Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 27 Şubat-5 Mart 2017

Burç Yorumları 27 Şubat-5 Mart 2017

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Burç Yorumları 27 Şubat-5 Mart 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 27 Şubat-5 Mart 2017-Koç Burcu

Koç burcunda olanların sağlık, para ve aşk durumları mükemmel gözüküyor. Yaptığı işlerde önünü göremeyen koçlar bu haftadan itibaren geleceğe iyi bir şekilde bakacaklar. Amaçlarınız gerçekleşiyor ve hedeflerinize ulaşıyorsunuz. İstikrarlı bir şekilde iş hayatınızda ilerleyeceksiniz ve daha iyi fırsatlar yakalayacaksınız. Özgürlüğünüzü sorgulayacaksınız.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların aşk, para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor. Yalnız ve işsiz olanlar yeni heyecanlara atılabilirler. Sorunlarınızı çözeceğiniz bir haftadasınız. Paranızda artış gözlenebilir. Yeni insanlarla tanışacaksınız. Küs ve dargın olduğunuz arkadaşınız sizden özür dileyebilir. Yalnız olanlar yeni aşklara yelken açabilir.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların sağlık ve para durumu mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Ev ve iş hayatınızdaki kişilerin tıpkı sizin gibi davranması aynı şeyleri beğenmesini bekleyemezsiniz onları oldukları gibi kabul etmelisiniz. Tartışmalardan uzak kalın. Size ihtiyacı olan arkadaşlarınıza yardım etmekten çekinmeyin. İş hayatından olanlar yeni bir işe girmek isteyebilir.

Burç Yorumları 27 Şubat-5 Mart-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların aşk ve sağlık durumu mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Para harcamalarınıza daha dikkat edin. Düşünmeden harcama yapmaya son vermelisiniz yoksa zor durumda kalırsınız. Aile içi oluşan sorunları kendi içinizde sorgulayacaksınız. Geleceğiniz için sağlam adımlar atmaya hazırsınız. Aşk hayatınızda yeni ilişkiye başlayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu aralar aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde kendinize güveniyorsunuz ayrıca mutlu olduğunuz bir dönem yaşıyorsunuz.Yaşam enerjiniz artmaktadır. Her türlü zorluğun üstesinden gelecek öz güveniniz bulunmaktadır. Kendi değerinizin farkına varacaksınız. Hırsızlık vakalarına dikkat edin.Geleceğe huzurlu ve güvenli bakacaksınız. İştahınız artıyor kilo almamaya dikkat edin.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. Zorlandığınız işlerden kurtulma zamanınız geldi. Sizi yoran ilişkileri sonlandırma zamanınız geldi. Kesin kararlar alacaksınız. Vücudunuzun sağlığı çok iyi durumdadır. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabileceğiniz bir haftaya girdiniz.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. Kısmet ve adalet sizden yana olacaktır. Yaşam enerjinizin artışa geçtiğini fark edeceksiniz. Yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Cesur ve sağlam adımlar atacaksınız ve geleceğiniz parlak gözüküyor. Para biriktirme zamanınız geldi ve niye para biriktirdiğinizi iyi düşünün.

Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Tartışmalara açıksınız dikkatli olmanızda fayda var. Sizi üzen kişilerin hayat da acılar çektiklerini göreceksiniz. Şikayetlerinizi bir kere bırakma vaktiniz geldi. Enerjinizi yükseltmek isteyenler kırmızı renkli elbiseler giyebilir.

Burç Yorumları 27 Şubat-5 Mart-Yay Burcu

Yay burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Karar vereceğiniz zaman iyice düşündükten sonra kararınızı verin. Ani yer değişimi, ev değişimi gibi kararlar vermekten uzak durun. Değişiklik yapmayın olduğunuz gibi kalın.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların aşk ve sağlık durumu mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. İşinizi ve düzeninizi değiştirmeyin. Çevrenizde çok fazla dedikodu yapan kişiler olacaktır kimseyi eleştirmeye kalkmayın. Arkadaşlıklarınızı çok iyi seçin. Kararlı ve planlı bir şekilde hayata devam edin. Yaptığınız işte yetersiz olduğunuzu düşünüyor ve işi bırakmak istiyorsanız bu değişimi yapmayın. Kendinize güvenin ve değişikliklerden uzak durun.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Kilo alabilirsiniz fazla yememeye dikkat edin. İş hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir. Hakkınızda konuşulacaktır. Uzun vadeli yeni başlangıçlar yapacaksınız. Geleceğinize güvenin.

Burç Yorumları 27 Şubat-5 Mart-Balık Burcu

Balık burcunda olanların sağlık ve aşk durumu mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Geçmişte yaşadığınız acı olayları arkanızda bırakıp geleceğe bakacaksınız. Yalnız olanlar yeni ve sağlam bir ilişkiye başlayabilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir