Burç Yorumları 31 Temmuz 6 Ağustos

Burç Yorumları 31 Temmuz 6 Ağustos

Burç Yorumları 31 Temmuz 6 Ağustos yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının yorumlarını yazdık.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Bu hafta problemleri tek tek çözümlüyorsunuz. Acele işlerden kaçının ve sakin düşünerek kararlar verin. İlişkinizde eşinizin davranışları sizin moralinizi düşürmesine izin vermeyin. Kendi iç dünyanız çok girmeyin.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Yaşam enerjinizi değiştirmek zorundasınız. Çalışma hayatınızda sizi zorlayan kişileri ve işleri hayatınızdan uzaklaştıracaksınız. İlişkilerde dengede kalmaya çalışın. Çalışma koşullarınızı kendi sisteminize göre değiştirin bu size iyi bir performans sağlayacaktır.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Eğer kendinizi huzursuz hissediyorsanız zamanında problemler yaşadığınız kişilerle anlaşmayı deneyin. İş konularında yeniliklere hazır olun. Parasal konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yatırım yapma konusunda doğru zamanlardasınız. Ailenize karşı sevginizi gösterin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Aile içinde yaşamış olduğunuz sorunlar geride kalıyor. İş ortaklığı gündeminizde ise mutlaka değerlendirin. Birlikte çalışmış olduğunuz kişiler size huzur kazandıracaktır. Kilolarınız arttıysa spora başlama zamanınız gelmiştir.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aşk hayatınızda güvenlik hissi ön plandadır. Gelecek adına iyi planlar yapma ve ilişkinizin durumu adına iyi planlar yapmak üzeresiniz. İşinizde hoşunuza gitmeyen durumlar olabilir fakat işi bırakmanıza gerek yok.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Yeni sorumluluklar aldıysanız kendinize karşı güveninizi sorgulamayın. Hepsinin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Eşinize sevginizi, şefkatinizi koşulsuz sunmaya özen gösterin. Partnerinize karşı iyi bir dinleyici olmalısınız.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Güvenlik duygusu sizin için ön planda olacaktır. Yüzü gülen arkadaşlarınızın hayatınızda daha çok olmasına izin verin. İş hayatınızda sorumluluklarınızın bilincinde olun.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Kendinize olan güveniniz artıyor. Parasal konularda yatırım yapmak sizin için önem kazanıyor. Sizin için sır olan hiçbir şeyi başkalarına anlatmayın. Hangi konuda eksikseniz o konuda kendinizi geliştirin.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

İş hayatınızda kariyer yolunuz sizin için önem kazanmaktadır. Yaşam enerjinizin yükselmesi için kendinize her konuda güven duymalısınız. Aile içi sevmelerde samimiyet ön plandadır. Yeni ilişkiye başlamak için eskiden yaşamış olduğunuz ilişkiyi unutmalısınız.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Para kazanmak ve iş yaşamında yükselmek istiyorsanız geçmişe takılmamaya özen gösterin. Şimdiki ana odaklanın geleceğe odaklanmaktan vazgeçin. Sevdiğiniz kişiyle aranız açıksa, sevdiğiniz kişinin elini bırakmayın ve sizin için sorun olan şeyleri birlikte aşmaya çalışın.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Geçmişte yaşanılan olaylar bugünlerde kulağınıza geliyor. Bunları dikkate almamaya çalışın. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri bir başkası için yapmayın. İletişim konusunu ön planda tutun.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

İş hayatınızda size duyulan güven ile çalışma performansınız artıyor. Çalışmaktan keyif alacaksınız. İş hayatınızda planlanan hedefleri gerçekleştirmek size ayrı bir mutluluk verecektir. Ailenizin huzuru için eksik yönleri olanlarla konuşarak anlayışlı bir şekilde sorunlar halletmelisiniz.

Burç Yorumları 31 Temmuz 6 Ağustos-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum yapın