İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burç Yorumları 24-31 Aralık 2018

Burç Yorumları 24-31 Aralık 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumları yazdık.

Burç Yorumları

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Kariyerinize yoğunlaşın başarılı olacaksınız. Sorumluluklarınızı ertelemek istemeyeceksiniz. Tezcanlılığınız iş yaşamında acelecilik olarak algılanabilir. Kendinize vakit ayırmayı unutmayın. Ciddi kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Çevrenizde ofla pufla yaşayan kişileri fark edebilirsiniz. Kişileri olduğu gibi kabul edin. İyi paralar kazanabilirsiniz. Değişen hava koşullarına karşı dikkatli olun.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Bakış açınızı değiştirirseniz hayatınızı değiştirirsiniz. İnsanlara karşı bakışınızı değiştirmeye çalışın. İnsanlar hakkında kesin yargılardan uzak durun. İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini önemsemekten vazgeçin. Çevrenizdeki insanlar sizi anlamakta zorluk çekecek. Çalıştığınız işte alamadığınız kazançları alma konusunda bu hafta şanslı olacaksınız. Kaygılarınızdan arının.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Tutkulu ikizler kadınları karşısındaki kişiden aynı tutkuyu göremeyebilir. Bu durumla ilgili kendi kendinize baskılar yapmayın. İlişkinizde taktikler yapmayın. Siz tutkulu olmaya devam edin. Olayların iç yüzüne dikkat edin. Sizin düşünce ve önerileriniz başkalarına ilham olacaktır. Depresyonda olan yakınlarınıza yardımda bulunacaksınız. Yeni katılacağınız ortamlarda yeni tanışacağınız kişilere şans verin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Hayatınızda beklemediğiniz olaylar, hayatınızı sorgulamanıza neden olabilir. Sizin başa çıkamadığınız durumlarda yakın çevrenizden yardım almayı ihmal etmeyin. Gurur yapmadan yardım alın. Aşk hayatınızda hata yapmaktan uzak durun. Kaygıları bırakıp gerçekleri göreceksiniz ve sorun olan her şeyden arınacaksınız. İş ve çalışma yaşamınızda hırs yapmayın. Beklentileriniz için kendinizi umutsuzluğa sokmayın.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslanların bir anda işlerine son verilebilir. Bu durum sizi üzecektir. İş yerinizde beklenmedik sorunları ortaya çıkabilir. İş arkadaşlarınızla rekabet içerisinde olabilirsiniz. Şikayetçi olmak yerine uyumlu olun. Sürekli ertelemiş olduğunuz planlar, aşk hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Masraflarınız artıyor bu durum canınızı sıkacak. İleride daha iyi imkanlar gelecektir.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Hiç beklemediğiniz bir anda birisinden çok etkileneceksiniz. Kalbi boş olanlar sağlam aşklara başlayabilir. İş hayatında diğer insanların kusurlarını kapatmayın. Değişikliklere hazır olanlar ciddi adımlar atabilir. Yeni çevre ve şanslara sahip olacaksınız. Aile büyüklerinizle yaşadığınız fikir ayrılıklarından arınıyorsunuz. Beslenmenize dikkat edin. Öğün atlamayın.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Eşiniz ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Bu durumda hoşgörülü olmanız çok faydalı olacaktır. İki tarafı da idare etmelisiniz. İnsanları sakinleştirmek için çok enerji harcamayın. Birçok konuda mantıklı düşünmelisiniz. Kalbi boş olanlar bu hafta tanışacakları kişilere çok bağlanmasın. Parasal konularda planlı harcamalar yapın.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Yoğun ve konsantre bir şekilde çalışırsanız başarılı olacaksınız. İş yaşamında sorguladığınız şeylerin değişmesiyle çok rahatlayacaksınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek sizi iyi hissettirecektir. Sizi eğlendiren kişilerle sohbet etmek sizi mutlu edecektir. Çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Geçmişten gelen sorunları çözeceksiniz. Maddi imkanlarınızda artıyor. Sindirim sisteminize dikkat edin.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Maddi konularda tutumlu olursanız zorluk yaşamazsınız. Sizden yaşça küçük biriyle alakalı sürpriz gelişme yaşayacaksınız. Olayları uzaktan izlemek sizin için daha iyi olacaktır. Karşınıza çıkan problemleri tek başınıza çözmeye çalışmayın. Kariyerinizde hırslı davranışlar içerisinde olmayın. Size yardım etmek isteyen kişilerin tekliflerini mutlaka kabul edin. Yeni aşklara yelken açabilirsiniz.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Yaşadığınız olaylarda aileniz üzerinize gelebilir. Bu durum üzülmenize neden olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle fikir ayrılıkları yaşamanız sizi zor duruma düşürebilir. Konuşmadan önce düşünmeyi ihmal etmeyin. Aşk hayatınızda gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Hızlı kararlar alıp verebilirsiniz. İstifa etmekten uzak durun. Kendinizi zora sokabilecek hiçbir yükün altına girmeyin. Hiçbir konuda ısrarcı olmayın.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Uzun süredir bedenlerinizde yaşadığınız sorunları fark edebilirsiniz. Hastalığınızın ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Aklınızın başka yerde olması işinizi olumsuz etkileyebilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz fakat doğru zamanda değilsiniz. Evli olanlar eşlerini karşı şikayetçi davranışlardan uzak durmalıdır. Küçük kazalara dikkat edin.(trafik, ev)

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Kavgalı olduğunuz birinden sürpriz bir şekilde hediye alabilirsiniz. Olayları uzatmaktan vazgeçin, bu durum sevdiklerinizi sizden uzaklaştıracaktır. Gereksiz kaygı ve endişeler sizin yıpranmanıza neden olacaktır. Yaptığınız işleri ciddiye alın. İşsiz olanlar daha önce başvurdukları işlerden haber alabilirler. Uyku düzeninize dikkat edin.

Burç Yorumları 24-31 Aralık 2018- Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir