Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 30 Ekim-5 Kasım

Burç Yorumları 30 Ekim-5 Kasım yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 30 Ekim-5 Kasım 2017

Koç Burcu

Sizi maddi konularda zarara uğratan kişileri affedin fakat hayatınıza sokmayın. Bunu kıskançlıklarından dolayı yapıyorlar. Sizi kötülük yapanlara nefret beslemeyin, bu sadece sizin ruhunuza zarar verir. Geçmişte hata yapanlar sizden af dilemek için yanınıza gelebilir. Bu durumda af edin fakat hayatınıza sokmayın. Aşk konusunda yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başladıklarında yaşam enerjileri artacaktır.

Boğa Burcu

Güven ve cesaretiniz artmaktadır. Yeni ortamlara girerek kalbinizi doldurabilirsiniz. Bu dönemde başlayacak ilişkiler, ileri ki zamanlarda aşk ile sonuçlanabilir. Hayatınızdan önceden çıkan kişiler tekrar size geri dönebilir. Sizi üzen kişilere tekrar şans vermeyin. Aile ortamı sizin için önemli olacaktır.

İkizler Burcu

Mücadelesini verdiğiniz işlerde beklediğiniz sonuçları alıyorsunuz. Bazı konularda sizi anlamak istemeyen kişileri görmezden gelemeyeceksiniz. Geçmişte yaşanmış ilişkinin size verdiği acıların tekrar etmemesi için geçmiş ilişkinize tekrardan başlamayın. Aile ortamınız son derece huzurlu ve güvenlidir.

Burç Yorumları 30 Ekim-5 Kasım 2017-Yengeç Burcu

Bu hafta siz yengeçler son derece duygusal yoğunluğunuz düşük seviyelerdedir. Sizin için düşünceleri olanları takmanıza gerek yok, siz kendi yolunuzda ilerleyin bu size yeterli olacaktır. Yarım kalan işlerinizin tamamlanması yaşam enerjinizi yükseltecektir. Yakınlarınızın anlaşmazlıkları sizi kötü etkileyebilir. Bu durumun sona ermesi için içinizden geliyorsa gayret gösterin.

Aslan Burcu

Uzun yolculuklara gitmekte korkuyorsanız bu hafta bu korkunuzu yenebilirsiniz. Maddi konularınızı düzeltmek, çalışma konularında size ekstra enerji sağlayacaktır. Aşk hayatınızda samimiyet ön planda olmaktadır. İlişkinizde gerçekler yaşayın. Sağlığınız ile ilgili kaygıları olanlar doktora başvurmalıdır.

Başak Burcu

İş ve çalışma yaşamınızda övülmek istiyorsunuz. Hak ediyorsanız övgü alın, diğer türlü bu övülme sizi mutlu etmeyecektir. Tapu, arazi işlerinizde yapacağınız anlaşmalarda imza atacağınız belgeleri incelemeden imza atmayın. Beraberliklerinizde sağ duyulu olmaya özen gösterin.

Terazi Burcu

Bu hafta sakin ve duyarlı olmaya dikkat edin. Yapacağınız konuşmalar yanlış anlaşılmalara neden olabilir, dağılmalara ve ayrılmalarda yaşanabilir. Sizde oluşan cesareti konuşmalarınıza yansıtmamaya çalışın. Düşünmeden konuşmamaya çalışın. İşlerinizde hedeflerinize odaklanın. Aile içinde yakınlarınızın size olan ihtiyaçları artabilir. Elinizden geldiği kadar yardım edin.

Burç Yorumları 30 Ekim-5 Kasım 2017-Akrep Burcu

Size karşı oynayan iş ve çalışma arkadaşlarınıza karşı sakin olmaya özen gösterin. Maddi konularda yükselmeye başlıyorsunuz. Bu yükseliş motivasyonunuzu arttırıyor. Kendinize yakın gördüğünüz kişiler ile vakit geçirin. Sağlığınız için bedeninizi dinlendirmeye özen gösterin. Çalışma performansınızın artması için kendinize küçük zamanlar oluşturarak ruhunuzu dinlendirin.

Yay Burcu

Yurt dışı ile ilgili işleriniz başarıya ulaşacaktır. Bu durum sizin yaşam enerjinizi de yükseltmektedir. Yeni bir iş arayışında olanlar yeni işlerine kavuşacaktır. Evli olanlar aileleriyle daha fazla ilgilenmelidir. Çocuklarınızın size ihtiyaç duyduğunu sakın unutmayın. Yeni evlenecekler evliliğin yüklemiş olduğu sorumluluktan asla korkmasınlar.

Oğlak Burcu

Çalışma ortamında bağlı olduğunuz kişiye sevgi dolu bakmalısınız. Gülümseme ve tatlı dil her şeyi yoluna sokacaktır. Ortakları ile çalışan kişiler mutlaka ortak fikirlerle hareket etmelidir. Size ait özel günler yakınlarınız tarafından hatırlanıp size sürprizler yapabilirler. Kemiklerinize dikkat edin.

Kova Burcu

Yaşamış olduğunuz haksızlıklar sona eriyor. Size haksızlık eden hiç kimse tekrar hayatınıza geri almayın. Öfke ve nefret duygusunu ruhunuzda barındırmayın fakat haksızlık yapanları da hayatınıza katmayın. Ruhunuzu dinlendirmek için ibadete yönelin. Geçmişte yaşanmış olumsuz durumlardan arının.

Burç Yorumları 30 Ekim-5 Kasım 2017-Balık Burcu

Yapmış olduğu işi sevmeyenler ve iş değiştirmek isteyenler için tam zamanıdır. Kariyeriniz adına büyük değişimler geçirebilirsiniz. Öğrenemediğiniz bilgileri artık öğrenmeye başlıyorsunuz. Anlamakta güçlük çektiğiniz şeyler artık size anlamsız gelmiyor. Bu hafta karşınıza çıkacak kişiler yaşam boyu size güven duygusunu verecektir. Saç sağlığınıza dikkat edin.

Burç Yorumları 30 Ekim-5 Kasım-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.