İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019

Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019

Burçların Enleri-Emoji

Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Aceleci olmaktan uzak durun. Düşünmeden hızlı hareketler vermeyin. Gelirinizi arttırmak için hala şansınızın olduğunu bilin. Çevrenizde yapılan dedikoduların aslını öğreneceksiniz. Güne geçici olarak yorgun ve bitkin başlamış olabilirsiniz. Tükenmişlik duygusu gelip geçici olacaktır. Şanslıyım demeyi ihmal etmeyin. Çok sıkıntılı anlarınızda namaz abdesti alarak arınabilirsiniz.

Boğa Burcu

Eksik kalan işlerinizi tamamlamak için fırsatınız olacak. Ummadığınız yerden para akışınızı olacak. Özlediğiniz kişilerle tekrar karşılaşacaksınız. Tükendiğinizi düşündüğünüz her konudan arınacaksınız. Hayat size büyük güzellikler getirecektir. Bu hafta inanılmaz şanslı olacaksınız. Yapmış olduğunuz bütün duaların kabul olduğu bir haftadasınız. Fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Dostlarınız konusunda seçici olun.

İkizler Burcu

Gözler bu hafta sizin üzerinizde olacaktır. Hayatınızdaki karışıklık bu hafta tamamen son bulacak. Enerjiniz düşmüş durumda, motivasyonunuzu yüksek tutun. Enerjinizin düşmemesi için insanlara karşı kendinizi çok iyi göstermeyin. Nazarları üzerinize çekebilirsiniz. Hayatınızda sizden saklanan ve gizlenen her şey ortaya çıkacak. İşsiz olanlar iş bulacak, para sıkıntısı olanlar para elde edecektir.

Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019-Yengeç Burcu

Gelecek planları yapmak için uygun bir haftadasınız. Çok uzun süredir kararsız olmanız sonunda bitecek. Hayata biraz daha keyif odaklı bakacaksınız. Hayatı sorgulamaya başlayabilirsiniz. Hayatınızda size haksızlık eden hiçbir kimseyi barındırmak istemeyeceksiniz. Bu hafta artık sabretmekten vazgeçip kesin kararlar alacaksınız. Kimsenin fikrine ihtiyaç duymayacaksınız. İştahınıza dikkat edin.

Aslan Burcu

İş ve kariyer açısından bu haftayı iyi değerlendirin. Sürpriz bir gelir olacak ve buna çok şaşıracaksınız. Daha büyük hedefler belirlemek isteyeceksiniz. Ufkunuz genişleyecek. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız her bir işin sonucunu alacaksınız. Ektiğinizi alacaksınız. Öfke ve kin duymadığınız kişilere bir şans daha verebilirsiniz. Kafada bitirdiğiniz kişilere hiçbir şans vermeyin.

Başak Burcu

Bu hafta fazla kuruntu yapacaksınız. Eşinizle aranızdaki problemleri çözecek ve orta yolu bulacaksınız. Yaşadığınız belirsizlikler son buluyor. İş hayatınızda başarılı olup takdir toplayacaksınız. Sürekli olarak ben hastayım sözünü söylemekten uzak durun aksi halde gerçekten hasta olursunuz. 28 Marttan sonra hoşlandığınız kişiye açılabilirsiniz.

Terazi Burcu

Gelirlerinizi ve giderlerinizi dengelemek zorundasınız. Düşünmeden harcamalar yapmamaya özen gösterin. Borçlarınızdan kurtulmaya çalışın. Fikirlerinizi ve isteklerinizi daha yüksek sesle söyleyin. Konforunuzu arttırmak isteyeceksiniz. İhtiyacınız olan şeyleri konuşarak diğerlerine anlatın. Psikolojinize dikkat edin.

Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019-Akrep Burcu

Önem verdiğiniz kişilerle inatlaşmalar yaşayabilirsiniz. Baskıcı biri olmaktan uzak durun. Geçmişte kalan bir aşk hikayesi tekrar başlayabilir. Yaptığınız planlara uymakta zorlanabilirsiniz. İşinizde ve kazancınızda çok şanslı olacaksınız. Gayrimenkul satmak isteyenler bu hafta satabilirler. Ciddi maddi imkanlar önünüze gelecek. Rüyalarınızı gerçeğe yakın göreceksiniz.

Yay Burcu

İş ve kariyer konusunda çabalarınız son bulacak. Evlilik kararı için doğru bir zamandasınız. Hafif soğuk algınlıklarına karşı dikkatli olun. Sağlığınıza dikkat edin. İstediğiniz ve beklediğiniz işlerin sonucu oluşacaktır. Evin içinde istediğiniz değişiklikleri yapmalısınız. 28 Marta kadar herhangi bir yenilik yapmayın.

Oğlak Burcu

Güzel haberler alacağınız bir haftadasınız. Aşk hayatınızda ummadığınız bir hareketlenme olacak. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız işlerin sonucunu alacaksınız. Yapmak isteyip de yapamadığınız işleri yapabileceksiniz. Emeğinizin karşılığını almak, kendinize duyduğunuz sevgiyi ve güveni de arttıracaktır. Kariyerinizde cesaretiniz artıyor. Size paranız için değer veren kişileri göreceksiniz. Gerçek dostlarınızı iyi ayırın. Gözlerinizi fazla yormamaya dikkat edin.

Kova Burcu

Ödemelerinizdeki gecikme son bulacak, gelirlerinizi artacak. İç dünyanızdaki huzursuzluklardan kurtulacaksınız. Kendinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. İç hastalıklarına karşı dikkatli olun. Sağlığınıza önem verin ve doktora görünün. Evli olanlar, eşlerinden istedikleri değeri göremedikleri için mutsuzluk yaşamaktadır. Kendinizi sevmeyi unutmayın.

Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019-Balık Burcu

Kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. Dikkat çekiyorsunuz, kişisel bakımınıza özen gösterin. Fazla dikkat çekmeniz, evli olanları ayrılığa sürükleyebilir. Daha kararlı ve planlı hareket etmeye başlayacaksınız. İş yaşamınızda da daha planlı olacaksınız. Eşiniz tarafından kıskanılabilirsiniz. Eşinizle konuşurken dikkatli olun ve yumuşak bir tavır takının. Geçmişte hayatınızdan çıkardığınız kişiler geri dönebilir, hayatınıza almayın.

Burç Yorumları 25 Mart-1 Nisan 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir