Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 24-31 Temmuz

Burç Yorumları 24-31 Temmuz 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 24-31 Temmuz 2017

Koç Burcu

Adalet duygusunun ön planda olduğu düşüncelerdesiniz. Eşinize veya partnerinize haksızlık etmemeye çalışın. Düğün yapacaklar eşiyle hem fikir olmaya özen göstersin. Yuva kurmaya korkanlar ilişkiyi zamana bıraksınlar. İş hayatınızda çalışma arkadaşlarınıza ön yargıyla bakmamaya çalışın.

Boğa Burcu

Kariyerinizde doğru kararlar alıyorsunuz. İşinizde yoğunlaşıyorsunuz ve sağlam adımlar atıyorsunuz. Aile içi ilişkilerde sevgi ve saygının ön planda olmasına dikkat edin. İlişkisi olanlar kaygılarını bir tarafa bıraksın.

İkizler Burcu

Sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız ön planda olacaktır. Arkadaşlarınızı seçerken çok dikkatli davranın. Arkadaşlarınızla iyi geçinmeye çalışın. İş hayatınızda kıskançlıklardan uzak durun.

Burç Yorumları 24-31 Temmuz 2017-Yengeç Burcu

Gizli düşmanlar ve anlaşmazlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Dostlarınızın size karşı haksızlık yaptıklarını görebilirsiniz. İş hayatınızda sizin hakkınızda konuşanlara aldırmayın siz önünüze bakarak ilerleyin. Kırgın olmaktan uzak durun.

Aslan Burcu

İş ve kariyer alanında başarıya ulaşmak yaşam amacınız haline geliyor. Kariyer ve para konularında istekleriniz önünüze geliyor. Partnerinizin alıngan olması enerjinizi düşürebilir. Sevgi ve şefkati eşinizden esirgemeyin.

Başak Burcu

Maddi konularda feraha kavuşmanız ve yatırım yapma fikirlerinizin gerçekleşmesi sizde rahatlamayı sağlayacaktır. Kariyerinizde yeni başlangıçlara yelken açmak için gerekli olan enerjiyi hissedeceksiniz. Kardeşleriniz sizin şefkatinize ihtiyaç duyuyor. Hafta sonuna doğru enerjiniz düşebilir.

Terazi Burcu

İleride gitmek üzere yurt dışı planları yapabilirsiniz. Eksik olduğunuz alanlarda eğitim görmek adına seyahat edebilirsiniz. Planlamalar adına doğru zamanlardasınız. Geçmişinize ait huzursuzluklar peşinizde olacaktır. Geçmişi bırakarak geleceğe bakmalısınız.

Burç Yorumları 24-31 Temmuz 2017-Akrep Burcu

Aile, güven ve düzen sizi etkilemektedir. Ev içerisinde sizi huzursuz eden problemleri bulmak size huzur verecektir. Beslenme düzenine özen göstermelisiniz. Düzenli ve sağlıksız besinler tüketirseniz ileride kilo alacaksınız. Spor yapmaya özen gösterin. Aile içi ortaklıklarda doğru bir zamandasınız.

Yay Burcu

İş yaşamında çalışmış olduğunuz kişileri iyi seçmeye çalışın. Birlikte çalışmış olduğunuz kişilere uyarılarda bulunmayın. Yanlış anlaşılmalara açık bir haftadasınız. Eşinizle ile huzursuz edici konuları konuşmaya çalışın. Eşiniz ile iyi vakit geçirmeye çalışın.

Oğlak Burcu

İnanmak ve inandırıcı olmak yaşamınızda ön plandadır. İşi değiştirmek isteyenler haftanın ortasına kadar planlı ve programlı olsunlar. Aşk hayatınızda kendinizi ifade etmek hiç de zor olmayacaktır. İlişkinizin enerjisini güçlendirebilirsiniz.

Kova Burcu

Sorumluluklarınızın bilincinde oluyorsunuz. İş ve çalışma hayatınızda değişiklikler yapmak hayat enerjinizi yükseltiyor. Aşk hayatınızda inanmadığınız hiç bir ilişkiye başlamayın. Aile içi ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz.

Burç Yorumları 24-31 Temmuz 2017-Balık Burcu

Size problemlerini anlatan dostlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Fikir verin ama dahil olmayın. İçsel huzurunuzu korumaya çalışın. İş hayatınızda da düzeninizi koruyun. Eklem ağrılarınız olabilir dikkatli olun.

Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.