Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018

Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018

Burç Yorumları

Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Haftanın ilk günlerinde duygularınız arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yaşam konusunda net düşüncelere sahip olacaksınız. Katılacağınız ortamlarda arkadaşlarınızın sıradan olması sizi gergin yapacaktır, buna izin vermeyin. İlişkiniz adına gelecek sorunları hakin olacaktır. Diş sağlığınıza dikkat edin. Yalnız olanlar yeni kişilerle tanışabilir.

Boğa Burcu

Sosyal ortamlarda daha fazla seçici olacaksınız. Arkadaşlarınızın görünmeyen enerjilerini göreceksiniz. Sizin enerjinizi çeken arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkaracaksınız. İşleriniz konusunda oldukça hevesli olacaksınız. Beklentiniz konusunda işler yoluna girecektir. Sindirim sisteminize dikkat edin. İştahınızı kontrol altına alın aksi taktirde kilo alabilirsiniz.

İkizler Burcu

Aile içi ilişkilerinizde huzurlu olmak hakim olacaktır. Tüm problem ve sorunları ortadan kaldırmada etkili olacaksınız. Yakınlarınıza karşı affedici olun. Aile içinde de yapacağınız işler huzurlu olmanızı sağlayacaktır. İlişkilerinizde empati yapmaya özen gösterin. Samimiyet ilişkilerinizde ön planda olacaktır.

Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018-Yengeç Burcu

Yengeçler güzel bir haftadasınız. Kendi iç dünyanıza dalarak eksikliklerinizi görecek ve kendinizi geliştireceksiniz. Partneriz tarafından hissedileceksiniz ve farkındalığınız artacak. Eski sevgili ve eşler geri dönebilir. Dönen kişiye karşı bir şey hissetmiyorsanız kapılarınızı kapatın. Hafta sonunda enerjiniz düşebilir.

Aslan Burcu

Sosyal ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar sonucunda gerginlik hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilere karşı biraz daha uyumlu olmaya çalışın. Karşınıza gelecek faturalardan pişmanlık duyabilirsiniz. Bütçe planlaması yaparak pişmanlıktan arınabilirsiniz. Kazalara karşı dikkatli olun. Zihninizi toparlayın. Kalbi boş olanlar yeni kişilerle tanışabilir.

Başak Burcu

İş ve çalışma yaşamınızda çalışma arkadaşlarınız tarafından size karşı baskı yapıldığını düşünebilirsiniz. Verilen işte isteksizseniz baskıyı kendinize yapıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızda özgürlük ön planda olacaktır. Yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Yalnız olanlar ise kendilerini hazır hissediyorsa yeni ilişkilere başlayabilir. Sinir sistemine dikkat edin.

Terazi Burcu

Yaşam enerjiniz artıyor ve iş yaşamında bu durum size olumlu yansıyor. Zihniniz çok net olacaktır. İletişim, iş, kazanç ve kariyer adına son derece kazançlı olacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilere sakin bir ortam istediğinizi söylemelisiniz. Evli olanlar ve uzun süreli ilişkisi olanlar partnerlerine karşı ön yargılı olmamalıdır.

Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018-Akrep Burcu

İş, aile, aşk ve iletişim adına her şeyi araştırmak istiyorsunuz ve güç kazanmak istiyorsunuz. Çalışma odaklı olun fakat parayı merkezinize koymayın. Hiçbir konuda aceleci olmayın. Sosyal çevrenizde adınızdan söz ettirmek istiyorsunuz. Auranız sayesinde dikkat çekici olacaksınız. Yeni tanışacağınız kişileri çok iyi araştırın. Sindirim hassasiyeti olanlar gece geç vakitlerde yemek yememeye özen göstermelidir.

Yay Burcu

Hafta boyunca sezgileriniz artıyor. Hissettiğiniz her şeyin etkisinde kalabilirsiniz. İşiniz ve kariyerinizde somut fikirler üretebilirsiniz. Sorun olan her şeyi ortadan kaldırmak performansınızı arttıracaktır. Hayatınızdaki kişiden özgür olmasını istiyorsunuz. Bu durum ters tepecektir.

Oğlak Burcu

Çevresel ilişkileriniz hafta boyunca ön planda olacaktır. Daha önce haksızlık etmiş bir arkadaşınız, sizin zarara uğramanıza neden olan kişi, size ihtiyaç duyabilir. Bu durum o kişinin kendi çıkarınadır ve kendisini düşünmektedir. Bu kişiye hayatınıza girmesi için imkan vermeyin. Kinden ve öfkeden uzak durun. Evli olanlar, partnerinin neye ihtiyacı olduğunu düşünmelidir. Yalnız olanlar, yeni arkadaşlıklar kurmaktan çekinmesin.

Kova Burcu

İş ve parasal konularda istediğiniz şeylerin gerçekleşmesi moralinizi de yükseltecektir. Çevrenizde sözlerinizin dinlenmesi de enerjinizi yükseltecektir. Dini inancınız yükseliyor. Manevi dünyanız genişliyor ve ruhsal açıdan genişliyorsunuz. Aile içinde ihtiyaç duyduğunuz sevgiyi ve ilgiyi haftanın son dört günde göreceksiniz. Bağımlılıklarınızdan arının.

Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018-Balık Burcu

Duygu ve sezgi konusunda güçleniyorsunuz. Haftanın ilk üç gününde çok yoğun duygular yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın karanlık yüzleriyle karşılaşabilirsiniz. Sizi enerji olarak bozan ve arkanızdan iş çeviren kişileri hayatınızdan çıkarın. İş yaşamında yeni fikirlere sahipsiniz. İşsiz olanların işsizliği bitecektir. Kariyer ön plandadır.

Burç Yorumları 24 Eylül-1 Ekim 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir