Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık

Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık 2017

Koç Burcu

Zihinsel gücünüz hafta boyunca artıyor. İşleriniz gayretleriniz sayesinde yolunda gitmeye başlıyor ve kendinize olan güveniniz artıyor. Çalışma yaşamınızda gerçekleri görmeye başlıyorsunuz. Eşiniz ile güzel vakit geçirmek için hafta sonu hoş anlar oluşturabilirsiniz. Ailenize karşı özverili olmaya devam edin. Kemik yapınıza dikkat edin.

Boğa Burcu

Olumsuz davranışlarınızı bu hafta aşıyorsunuz. Arkanızdan dönen oyunları açık bir şekilde görebileceksiniz. İlişkilerde sadakat hafta boyunca ön planda olacaktır. Aileniz ve sevdiğiniz üzerinden yazdığınız senaryoları onlarla konuşarak düzeltin. Anne ve baba olanlar çocuklarının sorululuklarını yerine getirmelidir. Aile büyüklerinizle vakit geçirmeye de özen gösterin.

İkizler Burcu

İş yaşamınızda cesaret edemediğiniz hissedip de söyleyemediğiniz iş konuşmalarınızı cesaret ile yapacaksınız. Çalışma arkadaşlarınız sizi anlayacaktır. Eşinizin hayata bakış açısından derin bir şekilde etkilenebilirsiniz. Size güvenmeyen bir eş ile birlikteyseniz, nedenini mutlaka araştırın.

Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık 2017-Yengeç Burcu

Yapamadıklarımı yapma düşüncesi sizde hakim olacaktır. Bu hafta kararsızlığınızdan kurtulup, net konuşup net kararlar alarak kendinize olan güveninizi arttırıyorsunuz. Kariyer ve çalışma ortamlarında kararlı davranışınız ön planda olmanızı sağlayacaktır. Kafanızda soru işareti olan kişilere borç para vermeyin ve kefil olmayın. Parayı niye biriktirdiğiniz konusunda iyice düşünün.

Aslan Burcu

Benmerkezci olduğunuz konusunda size karşı gelen yorumları fazla dikkate almayın. Olduğunuz gibi olun, başkalarının sizi nasıl görmek istediğiyle ilgilenmeyin. Aile büyüklerinizle olan sevgi ve paylaşımlar etkili olmaktadır. Hafta biterken maddi konularda insanlarla ilişkiler kuracağınızı hissedeceksiniz. Araba değişimi için uygun bir zamanda değilsiniz.

Başak Burcu

İş konularında istediğiniz sonuçları alabileceksiniz. İletişim kurma yöntemlerinizi sorgulamayı bırakarak, güven duygusu ile iletişim kurabileceksiniz. Kardeşleriniz ve aileniz ile olan ilişkilerinizde özenli davranmanız gerekiyor. İçinizden gelmeyen şeyleri sırf karşıdaki mutlu olsun diye yapmayın. Eşinize karşı hissettiğiniz olumsuzlukları açık bir dille söyleyin.

Terazi Burcu

Daha fazla imkan ve fırsat yakalama düşüncesi size hayatta büyük getiriler sağlayacaktır. Daha önce istedikleriniz önünüze gelecektir. Bu durum sizi şaşırtacak ve bu değişime hazır olup olmadığınızı sorgulayacaksınız. Yapmak istediğiniz şeyleri yapabilecek güçte olduğunuzu kendinize kanıtlayın. Kimseyi eleştirmeyin.

Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık 2017-Akrep Burcu

Kendinizi eksik hissettiğiniz alanlarda geliştireceksiniz. Öğrenmek ve diğerlerine aktarmak konusunda enerjiniz yükselmektedir. Arkadaşlarınıza öngörüleriniz ile rehberlik yapabileceksiniz. Maddi konularda planlı harcamalar yapın. Kendinize olan güveni kaybetmeyeceksiniz, başkalarının hayatına girmedikten sonra.

Yay Burcu

Hayatınızdan çıkan kişilerin kapınıza gelme ihtimali bulunmaktadır. Geçmişe ait şeylere bu hafta şans vermeyin. Çalışanlar, sınava girenler, başarı için emek harcayanların emekleri bu hafta boşa gitmeyecektir. Başarılarınız sayesinde çok mutlu olacaksınız. Arkadaşlarınızın samimiyetsizlikleriyle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Problem olan durumları çözme adına şanslı bir süreçten geçmektesiniz. Hayatınıza giren kişileri daha fazla seçip, daha dikkatli olmaya başlıyorsunuz. İşinizi değiştirmeyin ve kendinize olan güveninizi asla sorgulamayın. Net açıklamalarınız sayesinde sizi dinlemeyenler artık dinliyor. Eşinizi çok fazla kıskanmamaya özen gösterin.

Kova Burcu

İşlerinizi istediğiniz gibi sonuçlandıracaksınız. Kariyerinizdeki başarınız kendinize olan güveninizi arttıracaktır. Kardeşleri olanlar kardeşlerinin onlardan özür dilediğiniz görecektir. Kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Farkındalığınızı artıracak ortamlarda bulunmaya özen gösterin. Dua ve ibadet yapmaya ağırlık verin.

Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık 2017-Balık Burcu

Duygusal yaşamınızda huzura ihtiyacınız var. Eşi olanlar yaşadığı karamsarlığa karşı ona yardım etsin. İş ve çalışma hayatınızda parayı merkeziniz haline getirmeyin, parayı araç olarak kullanın. İş değiştirmek isteyenler doğru bir zamanda değildir. Düzenli beslenmeye dikkat edin. İnsülin direncine karşı dikkatli olun.

Burç Yorumları 27 Kasım-3 Aralık-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir