Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül

Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül

Burç Yorumları

Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül 2017

Koç Burcu

İş hayatınızda karşınıza çıkan problemleri sakinlikle çözmeniz gerekiyor. Aile üyelerine sevginizi ve alakanızı yakından hissettirin. Size belirsizlik yaşatan iş arkadaşlarına karşı sakince yaklaşın. İş hayatınızda kontrol etme duygusu konsantrasyonunuzu bozabilir. Evli olan koçlar tüm dikkatinin eşine vermelidir. Parasal konularda sağlam adımlar atmanız gerekiyor.

Boğa Burcu

Duygularınızı kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz. Büyüklerinizden yardım almayı asla ihmal etmeyin. Arkadaşlarınızdan ve yakınlarınızdan gelen sohbet davetlerine karşı ihmalci olmayın. Solunum yolları ve enfeksiyon hastalıklarına karşı tedbirinizi alın.

İkizler Burcu

Tesadüfen karşılaşacağınız kişilerle sohbetlerden memnun kalabilirsiniz. Yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aile düzeninizin olması sizin için ön planda olacaktır. Kardeş veya kuzenleriniz de aranızda bozulmalar yaşanabilir. Kendinizi herkesle iyi olma konusunda zorlamayın.

Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül 2017-Yengeç Burcu

Eğer tatile çıkacaksanız, mallarınıza ve eşyalarınıza dikkat edin çünkü eşyanız çalınabilir. İş hayatında yapıcı olduğunuz konularda istediğiniz sonucu elde edeceksiniz. Yakınlarınızın sizinle yeteri kadar ilgilenmediğini düşünebilirsiniz eğer onlar size ilgili davranmıyorsa siz onlara zaman ayırın. Maddi konularda ürkek davranmayın.

Aslan Burcu

Düşündüğünüz her şeyi hayatınıza çekebilecek güçtesiniz. Düşünerek konuşun ve hareket edin bu sizin hayatınıza olumlu yansıyacaktır. Eleştirdiğiniz veya eleştiri aldığınız kişilerle konuşarak anlaşabilirsiniz. Size huzursuzluk ve kaygı veren olaylardan arınmayı deneyin. Aşk hayatınızın gidişatını sorguluyorsanız eşinizi yanınıza alın ve konuşun, ayrı ayrı konuşmayın.

Başak Burcu

Anlayışsız olduğunu düşündüğünüz kişileri çabalarınızla değiştirebilirsiniz. Yarım kalan planlarınızı tamamlayabileceksiniz. Parayı merkez yapmadan işlerinizi halledin. Partnerinizle ilgili kaygılarınızı ona söyleyerek düzelmesini sağlayabilirsiniz. İçinizdeki sizi sevmeyi unutmayın.

Terazi Burcu

Yeni ilişkilere başlamak için doğru bir zamanda değilsiniz. Sizle aynı enerjisi olmayanlardan uzak durmaya çalışın. İş hayatınızda yaşadığınız problemlere karşı asla yılmayın sizi siz yapan başarılarınızdır. Bütçe planlaması yapmadan eviniz için alışveriş yapmayın.

Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül 2017-Akrep Burcu

İş, aşk ve çevre ilişkilerinizde potansiyeliniz yükseliyor. Sizin enerjinizi düşüren hiç bir kişiyi çevrenizde barındırmak istemeyeceksiniz. Arkadaşlarınızın başına gelen olumsuzluklar sizi de etkileyebilir. Yatırım yapacak akrabanıza destek olabilirsiniz. Trafikte dikkatli olun.

Yay Burcu

İş ve çevre yaşamınızda iletişim konularının arttığını göreceksiniz. Geçmişte çok iyi arkadaş olduğunuz kişilerle yol ayrımı yapaya karar verebilirsiniz. Uzaklaşmak istediğiniz kişilerden hızlıca uzaklaşın. Aile büyükleriniz de sağlıksal problemler olabilir yanlarında olduğunuzu onlara hissettirin. Hayal kurmak geleceğe daha fazla güven duymanızı sağlayacaktır.

Oğlak Burcu

Yatırım yapma konusunda korkusuzca davranabilirsiniz. Gelecekte yapacağınız işlerin doğruluğu bazı arkadaşlarınızın siz kıskanmasına neden olabilir. Kıskançlık yapan arkadaşlarınıza karşı anlayışlı olun. Aşk hayatınızda partnerinize karşı gizemli duygular oluşturabilecek şeylere kalkışmayın. Aile için güven artıyor. Yersiz kuşkulardan uzak durun. Ruhsal açıdan umutsuzluğa kapılmayın.

Kova Burcu

Dikkatinizi dağıtacak ve sizi karamsarlığa itecek ortamlardan uzak durun. Bu hafta hiç bir arkadaşınızın ilişkisine dahil olmayın. Parasal konularda korku yaşamayın. Sizi umutsuz yapan duyguları keşfedin ve onlardan arınmaya çalışın. Evde değişiklik yapacaklar araştırma yaparak değişikliklerini yapsınlar. Sindirim sisteminize dikkat edin.

Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül 2017-Balık Burcu

Çevrenizde bulunan kişilerde boş düşüncelerin arttığını keşfedebilirsiniz. Siz hangi konularda eksiksiniz, bunları düşünün ve boş düşünceli kişileri boş verin. Uzun süre görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızdan davetler alabilirsiniz. Düşünmeden bu davetlere katılmayın. Parasal düşüncelerde karamsarlıktan uzak durun. Duygusal hayatınızda kıskançlık yapmak size huzur vermeyecektir. Spor kazalarına karşı dikkatli olun.

Burç Yorumları 28 Ağustos-3 Eylül-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir