesini size sunmaz. Öğretmek yerine paylaşmaya önem vermelisiniz. İlişkilerinizi ayakta tutmaya çalışın.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kova burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Kimseyi değiştirmeye çalışmayın. Geçmiş ilişkilerinizle şimdiki ilişkinizi kıyaslamayın. İkisi de farklıydı. İçinize dönerek sorgulama yapacaksınız. Maddi yönden iyi fırsatlar yakalayacaksınız. Psikolojinize dikkat edin.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Bir çok şeye korkuyla bakmayı bırakın bu size zarar vermektedir. Her şeyiniz tam takır ilerliyor ve anı yaşamaya özen gösterin. Ev almak için para biriktiren balık bu hafta karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirin. Duygusal yönden iyi bir hafta geçireceksiniz.

Burç Yorumları 5-11 Haziran.

Cevap Yazın