Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019

Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumları yazdık.

Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Bu hafta parasal konularda savaşma moduna gireceksiniz. Bu haftayı başarı ile karşılayın. Kariyerinizde çaba gösterdiğiniz her şeyi elde edeceksiniz. Mali konularda birikim yapabilirsiniz. Şanslı bir yıl geçirmekle birlikte bu şans size bağlı olacak. Yeni yolculuklarda hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz. Genel olarak savaşmayı bırakmalısınız.

Boğa Burcu

Bağlanmak istediğiniz her konuya hakim olacaksınız. Sadakate, sevgiye, düzene, güvene ve aileye önem veren siz, evinize çok bağlı kalacaksınız. Para kazanma konusunda zorluk yaşamayacaksınız. Görüşünüz ve tarzınız değişebilir. Karamsar düşüncelere düşerseniz zorlanabilirsiniz. Asla yapmam dediğiniz şeyleri yapacaksınız. Bu yıl ciddi anlamda değişim yaşayacaksınız.

İkizler Burcu

Bu yıl bekar olanlar evlenebilir. Aşk, evlilik ve ortaklık yılı olacak. İş kurma konusunda çok şanslı olacaksınız. Kariyeriniz hiç beklemediğiniz bir alana yönelebilir. Geleceğinize şaşıracaksınız. İkizler kadınları bu yıl çocuk sahibi olabilir. Beslenme düzeninize çok dikkat edin. Kilo alabilirsiniz. Bu hafta bedeninizi yormamaya dikkat edin.

Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019-Yengeç Burcu

Egonuzu kontrol altında tutmalısınız. 2019 size şans getirdiği kadar riskte getirecek. Aşkta mutlu olmak sizin elinizde. İlişkinizde uzaklaşmak isteyebilirsiniz, bunun için iyi karar verin. İşiniz konusunda ciddi adımlar atacaksınız. Geçmişi bırakıp geleceğe bakacaksınız. İçselliğinizi kontrol edin. Sezginize güvenin. Bekar olanlar sağlam temelli ilişki kurabilir. Alışkanlıklarınızdan kurtulacaksınız. Sağlığınız düzeliyor. Samimiyetsiz kişileri hayatınızda barındırmayacaksınız.

Aslan Burcu

Aşk hayatınızda son 12 yılın en şanslı dönemindesiniz. Kariyerinizle ilgili beklenmedik, şok eden değişimler yaşayabilirsiniz. Konumunuz ve sorumluluklarınız artabilir. Seyahat edebilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Başkalarının çılgınca bulduğu fikirlerinizin peşinden gidin. Sizi mutsuz edecek hiçbir şeye kalkışmayın. Yeni bir meslek edinmeye karar verebilirsiniz. Hakkınızda yapılan konuşmalar artacak.

Başak Burcu

Mülk sahibi olabilirsiniz. Yılın ilk 6 ayında yatırımlar yapacaksınız. Aldığınız evlilik teklifine evet diyebilirsiniz. Hak ettiğiniz her şeye kavuşacaksınız. Gelişi güzel ve plansız hareket etmeyin. Bir karar verirken üzerinde iyice düşünün. Bu hafta her şeyi sizin kontrol altına almanız gerekiyor. Hata yapıp da hatasının farkında olanlar, hata yaptıkları kişiden özür dilemelidir.

Terazi Burcu

Hayatınızda dengeli olmalısınız. Konuşmalarınızı ve düşüncelerinizi dengede tutun. Hiç beklemediğiniz gelirler elde edeceksiniz. Sözünüz dinlenecek ve itibar kazanacaksınız. Aşk hayatınızda mutlu olmak size bağlı. Çalışma hayatınızda verimli olacaksınız. İlişki hayatınız bozulursa, iş yaşamınızda bozulacaktır. Eski aşkınız geri dönebilir, asla şans vermeyin.

Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019-Akrep Burcu

Yılın ilk günlerinde güç gösterisi yapmaktan uzak durun. Daha çok çalışarak iyi imkanlar kazanabilirsiniz. İş ve kariyer yaşamınızda tembellik yaparsanız birçok fırsatı kaçırırsınız. Evliliğiniz veya boşanmanız birçok insanı şok edecek. Gerçeklerle yüzleşme vaktiniz geldi. Sizi kandırdığını sanan kişilerin gerçek yüzlerini göreceksiniz. Kemik yapınıza dikkat edin.

Yay Burcu

Son 2,5 yıllık zorlu süreciniz bitiyor. Aktif olup her alanda şansınızı zorlayın. Coşkulu bir yıl geçireceksiniz. Yapmış ve yapacak olduğunuz işlerde kendinize güvenin. Evliliğe ve yeri arkadaşlıklara sıcak bakın. Şansınıza güvenin, iyi paralar kazanabilirsiniz. Gelişim ve değişim yaşayacaksınız. Beslenmeye ve kilo almamaya dikkat edin.

Oğlak Burcu

İş ve çalışma yaşamınızda soğuk bir görüntü verebilirsiniz. Gerçeklerin farkına varacaksınız. Karamsarlığa artık bir son verin. Rüyaların yol gösterici olabildiğini öğreneceksiniz. İhtimal vermediğiniz ve unuttuğunuz aşk sizinde kapınızı çalacak. Daha cesur ve atak olacaksınız. İlham aldığınız kişilere önem verin. Daha düzenli ve disiplinli olacaksınız. Çevrenizdekileri kınamayın. Omurganıza ve diş sağlığınıza önem verin.

Kova Burcu

Bu hafta çok fazla hayal kuracaksınız. Tüm dileklerinizin gerçekleşeceği bir yıl geçirebilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin. Ne dilediğinize çok dikkat edin. Konforunuzu arttıracak bir düzen kuracaksınız. Kaoslardan uzaklaşacaksınız. Size haksızlık edenler, haksız olduklarını anlayacaklar. Sizin doğru yolda ilerlemeniz gerekiyor. Yanlışlar zaten sizden uzaklaşacak.

Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019-Balık Burcu

Kariyerinizde altın yılınızı yaşayacaksınız. Yeni teklifler alabilir veya yöneticilerinizin desteğini alabilirsiniz. Çevre değişikliği yapabilir ve bu şekilde huzur bulacaksınız. Yapmak isteyip de yapamadığınız şeyleri yapabileceksiniz. Aşk hayatında alıngan olmamaya ve kapris yapmamaya özen gösterin. İnsanlar hakkında ön yargılı olmamaya dikkat edin. Ufak kazalara karşı dikkatli olun.

Burç Yorumları 31 Aralık 2018-6 Ocak 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir