Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018

Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018 yazımızda yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balığın haftalık yorumları yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018

Koç Burcu

Çevrenizdeki insanlar sinir sisteminizi bozmak için sizinle uğraşabilirler. Hatanız varsa pişman olabilirsiniz. Haklarınızı korumak adına sağlam bir duruş sergilemelisiniz. İletişim konusunda hırslı olmamaya dikkat edin. Doğru kişilerle doğru zamanlardan bir araya gelin. Maddi konularda planlı olmaya özen gösterin. Gözlerinizin kontrole ihtiyacı olabilir.

Boğa Burcu

Bu hafta çok şanslısınız. Maddi konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Geçmişteki ilişkilerle alakalı kendinizi karamsar hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun ve karamsar hissedebilirsiniz. Geçmişteki anıları anmayın. Sizi negatif hissettirecek şeylerden uzakta kalmaya çalışın. Sizi huzursuz edecek haberler alma ihtimaliniz bulunuyor. Kilolar için spor yapın.

İkizler Burcu

İş hayatında problemler ortaya çıkabilir. Fazla detaylarda boğulmayın. Aşk hayatında gereksiz kıskançlıklar krizler yaratabilir. Engeller sizi kısıtlayabilir, dikkatli olun. Çevrenizdekilerin sizi etkilemesine izin vermeyin. Kendinizi boğulmuş hissedebilirsiniz. Sürekli nereye gittiğinizi soran bir eşiniz varsa, empati yapın ve ona cevap verin. Sizi merak etmesi iyi bir şeydir. Partnerinizle konuşmalarınıza dikkat edin.

Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018-Yengeç Burcu

Her türlü konuda hayatınızı garanti altına almak isteyeceksiniz. İş yerinde yeni fikirleriniz takdir edilecek. Girdiğiniz ortamlarda auranız fark edilecek. Sürekli endişeli olmanız ilişkinizi olumsuz etkiliyor. Duygusal zamanlarda mantığınızı kullanın. Hayatınızdan çıkardığınız kişiler sizlerle görüşebilir, onlarla görüşmeseniz dahi affedin. İyi para biriktireceksiniz.

Aslan Burcu

Aslanlar için bu hafta çok zor geçecek. Duygularınızı gizleyin, herkesle derdinizi paylaşmayın. Özel hayatınızda tüm yükü siz sırtlıyorsunuz. Sürekli gergin ve yorgun olmak sizi yoracaktır. Güzel gelişmeler için biraz daha sabırlı olmalısınız. Gizli iş yapanların çevirdikleri oyunlar gün yüzüne çıkacaktır. Tüm yanlışlarınız size değerli şeylerinizi kaybettirecektir. 9 Aralığa kadar ani kararlar almayın.

Başak Burcu

Çalışmış olduğunuz işlerde ön planda olma istediğiniz yoğun bir şekilde artıyor. Çalışkan bir hafta geçireceksiniz. İş ortamındaki gerginliklerden uzak durun. Enerjiniz artıyor ve alışveriş yapma istediğiniz artacaktır. Maddi sıkıntılar yaşamamak için önleminizi alın. Aşk hayatınızı etkileyecek önemli bir gelişme yaşayacaksınız. Evlilik teklifi alabilir veya teklif yapabilirsiniz.

Terazi Burcu

İş hayatınızda net ve kararlı olun. Kontrolcü olmanız sizi ve ilişkinizi yıpratabilir, dikkatli olun. Detaylara sıkışıp kendinizi kısıtlamayın. Eklemlerinize ve kemik yapınıza dikkat edin. Stres ve heyecan yaşayabilirsiniz. Geçmişinize ait acılardan kurtulacaksınız. Yaptığınız işlere sahip çıkın.

Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018-Akrep Burcu

Bu hafta ani davetler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizin genişlemesine karar verebilirsiniz. Katıldığınız ortamlardaki yeni arkadaşlarla uzun süreli ilişkiler kuramayacaksınız. Kaldıramayacağınız sorumlulukları üzerinize almayın. Daha planlı olursanız, iş hayatınızda başarılı olursunuz. Kas ve sırt ağrılarına dikkat edin. Tanımadığınız insanlarla iş yapmayın. Kimseye borç para vermeyin. Sırlarınızı insanlarla paylaşmayın.

Yay Burcu

Uzun süredir çalıştığınız ve yaptığınız işten memnun ve mutlu olacaksınız. Çevrenizde sizin başarınızı çekemeyenler bulunuyor. Aşk hayatınız yeniden hareketlenecek. Ailenizin desteği sayesinde huzurunuz artacak. Bütün problemlerden arınacaksınız. Uzun süredir hayalini kurduğunuz ev alma fırsatı ayağınıza gelebilir.

Oğlak Burcu

İdealleriniz, çevrenizde hareket etmenizi destekleyecek. Sorunlarınızı mantıklı bir şekilde çözümleyin. İşiniz kabusunuz haline gelebilir. İşinizi takip edin, başkalarına sorumluluk bile verseniz takibini bırakmayın. Aşk hayatınızda sizi bekleyen sürprizler var. İlişkinizi stresli ortamlardan koruyun. Yeni kazançlar ve yeni haberler alabilirsiniz. Sindirim rahatsızlıklarına ve kazalara dikkat edin.

Kova Burcu

Bu hafta kovalar huzurlu ve mutlu hissedeceklerdir. Çalışıp da hak ettiğin paraları kazanamayanlar bu hafta paralarını kanacaklardır. Aşk hayatınızda yaşadığınız problemler ve sıkıntılar tek tek çözülecek. Huzursuzluklarınızdan arınacaksınız. İş hayatınızda odaklanmalısınız aksi halde kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Korkularınızdan arınacaksınız.

Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018-Balık Burcu

Tansiyon, metabolizma, şeker konularında araştırmacı olun. Kendinizi köşeye sıkışmış hissedeceksiniz. Duygusallıktan vazgeçip, mantıklı düşünmeye özen gösterin. Zorluklar karşısında hemen pes ederseniz, yenilmeniz kaçınılmaz olur. Hiçbir konuda pes etmeyin. Bu hafta daha çok ilgiye ve sevgiye ihtiyaç duyacaksınız. İş hayatınızda terfi alabilirsiniz.

Burç Yorumları 26 Kasım-3 Aralık 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir