Burçlar

Burç Yorumları 4-11 Şubat 2019

Burç Yorumları 4-11 Şubat 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 4-11 Şubat 2019 Haftalık Yorumlar

Koç Burcu

Maddi konulardaki karmaşık düşünceler hayatınızı alt üst edebilir. Hızlı gelişmeler gerçekleşecek. Önünüze gelecek olan iş tekliflerini iyice düşünerek karar verin. Büyük bir problem yaşamaktan son anda kurtulacaksınız. Bu hafta söyledikleriniz kadar nasıl söylediğiniz önemli olacak. Düşünmeden konuşmamaya dikkat edin. Baş bölgenizdeki ağrınıza dikkat edin. Gaflardan uzak durun.

Boğa Burcu

Cilt problemlerine ve alerjik sorunlara dikkat etmelisiniz. Daha önce kullanmadığınız ve bilmediğiniz şeyleri kullanmayın. Yeni bir ilaca başlayacaklar alerji testi yaptırsın. Gelirinizi arttırmak için bilmediğiniz yollara girmeyin. Aşk hayatınızda anlaşılmamak ilişkinizi yıpratabilir. Anlaşılmamaya karşı bu hafta sabırsız olacaksınız. Güven duygusu bu hafta önem kazanacak. Bu hafta karar vermeniz gereken bir çok durum yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

İşinizle ilgili bir takım değişiklikler gündeme gelebilir. Kendinizi geliştirmeniz ve duygularınızı değiştirmeniz gerekebilir. İş değiştirebilirsiniz. Mutlu olmak için çabalamaktan vazgeçmeyin. Hayata daha güzel bakın. Her şey yoluna girmişken, yaşanmışlıkları hatırlayıp kendinizi üzmeyin. Bu şekilde çevrenizdeki insanların yaşam enerjisini düşürebilir ve onları bozabilirsiniz. Bu yüzden şikayet etmeyi bırakın. Spor yapanlar kazalara karşı dikkatli olsun.

Burç Yorumları 4-11 Şubat 2019-Yengeç Burcu

Aşk konusunda gelecek planlarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Uzun yıllar evli olanlar bile ilişkilerini sorgulayacaktır. Tamam mı, devam mı soruları aklınızı kurcalayacak. Bugün yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Bu hafta çok şanslı olacaksınız. Sağlığınız için sakin olun ve derin derin nefes alın. Kendinize hiç olmadığınız kadar güven duyacaksınız. Yengeçler tüm gizlenen şeyleri görecektir.

Aslan Burcu

Psikolojik bir yorgunluk hissedebilirsiniz. Yaşadıklarınız ve tecrübelerinizden kaynaklı yorgunluğunuz olacak. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alırken 2 kere düşünün. Hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, cesur olun. Değişim yapmak istemeyenler olduğu gibi devam edebilir. Aşk hayatınız büyük bir çıkmaza doğru gidiyor, dikkatli olun. Yersiz şüphelerinizden arının. Kibirli konuşmalardan uzak durun. İş hayatında dedikodulardan uzak durun. Diş sağlığına dikkat edin.

Başak Burcu

Çevrenize ve arkadaşlarınıza ne kadar özgüvenli olduğunuzu hissettirmeniz gerekiyor. Yürürken ve konuşurken güveninizi gösterin. İş hayatınızdaki küçük pürüzler ortadan kalkıyor. Bunun içinde kendi kendinize yaptığınız kuruntulardan kurtulmalısınız. Kas ve eklem ağrılarına dikkat edin. Para konusunda şanslı olacaksınız.

Terazi Burcu

Hayalleriniz konusunda çaba göstermeniz gerekiyor. Tercihlerinizi hayallerinizle bütünleştirin. Bu şekilde yapmak istediklerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Masraflarınız artabilir, harcamalarınıza dikkat edin. Parasal konularda yetmiyor diye şikayetçi olmayın, kıtlık bilincini kendinize çekmeyin. Ailenizin sağlık sorunları olabilir. Bu durumlara karşı korku ve kaygılı olmayın. Yalnız olanlar yeni aşklara başlayabilir.

Burç Yorumları 4-11 Şubat 2019-Akrep Burcu

Bazı sorumluluklarınızı unutmanız sorunlara yol açabilir. Size verilmiş sorumlulukların üzerinde durmayı ihmal etmeyin. Hiçbir şeyinizi, kimseye güvenerek teslim etmeyin. Hırsızlıklara açık bir haftadasınız. Hayatınızdaki sorunları gidermek için çevrenizden akıl almayın. Bu sorunları çözmek için uzmandan yardım alın. Aşk hayatınızdaki küçük sürprizler sizi mutlu edecek.

Yay Burcu

Aşk hayatınızda önemli gelişmeler var. Ayrılık yaşayanlar barışacak. Yalnız olanlar katılacakları yerlerde yeni aşklara başlayabilirler. Çevrenizdeki kişilerle tartışmalara girmeyin. Kendi hakkınıza sahip çıkın. Sezgilerinize kulak verin, tehlikeli durumlardan kaçının. Hoşlanmadığınız kişileri kendinizden uzak tutun. İşsiz olanların ve para kaybı yaşayanların önüne iyi imkanlar çıkacak. Hislerinize kulak verin.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda düşünerek hareket edeceksiniz. Duygusal çatışmalar ve kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda güvendiğiniz kişilerden yardım almaktan çekinmeyin. Finansal konularda, işiniz dışındaki birisinden yardım alma ihtiyacı duyacaksınız. Bazı sorunlarla ilgili sizden daha tecrübeli birilerinin fikirlerini alın. Göz sağlığınızı ihmal etmeyin. Güven konusunu düşünebilirsiniz.

Kova Burcu

Aşk hayatınızda daha gerçekçi olun. Mutsuzluk duygusunun üzerinize yapışmasına izin vermeyin. Üretken olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Yaşanmışlıklarla alakalı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşanan olumsuzlukları bugüne taşımayın. Yeni yatırımlar yapacaksınız. Kova anne ve babaları çocuklarıyla aralarını düzeltecek şeyler yapmalıdır. İyi paralar kazanacaksınız.

Burç Yorumları 4-11 Şubat 2019-Balık Burcu

Zor bir haftadasınız. Çok mutsuz ve umutsuz olabilirsiniz. İşsiz kalma ihtimaliniz bulunuyor. Küçük değişiklikler yaparak daha huzurlu bir hafta geçirebilirsiniz. Karar verirken en olumsuzu düşünmekten vazgeçin. Aşk hayatında baskın olmak yerine akışına bırakın. İnsanlarla neden geçinemediğinizi düşünün. Kazalara karşı dikkatli olun. Kendinize kaliteli anlar oluşturun.

Burç Yorumları 4-11 Şubat 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir