Burçlar

Burç Yorumları 3-10 Aralık 2018

Burç Yorumları 3-10 Aralık 2018 yazımızda yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 3-10 Aralık 2018 Haftalık Yorumlar

Koç Burcu

Beraber çalıştığınız kişilerle bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Davranışlarınıza dikkat edin, insanları kırabilirsiniz. Maddi konularda beklemediğiniz sonuçlar alacaksınız. 8 Aralığa kadar alışverişten uzak durun. Olumsuz olan hiçbir şeyi hayatınızda sürdürmek istemeyeceksiniz.

Boğa Burcu

Duygu dünyanız şüphe ile yaşamaktan ibaret olabilir, bu duruma hiç alışık değilsiniz. Bu durum sizi yoracaktır. Aşk hayatınızda önemsenmediğinizi hissedebilirsiniz. Her konuda hızlı ve doğru kararlar vermeniz gerekebilir. İçinizde problem olan şeyleri çözümlemeye özen gösterin. Bol bol şükredin.

İkizler Burcu

Bu hafta çok zor bir haftadasınız. Büyük olaylara, kayıplara neden olabilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız gizli saklı ilişkiler ortaya çıkabilir. İftiraya ve haksızlıklara maruz kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda ciddi gelişmeler olacaktır. İşinizde disiplinli olursanız başarılı olacaksınız. Para konusunda güvendiğiniz kişilerden yardım alın.

Burç Yorumları 3-10 Aralık 2018-Yengeç Burcu

Bu hafta şanslısınız. Partnerinizin sizi baskı altında bırakan davranışları ondan uzaklaşmanıza neden oluyor. İş konusunda disiplininiz sizi ön plana çıkartıyor. Bazı arkadaşlarınızın ihaneti ile sarsılacaksınız. Tüm olumsuz davranışlardan arınmaya özen göstereceksiniz. Küslük yaşadığınız kişiler hatalarının farkına varacaklar. Sizden özür dileyen çok olacaktır. Sırlarınızı kimseye anlatmayın. Evde değişiklik yapabilirsiniz.

Aslan Burcu

Toparlanma sürecindesiniz. Aşk hayatınızda hayal ettiğiniz ilişki sizi bekliyor. 1 hafta daha sabretmeniz gerekiyor. Fırsatları farklı açılardan değerlendirin. Duygularınızla hareket etmeyin, yanılma durumunuz var. Dikkatli olmaya özen gösterin.İş hayatında ihmalci olmayın. Yeni aldığınız işleri başaracaksınız. Çocuklarınıza ilginizi gösterin.

Başak Burcu

Çevrenizdeki kişilerin sizi çok fazla etkilemesine izin vermeyin. Duygularınızdaki değişimler sizi bile şaşırtacaktır. Tutarlı davranmaya özen gösterin. Çalışma yaşamında maddi konularda yaşamış olduğunuz sıkıntılar geçecektir. İsteklerinizin gerçekleşmesiyle mutlu olacaksınız. Hayata karşı daha sağlam duracaksınız. Eşiyle sorunu olanlar, sorunlarını eşiyle çözsün, başkalarıyla kıyaslamasın.

Terazi Burcu

Aşk hayatınızda kıskançlık seviyenizi iyi ayarlayın. Kıskançlığı kendinizden uzaklaştırın. İş hayatınızdaki başarı size bağlı, disiplinli olun. Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumlardan kurtaracaktır. Aile içinde sıkıntılar olabilir, alttan almaya çalışın.

Burç Yorumları 3-10 Aralık 2018-Akrep Burcu

Aşka olan inancınızı kaybetmeyin. İyi aile hayatı kurabilirsiniz. İş hayatınızda ortaklıklardan uzak durun. Yaptığınız şakalara dikkat edin, sonucu kötü olabilir. Çocukları akrep olanların onlara ne zaman evleneceksin gibi sözler söylememesi gerekiyor. Spor kazalarına dikkat edin.

Yay Burcu

Karşılıksız aşk ve sevgi durumundan arınmaya çalışın. Sizi sevmeyen birini sevmekten vazgeçin. Bu durum sizi yoracaktır. Aklınızın başka yerlerde olması iş hayatınızı olumsuz etkileyecektir. Enerjinizi yükseltmek için yediklerinize dikkat edin. Hayatınızdaki kişilerin özgürlüğünü kontrol etmeye çalışmayın.

Oğlak Burcu

İş hayatınızda sizden kaynaklı sorunlar oluşacaktır. Sürekli aramak ve merak etmek güvensizlik durumu oluşturabilir. Partnerinizle anlayışlı bir şekilde konuşun. Güven duygusunu ön planda tutun. Aşk hayatınızda duygularınız güçlenecek ve aşkınız büyüyecek. Her olayı en ince ayrıntısına kadar düşünün. Planlı ve programlı yaşamaya devam edin.

Kova Burcu

Bu hafta şanslısınız. İş arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Sakinliği elden bırakmayın. Yüksek kazançlara çok fazla sevinirseniz, diğerleri tarafından kıskanırsınız. Bu da sevilmeyen kişi olmanıza neden olur. Aşk hayatınızda hareketli günler sizleri bekliyor. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir sağlık sorununuz tekrardan gündeme gelmesi oluşabilir. Geçmiş anılarınızı tekrar gündeme taşımayın.

Burç Yorumları 3-10 Aralık 2018-Balık Burcu

İçe kapanık oluşunuz yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bu durum çevrenizi de etkiliyor. İş hayatınızdaki isteksiz tavırlarınız dikkat çekiyor, dikkatli olun. Konuşmalarınıza dikkat edin. Kendinize değer verin ve ruh sağlığınızı koruyun. Kazancınız artıyor. Şehir veya ülke değiştirmek isteyenlerin yeni fırsatları olacaktır.

Burç Yorumları 3-10 Aralık 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir