Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019

Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019

Burç Yorumları

Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumunu yazdık.

Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Güne ağrılarla başlamış olabilirsiniz. Ağrılarınızı hafife almayın. Para kazanma potansiyelinizi destekleyecek bir yol bulmalısınız. Yardımcı olduğunuz birisi, size karşı cömert bir karşılıkta bulunabilir. Ortak iş yaptığınız kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Eğer ayrılmak istiyorsanız, ertelemeden ayrılabilirsiniz. Aşk hayatında gerçekler ön planda olacaktır. Eşlerinden istedikleri ilgiyi göremeyenler bunu açık bir dille ifade etmelidir. Pazar günü davet alırsanız, gidin. Yeniliklere açık olun.

Boğa Burcu

Karizmatik tarafınız ön planda olacak. Alacağınız kararlar hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Kendinize güvenmeyi ihmal etmeyin ve olaylara farklı bakış açılarıyla bakın. Parasal konularda yapmış olduğunuz harcamalara pişmanlık duymayın. Son derece motive kazandığınız için hem psikolojik olarak hemde beden sağlığı açısından son derece sıhhatli ve sağlıklı olacaksınız. Fazla kiloları olanlar yavaş yavaş bunları verebilecek.

İkizler Burcu

Bir yerlerde çalışanların patronları, kendilerine jestler yapmaya başlayabilir. Olmaz deyip de ertelediğiniz bir hayaliniz gerçekleşecek. Asla pes etmemeniz gereken bir haftadasınız. Yapamadıklarınızı yapabileceksiniz. Kazanamam dediğiniz paraları kazanabilecek ve kendinize daha çok güven duyacaksınız. Artık kimsenin peşinden koşmak istemeyeceksiniz. İkizler bu hafta kendilerine, kendine güvenen sağlam partnerler isteyecek. Plansız harcamalar yapmayın.

Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019-Yengeç Burcu

Sosyal yaşamınızda kendinizi doğru ifade etmeye özen gösterin. Konuştuğunuz herkese ilham verecek ve oldukça prestij kazanacaksınız. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. İyi bir dinleyici olun. İlişkisi olanlar, geçmişi mevzu etmesin. Sizi mutsuz edenlere karşı açık bir ifadeyle durumunuzu anlatın. Kin tutmaktan uzak durun. İş hayatında son derece verimli olacaksınız. Geçmişi arkanızda bırakın.

Aslan Burcu

Kariyerinize yapacağınız bir yatırım, bugün için en doğru adım olabilir. Olumlu haberler alabilirsiniz. Ciddi konuşmalar için bugün doğru bir zaman olacaktır. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuzluklar artık umurunuzda bile olmayacak. Sizin hakkınızda konuşulacak ve bunlardan hiç rahatsızlık duymayacaksınız. Yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Kayıp olarak gördüğünüz birçok fırsat önünüze gelebilir. İştah kontrolünü sağlayın.

Başak Burcu

Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Geleceğiniz için hayatınıza yatırım yapın. Partnerinizle hayalini kurduğunuz uzun bir tatili planlayabilirsiniz. Sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak yolları bulun ve uygulayın. Negatif düşünceli insanları çevrenizde asla barındırmayın. Bu şekilde kendinize güveniniz artacak ve yorgunluk hissini üzerinizden atmış olacaksınız. Kendinizle ilgili bir şikayetiniz varsa bir uzmana görünmelisiniz. Eşinizin size sarılmasına izin verin.

Terazi Burcu

Sağlık problemleri sizin gündeminizi oluşturacak. Bilinmeyen rahatsızlıklar çıkabilir. İş hayatınızda almış olduğunuz bazı kararlar sizi zorlayacaktır. Yalnız olanlar hayatlarının aşklarını bulduğunu düşünebilir, bu konuda dikkatli olmalısınız. Geçmişin etkisinde kalmamaya özen gösterin. Evli olanlar ise eşleri hakkında kulağına gelen şeylerin etkisinde kalmamalıdır.

Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019-Akrep Burcu

Aşk hayatınız canlanıyor ve yaşam enerjiniz artıyor. Yalnız olanlar, hafta sonu itibariyle yeni ilişkilere başlayabilir. Duyduğunuz şeylerin doğru olduğuna inanmadan adımınızı atmayın. Hırslarınıza yenik düşmeyin. İş hayatınızda azimli çalışmaya odaklanın. Çok fazla akrabası olanlar dedikodulara kulak asmasınlar. İş yaşamında verimli konuşmalar yapıp verimli sonuçlar elde edeceksiniz. Psikolojinizi kimsenin bozmasına izin vermeyin.

Yay Burcu

Olaylarda gergin olmak, ilişkilerde tartışmalara yol açabilir. Kıskançlık, varsayım ve şüphe duymamaya özen gösterin. Evinizde ya da ofisinizde değişiklik yapmak için çok uygun bir zamandasınız. Bu durum yaşam enerjinizin artmasına neden olacaktır. Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik yollar arayın, zaman kaybı yaşamayın. Kimse için kendinizi tüketmeyin. Aşırı kıskançlık yapmaktan uzak durun.

Oğlak Burcu

Yaşam motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalarınızın, siz farkında değilsiniz fakat partneriniz, hatalarınızı size anlatacaktır. Bu konuşma sizi derinden etkileyecektir. İstemediğiniz şeyleri duymak sizi huzursuz edecektir. Hedeflerinize odaklanmanız durumunda, başarılı olursunuz. Bu şekilde çok iyi para kazanacaksınız.

Kova Burcu

Bazı kovalar miras haberi alabilir. Bazıları da haklarının yendiğini düşünerek, haklı bir şekilde bu konuları ele alacaksınız. Ailenizden kalan bir mülkü değerlendirerek oldukça kar elde edeceksiniz. Başarılı ve mutlu bir yaşam sürebilmek için finansal özgürlüğünüzü kazanmanız gerekiyor. Düşüncelerinize dikkat edin, olumsuz olaylar başınıza gelebilir. Hayatta yapmış olduğunuz hataları düşünüp bir daha yapmama kararı alacaksınız. Maneviyatınız artacak. Kendinizi sevmeye özen gösterin.

Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019-Balık Burcu

Başkalarını düşünmekten kendinize zaman ayıramıyorsunuz. Kendinizi ne kadar ihmal ettiğinizi iyice bir düşünün. Kelimelerle başkalarını etkileyebilme gücünüzü hafife almayın. Başkalarına yapacağınız iyiliklerin, onların hayatında hayatlarında bir değişime yol açacağını unutmayın. Karşı tarafa sürekli sevi seviyorum derken müsaade edin, o da size söylesin. Başkalarının problemlerini kendi probleminiz haline getirmekten vazgeçin. Uyku düzeninize dikkat edin. Değerli olduğunuzu unutmayın.

Burç Yorumları 29 Nisan-6 Mayıs 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir