Burç Yorumları

Burç Yorumları 25 Eylül-1 Ekim

Paylaş

Burç Yorumları 25 Eylül-1 Ekim yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 25 Eylül-1 Ekim 2017

Koç Burcu

Sizi zorlayan kişilerden ve koşullardan tamamen arınıyorsunuz. Aile yaşamınızda ben diyenler biz demesine yardımcı olacaksınız. Evli olanlar eşlerine karşı daha anlayışlı olmalıdır. Bekar olanlar bu hafta yeni ilişkilere başlamak için doğru zamandadır.

Boğa Burcu

Çevrenizdeki kişilerin sizin ruh halinize dönüşmesi için baskı uygulamamasınız. Onların değişmesi için baskı kurmayın, bu baskı onların değişmesinde işe yaramayacaktır. Gece uykularına ve beslenmenize dikkat edin. Aileniz sizin ne kadar değerli olduğunuzu size hissettirebilir aynı doğrultuda sizinde onlara değerli olduklarını hissettirmeniz gerekir.

İkizler Burcu

Duygusal yönden hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz artık geçmişi bırakın ve geleceğe ve şimdiki zamana odaklanın. Duygu dünyanızı geliştirecek ortamlarda bulunmaya özen gösterin. Yeni bir ev alma veya değiştirme gibi durumlardan kaçınmayın, değişim size iyi gelecektir. Çok iyi imkanları hayatınıza çekiyorsunuz. Hayatınızdan çıkardığınız kişilerle tekrar ilişki kurmayın.

Burç Yorumları 25 Eylül-1 Ekim 2017-Yengeç Burcu

Yapmak istediklerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Aile büyüklerinizin hayata karşı duruşu ve size karşı tavırları sizin için çok önemli olacaktır. Partnerinize karşı olan hislerinizi ona yazarak belli edin. Yazarak daha etkili bir durum oluşturacaksınız.

Aslan Burcu

Katıldığınız ortamlarda dikkat çekiyorsunuz ve hakkınızda konuşulmasına neden oluyorsunuz. Başkaların sizin hakkınızda konuştuklarına ve planlamalarına takılıp kalmayın. Beklediğiniz maddi imkanlar hafta sonuna doğru sürpriz bir şekilde karşınıza gelebilir. İlişkinizde neyseniz o olun. Spor yapmaya başlayabilirsiniz.

Başak Burcu

Kendi hayatınızı sorgulamaya ve doğru işler yapıp yapmadığınızı merak etmeye başlıyorsunuz. Bu hafta kendinize duyduğunuz güveni her konuda arttırın. Hoşunuza gitmeyen kişileri nazikçe hayatınızdan uzaklaştırın, küslük yapmanıza gerek yok. Gelen iş tekliflerini iyice düşündükten sonra değerlendirin. Ailenizden size gelen önerileri dinleyin fakat kendi bildiğinizi yapın. Göz sağlığınıza dikkat edin.

Terazi Burcu

Çalışma ve hak ettiğiniz yere gelme konusunda üzerinizde bir baskı olabilir. Bu hafta acele işlerden uzak durun ve telaşlı olmaktan vazgeçin. Zamanında borç olarak verdiğiniz paralar size geri dönebilir. Aşk hayatında partnerinizin yanında olduğunu ona hissettirin. Yeni araba kullanacaklar dikkatli olmalıdır.

Burç Yorumları 25 Eylül-1 Ekim 2017-Akrep Burcu

Birlikte çalıştığınız kişiler tarafından baskı görmüş hissi sizde uyanabilir. Özgür olmaya devam edin ve sizi hapsedecek şeylerden uzak durun. Aşk hayatınızda sevmek ve sevilmek çok önemli olacaktır. Partneriniz ile hoşunuza gitmeyen her konuyu konuşmalı ve halletmelisiniz.

Yay Burcu

Kendinizi geliştirmeye devam edin. Diğerlerinin sizi yönetmesine ve işlerinize karışmasına izin vermeyin. İş hayatınızda sağlam planlar yapın. Kendinize olan güven ile kendinizi geliştirmeye devam edin. Partneriniz hafta sonu için ikinize sürpriz tatil planı yapabilir, eğer içinize sinmiyorsa gitmeyin. Kemik ve omurganıza dikkat edin.

Oğlak Burcu

Bu hafta para biriktirmeye başlıyorsunuz fakat parayı ne için biriktiriyorsanız onun için harcamalısınız. Zorda kalırım ve onun için bu parayı kullanırım diye para biriktirmeyin. Çalışma arkadaşlarınızın sevgi ve şefkatine özen gösterin. Problemsiz günler yaşamak için, insanlara olan güven duygunuzu arttırın. Yakın gelecekte samimi arkadaşlıklar aşka dönüşebilir.

Kova Burcu

İş yaşamınızda arkanızdan oynanan oyunları görebilir ve hüsrana uğrayabilirsiniz. Gerçekleri görmenin size verilen bir nimet olduğunu düşünün. Evli olanlar ilişkilerini olumlu düzeye getirecek şeyleri düşünmelidir. Aile büyüklerinize sevgi ve saygı ile yaklaşın. Artan kilolarınızı spor yaparak azaltabilirsiniz.

Burç Yorumları 25 Eylül-1 Ekim 2017-Balık Burcu

İlişkinizde olup biten şeyler hakkında diğer insanların yorum yapmasına izin vermeyin. Partnerinizle olan sorunlarınızı kendi aranızda çözmeye çalışın. Sırlarınızı kimse ile paylaşmayın. Aşk hayatınızda samimi ve duygulu olmaya devam edin. Evli çiftler geleceği planladıklarını eşlerine belli etsinler. Korkulardan arınmaya çalışın.

Burç Yorumları 25 Eylül-1 Ekim-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.