İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 25-31 Aralık

Burç Yorumları 25-31 Aralık

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 25-31 Aralık 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 25-31 Aralık 2017

Koç Burcu

Yapmayı planladığınız işleri yapma konusunda hevesli olacaksınız. Arkadaşlarınız ile vakit geçireceksiniz. Seyahatlere açıksınız. İş hayatınızda size verilen sözler tek tek gerçekleşecektir. Aile içinde kısıtlanmış hissiniz yerini özgürlüğe bırakacaktır. Hafta boyunca konsantrenizi iş yaşamınıza verin. Arkadaşlarınızı seçmeye özen gösteriyorsunuz.

Boğa Burcu

Geçmişten bugüne size dert olan iletişim yönünden sizi rahatsız eden durumlara çözüm getireceksiniz. Yapamadıklarınızı yapma adına şanslısınız. Bekar olanların kapısını aşk çalabilir. Arkadaşlıklarınız da gizli düşmanlıklara fırsat vermiyorsunuz. Aile içinde sevgi ve güven ön planda olacaktır. Kilo almamaya dikkat edin.

İkizler Burcu

Sosyal hayatınız, arkadaşlıklarınız da girişimci oluşunuz, tüm dikkatlerin sizin üzerinizde olmasını sağlıyor. Katıldığınız tüm toplantılarda dikkatler sizin üzerinizde. Negatif enerjiler sizin üzerinizde olacaktır. Pembe şeyler giymeye özen gösterin. Umutsuzluktan uzak durun. Aile içi ilişkilerinizde dikkatli davranın. Yaşam enerjinizi yükseltecek ortamlarda olmaya özen gösterin.

Burç Yorumları 25-31 Aralık 2017- Yengeç Burcu

Duygusal yoğunluğunuz artıyor. Karamsarlığınızdan arınmalısınız. Sosyal yaşamınızda sizi bloke eden kişilerden uzak durun. Yaşam enerjinizi arttıran kişilerle birlikte olun. Hiç aklınızda bulunmayan işler size gelecektir. Aşk ve evlilik adına net kararlar alacaksınız. Aile büyüklerinizin size olan desteği güveninizi arttıracaktır.

Aslan Burcu

Girdiğiniz her ortamda ön planda olma isteği, sizi egoist olarak gösterebilir. Bu durum diğerleri tarafından hoş karşılanmayabilir. Maddi konularda planlı davranıyorsunuz. Aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Sizi desteklemeyenleri hayatınız da istemeyebilirsiniz. Sizi destekleyen aile büyüklerinizi yalnız bırakmayın.

Başak Burcu

Kendinizi engellenmiş hissettiğiniz ortamlarda kendinizi iyi savunacaksınız. Parasal isteklerinizi kolaylıkla isteyeceksiniz. Aile içi ilişkilerinizde büyüklerinizin size olan sevgisi büyük olacaktır. Yakınlarınızla açıkça konuşun, sizleri ne kadar sevdiklerini belirtmelerini isteyebilirsiniz. Maddi konularda hırslı davranmayın ve beklentileriniz için mücadele edin.

Terazi Burcu

Dünyevi işlere istek ve arzularınız artıyor. Dilek ve isteklerinize konsantre olun. Hayatınızdan çıkan kişiler geriye dönecektir. Sevdiğiniz kişiler geri döndüyse kabul edin, sevmediğiniz kişiler ise kendilerine yol verin. İlişkilerinizde egolu olmayın. Kayıplarınız tek tek kazanca dönüyor. İkili ilişkilerde sağduyu, sadakat önemli olacaktır.

Burç Yorumları 25-31 Aralık 2017-Akrep Burcu

Kişisel gelişiminize özen göstermek ön planda olacaktır. Karamsarlıktan uzak durmaya dikkat edin. Bitirdiğiniz ilişkide hala karar alamadıysanız, bu durumun sonucu sizi düşündürecektir. Artan kiloları olanlar dikkat etsin. Kalbi kırık olanlar, yemek yemek yerine başka faaliyetlerde bulunmalıdır.

Yay Burcu

Özgürleşme hissiniz artıyor. Bu durumu etrafınızdakiler anlamayabilir. Net bir şekilde isteklerinizi hayatınıza çekiyorsunuz. Yeni bir iş ve girişim için adım atmaktan korkmayın. Gelecek adına düşünceleriniz önemlidir. İkili ilişkilerde sadakat ön plandadır. Evli olanlar ufak tefek şüphelerin sorunlar oluşturmamasına dikkat etsin.

Oğlak Burcu

Özgürlük duygunuz ve tutkunuz artıyor. İş yaşamında hedef belirlemek ön planda olacaktır. Beklentileriniz de ve isteklerinizde sabırlı olmaya özen gösterin. Şartlarınızdan memnun değil iseniz, patronlarınız ile konuşma yapmaktan çekinmeyin. Aşk hayatınızda güvenmek sizin için önemli olacaktır. Mutluluğunuzu ve mutsuzluğunuzu açık bir dille belirtin.

Kova Burcu

Arkanızdan oyun oynayanlar çok olduğu için bir çok elemeden geçtiniz. Hedef belirlemekte hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Sizi mutlu eden şeyleri hayatınıza çekeceksiniz. Aile içi ilişkilerinizde öz güven ön planda olacaktır. Sizin yanınızda olmayanları değiştirmeye çalışmayın. Kimseyi değiştiremezsiniz.

Burç Yorumları 25-31 Aralık 2017-Balık Burcu

Kazanma ve ilerleme kavramları sizin için önemli olacaktır. Karamsarlık sizden uzak olacaktır. Hayata karşı duruşunuz çevrenizdekiler için sorun oluşturabilir. Yeni katılacağınız ortamlarda yeni kişiler ile tanışabilir ve evlilik kararı alabilirsiniz. Problemli ilişkisi olanlar problemleri görerek çözüme kavuşturacaktır. Yenilenmeye kararlısınız.

Burç Yorumları 25-31 Aralık-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir