Burç Yorumları 3-9 Nisan 2017

Burç Yorumları 3-9 Nisan 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 3-9 Nisan 2017 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Koç burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Çözemediğiniz sorunları çözmeye başlayacaksınız. Sırlarınızı başkalarıyla paylaşmayın çabucak sırrınız yayılabilir. Yeni insanlar ve ortamlar tanıyabilirsiniz. İş hayatınızda titiz olacaksınız ve bu tutumunuz çalışma arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılabilir.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. İdeallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Karşınızdakine hoşgörü ile davranmanıza gerek yok, kim nasıl davranıyorsa size sizde o yönde davranışlarınızı gösterin. Size hata yapan insanlar sizden özür dilemek için yanınıza gelebilir. Huzuru bulmak hedefiniz olsun.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. İlişkisi olan ikizler partnerlerini karşılarına almak yerine onlarla hem fikir olmaları gerekiyor. Eşinizi anlamaya özen gösterin. İlgisizlik yapmayın. İş hayatınızda kazançlar sizleri bulacaktır.

Burç Yorumları 3-9 Nisan 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların sağlık, aşk ve para durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta gezme haftanız dasınız. Bol bol seyahatlere çıkacaksınız. Ailenize ait sorunlar çözülüyor. Uğramış olduğunuz haksızlıklardan kurtuluyorsunuz. Sorun yaşadığınız insanlardan kurtuluyorsunuz. İnsani ilişkileriniz artık kaliteli olmaya başlıyor. Hayatınız güzelleşmeye başlıyor.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Gözlerinize dikkat edin ayrıca alerjik hastalıklara karşı önleminizi alın. Aşk hayatınızda ki iletişim problemleri çözülüyor. Aşk hayatınızda elektrik ortamı hiç kesilmeyecek. Öz güveniniz hala yükseklerde sizi kimse sıkamaz.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Bu hafta kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bir işi sonuçlandırmak istediğinizde sakin ve düzenli bir şekilde işinizi yapın. Size karşı ön yargı ile davranan var ise kendi haline bırakın. Kendinizi bunlarla uğraşıp yormaya değmez. İspatlama yapmaktan uzak durun yoksa işler daha bir karışık hal alır.

Burç Yorumları 3-9 Nisan 2017-Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Alınganlık yapabilirsiniz. Maaşınıza zam bekliyorsanız yakında alabilirsiniz. Hayalleriniz gerçekleşmek üzere sabırlı olun. Terfi alma ihtimaliniz de bulunmaktadır. Fazla kilosu olanlar spora başlamak için tam zamanı. Yaşam enerjinizi düşüren arkadaşlardan uzak durmaya çalışın.

Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Sorumluluk almaktan yorulduğunuz bir haftadasınız. Sıkıntı veren durumlardan uzak durun. Sabah saatlerinde düşündüğünüz şeyleri önemsemeyin fakat öğleden sonra düşündüğünüz şeyler önemseyin. Kendinizi önemsemeye özen gösterin.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, aşk ve para durumları iyi gözükmektedir. Sosyal ilişkilerinizde ilişkilerinizi sağlam kurun. Öz güvenli ve verimli bir haftadasınız. Ortak iş yaptığınız veya çalışma arkadaşlarınızla aranızda olan sorunları düzeltmeniz gerekiyor. Kemik yapınıza dikkat edin. Önünüze gelen sorunları çözmeye odaklanın niye geldi diye sorun çıkarmayın.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların aşk durumu mükemmel, para durumu iyi ve sağlık durumu normal gözükmektedir. Kazalara karşı dikkat edin. Dikkat dağınıklığınız bu hafta aşırı durumda olacaktır. İstediğiniz belgeler sizin istediğiniz gibi sonuçlanacaktır. Aşk hayatınızda romantizm duyguları ağırlıktadır.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu normal gözükmektedir. Eşinize karşı şüpheci bir tutum sergileyeceksiniz. Hayatınızdaki kişiye karşı tutumunuzu iyileştirin ona karşı kırıcı söz ve davranışlardan uzak durun. İş hayatınızdaki gelişmeler olumlu yönde ilerliyor parasal olarak da iyi kazanacaksınız.

Burç Yorumları 3-9 Nisan 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Samimiyetsizlikleri göreceksiniz. İlişkiniz hakkında kötü duyumlar alabilirsiniz. Aldatıldığınızı görebilirsiniz. Biten ilişkiniz için üzülmeyin bitmesi sizin için iyi olmuştur.

(Okunma: Toplam 5, Bugün 1)

Leave a Reply