Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018

Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Artık kimseye hiçbir şeyinizi anlatmak istemeyeceksiniz. Bu hafta yeni hiçbir şeye başlamayın. Yeni işlere asla yelken açmayın. Gizli işleriniz bu hafta ortaya çıkabilir, dikkatli olun. Sağlık açısından yediğinize ve içtiğinize dikkat edin, kilo almaya başlayabilirsiniz. Kendinizde keşfedemediğiniz özelliklerinizi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Hafta sonunu gergin geçirdiniz. Şikayet ve isyan etme durumlarını yaşadınız. Bu hafta adalet ve barış enerjiniz ön planda olacaktır. Bu hafta herkesle iyi geçineceksiniz. Yaşadığınız olaylara duygusal tepkiler vermeyin. Beklemediğiniz yerden gelir elde edebilirsiniz. Hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Ruh yorgunluğuna ve baş ağrılarına dikkat edin.

Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018-İkizler Burcu

Bu hafta çevrenize çok mükemmeliyetçi bir havada başlayacaksınız. İnsanlara bu durumunuzu açık bir şekilde anlatmaya özen gösterin aksi halde size laf atacaklardır. Aşırı duygusal olmak size zarar verecektir. İşinizi kaybedebilir, maddi zorluklar çekebilirsiniz. Ruh sağlığınıza dikkat edin.

Yengeç Burcu

Rüyalarınıza ve sezgilerinize kulak verin. Kendinize zaman ayırın. Ruhunuzun neye ihtiyacı olduğunu bulun. Dinlenmek sizin de hakkınız. Kendinize değer verin. İş hayatınızda başarılı olmak için daha fazla çaba gösterin. Arkanızdan iş çevirenlere bakmanıza gerek yok. İnsanlara gereksiz yere kin beslemeyin, bunun size zararı olacaktır.

Aslan Burcu

Geçmişe asla takılmayın. Bu hafta sürekli olarak geçmişe takılıp kalabilirsiniz, bunun üstesinden gelmelisiniz. Eşinizle yüzleşme zamanınız geldi. Yüzleşirken de geçmişe takılmayın. Kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Moraliniz bozuk olacaktır. Panikleme yapmayın.

Başak Burcu

Başakları yeni bir aşk bekliyor olabilir. Fakat aşk için doğru zamanda değilsiniz. 8 Aralığa kadar aşk için bekleyin. Para harcarken dikkat edin. Parasal konularda istediğiniz şeylere kavuşacaksınız. Kendinize duyduğunuz güven artıyor. İş başvurusu yapanlar olumlu sonuçlar alacaktır. Beden sağlığınız için ruhunuzu dinlendirin.

Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018-Terazi Burcu

Tembellikten uzak durun. Önünüze gelen iş ve sorumlulukları tembellik yapmadan çözün. Sorumlusu olduğunuz her şeyi vaktinde yapın. İş hayatınızda tutarlı olmaya özen gösterin. İş hayatınızda kuruntu yapmaktan uzak durun. İş yaşamında üst alt ilişkilerinde adaletli olun. Doğru olmaya devam edin.

Akrep Burcu

Akrepler bu hafta güzellikleri ve yakışıklılıklarıyla göz dolduracaktır. Çekiciliğiniz üzerinizde. Ön yargılarınızdan kurtulursanız mutlu olabilirsiniz. Egosal davranışlardan uzak durun. Düşen enerjinizi yükseltmek için biraz çaba harcamanız gerekiyor. Bu hafta özgür ve hür hissedeceksiniz. Yatırımlarınızdan iyi paralar kazanacaksınız.

Yay Burcu

Ailenize karşı duygusal tepkiler vermeyin. Ailenizde parasal konularda size şikayet edenler olabilir. En iyi sizken, bu hafta en kötü siz olabilirsiniz. Neden hep ben veriyorum diye şikayet edebilirsiniz. Sürekli evet diyerek bu duruma olanları siz getirdiniz. İşinizde göstermiş olduğunuz başarı ve disiplin, sizin yükselmenizi sağlayacak. İş hayatınızdaki problemler bitmek üzere, biraz daha sabırlı olun.

Oğlak Burcu

Bedeninizde oluşabilecek ağrılara kulak verin. Sağlığınızda ihmalci olmayın. Yakınlarınıza kendinizi asla acındırmayın. Yanlış anlaşılmalar neticesinde olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu acındırmalarla size eleştiriler yapılabilir ve hayata karşı olumsuz bakış açınızın olmasına neden olabilir. İş hayatınızda seyahatleriniz artabilir, bu durum eşinizi rahatsız edecektir.

Kova Burcu

Aşka bakış açınızı hemen değiştirin. Gereksiz kıskançlıklara dikkat edin. Eşinize değer verdiğinizi ona hissettirin. Her konuda kendinize güvenin. Endişe ve kuruntular ruhunuzu hasta edebilir. Kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeniz halinde başarısız olacaksınız. Size verilen sorumlulukları sonuca vardırmaya özen gösterin.

Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018-Balık Burcu

Gelirinizi ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda aşırı tepkisel olmayın. İş hayatınızda sizi yoran işlerden ve problemlerden kurtuluyorsunuz. Ruhsal anlamda özgürleşme yaşayacaksınız. Bu hafta yalnız olanlar kısmetsiz ve talihsiz olmadıklarının farkına varacaklardır. Karşı taraftan dikkat çekeceksiniz. Yeni tanışacağınız kişiyi 8 Aralığa kadar erteleyin.

Burç Yorumları 29 Ekim-4 Kasım 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir