Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran

Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran 2017

Koç Burcu

Koç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Gergin olabilirsiniz sakin kalmaya dikkat edin. Yapıcı olmaya özen gösterin. Yeni iş imkanları önünüze çıkabilir. Baş ve boyun bölgelerindeki ağrılara dikkat edin. Çocukları olan koçlar çocuklarına karşı anlayışlı olmaları gerekiyor. Sağlam adımlar atacağınız bir döneme girdiniz bunu iyi değerlendirin.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Çevrenizde güvenebileceğiniz insanları topladığınız bir haftadasınız. Hoşunuza gitmeyen kişileri çevrenizden uzaklaştırıyorsunuz. Kararlarınızın netleştiği günler yaşıyorsunuz. Bu hafta temizlik merakınız artıyor ve temizlik yapıyorsunuz. İnsan ilişkilerinde elemeli bir zaman diliminden geçiyorsunuz.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Yeni ilişkiye başlayabilirsiniz ve evlilik kararı alabilirsiniz. Borçlarınızdan arınma için tam zamanındasınız. Kazalara karşı dikkatli olun. Bereketiniz yüksek ve daha da yükselmesi sizin elinizde.

Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Gizli yaşamış olduğunuz ilişkiler bugünlerde önünüze gelebilir. İşleriniz çok fazla artıyor. Elde etmek istediğiniz unvanı ve kariyeri elde ediyorsunuz. Sindirim ve sinir sistemi rahatsızlıkları gündeminize gelebilir. Başınıza gelen olumsuz olaylara isyan etmeyin ve dersler çıkartarak iyi ki yaşamışım deyin bu size iyi gelecektir.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. İkili ilişkilerinizde yeni bilgilere sahip olmak ilişkinin sıhhati için olumlu olacaktır. Eşinizle beraber yaşadığınız ortama yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ödemeleriniz ve borçlarınız konusunda endişe ettiğiniz tüm konularda problem yaşamayacaksınız.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Yapmak istediğiniz ne varsa onu yapacaksınız. Parasal konularda yeni imkanlar oluşuyor. İlişkinizde netleşmek sizi mutlu biri yapacaktır. Öğrenme ve öğretme konularında verimli bir haftadasınız. Güven duygunuz artıyor ve kendinizi her an yeniliyorsunuz.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Size karşı samimiyetsiz olan insanları kendinizden uzaklaştırın. Sizin dedikodunuzu yapanlar ve arkanızdan iş çevirenler olabilir. Önünüze gelen tüm konular hakkında şikayet etmeyin şükür edin. Sosyal bir kişi olduğunuz için bu durumların oluşması normaldir.

Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Aile ilişkilerinizde düzen olacaktır. İş ve kariyerde kendinize olan güveninizde artmalar yaşanıyor. Gayret ettiğiniz işlerin sonucunu alacaksınız. Ruh sağlığınızın artması yaşam enerjinizin de artmasını sağlıyor.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. İlişkilerde taktik uygulamamaya özen gösterin. İş hayatında güvenini sorguladığınız kişilerle iş yapmayın. İçsel sesinizi tüm hayatınızda dikkate alın.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu kötü gözükmektedir. Elektrikle olan işlere karşı dikkatli olun. Olumlu hissettiğiniz işleri çalışma arkadaşlarınızla hayata geçirmede başarı yakalayacaksınız. Bu hafta iyi paralar kazanacaksınız. Terfi alabilir, iş değiştirebilir veya sorumluluk alabilirsiniz. Eğitim konusunda motivasyonunuz yerine geliyor ve başarılı olmaya başlayacaksınız. Bitmiş olan şeyler yeni imkanların başlangıcı olabilir.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Yeni arkadaşlıklara başlayabilirsiniz. İlişkilerinizde fedakarlık yapmak size bir şey kazandırmayacaktır. Kovaların düşünerek hareket etmesi ve konuşması gerekiyor. Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına da yapmamalısın.

Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Olumsuz düşüncelerden arınarak pozitif düşünmeye odaklanın. Bol bol şükür edin. Hayatınızda her konuda zorluklar yaşayacaksınız. Sabırlı olmaya çalışın. Beklemiş olduğunuz paralar gecikebilir telaşa kapılmayın gelecektir.

Burç Yorumları 29 Mayıs-4 Haziran.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir