Burç Yorumları

Burç Yorumları 23-29 Ekim

Burç Yorumları 23-29 Ekim 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 23-29 Ekim 2017

Koç Burcu

İş yerinde üstlerinizle istediğiniz gibi anlaşıyorsunuz. Kendi kendinize onlar ile tartışmayın. Barışamadığınız kişileri kendi içinizde barışmaya çalışın. Aşk hayatınızda partnerinize karşı varsayımlarda bulunmayın. İlişkinizde güven olgusunu hissedin. Sağlığınızda kemik yapınıza ve dizlerinize dikkat edin.

Boğa Burcu

İlişkilerinizde heyecan ve iletişim ön planda olacaktır. İletişim tarzınız ile istediğiniz konuşmaları ve anlaşmaları sağlayacaksınız. Bu hafta sizi yoran durumlar sona eriyor. Bu hafta katılacağınız toplantılarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

İkizler Burcu

İletişime geçme konusunda zorlanacağınız bir hafta geçireceksiniz. Ortak iş yaptığınız kişilerle paylaşımlı olarak fikirler üretebilirsiniz. Belirsizlikten kurtulmak sizin elinizde olacaktır. Partnerinizle olan soruları çözmek için ilk önce kendinizi sorgulayın. Partnerinize nasıl davrandığınızı iyi düşünün. Trafikte araba kullananlar dikkatli olmalıdır.

Burç Yorumları 23-29 Ekim 2017-Yengeç Burcu

Bu hafta kısmetiniz açık. Kendi açınızdan sorguladığınız iş yaşamı, yatırım alanları gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. Bu hafta sonuçların birbir çıkacağını göreceksiniz. Yalnız olanlar birileri vasıtası ile yeni kişilerle tanışabilir. Evli olanlar ise ailelerini büyütmeyi düşünebilirler.

Aslan Burcu

Hiç bir konuda acele etmeyin. Düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. Sonuçlanmasını beklediğiniz işleriniz için sakin olmalı ve acele etmemelisiniz. Hayalci duygulardan uzak durun ve gerçeğe yönelin. Aileniz ve sizin aranızda oluşacak parasal konular canınızı sıkabilir. İçinizden geliyorsa yardım edin.

Başak Burcu

Doğru olduğunu hissettiğiniz işleri yaparken zorlanacaksınız. Bazı arkadaşlarınızın görünmeyen yüzlerini görmeye başlayabilirsiniz. İş ve çalışma yaşamınızdaki kişiler ile beraber olmaya özen gösterin. İyi paralar kazanabilir ve gelecek adına iyi yatırımlar yapabilirsiniz. Aile yaşamınıza daha fazla önem vereceksiniz.

Terazi Burcu

Günlük yaşamınızda daha fazla planlama yapmaya başlıyorsunuz. Geçmişte utanmanıza neden olan anların önünüze gelmesi sizi zorlayacaktır. Yapmış olduğunuz hatalarınızın bilincinde olmalısınız. Yeni kişiler ile tanışma zamanlarındasınız. Tanıştığınız kişilerin güvenilir olup olmadığını iç sesinize sorarak kontrol edin.

Burç Yorumları 23-29 Ekim 2017-Akrep Burcu

Partneriniz ile konuşmak için güzel bir haftadaınız. Beraberliğinizin ilerlemesine yardımcı olacaktır. İşiniz ile alakalı yaşamış olduğunuz gerginlik sona eriyor. İnsanlar üzerinde yanlış izlenimler bırakıyorsunuz bu size zarar verecektir. Parasal konularda haksızlığa uğrayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Yay Burcu

Asla olmayacak şeylerin olacağı bir dönemde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızı iyi yapmalısınız. Aile içi ilişkilerinizi daha sağlam yapı üzerine kurmanız gerekiyor. Size nasıl bakıldığını analiz etmeli ve kendinizi analiz etmelisiniz. Umutsuz olmamalı ve umutsuz bir yaklaşımdan uzak durmalısınız.

Oğlak Burcu

Bu zamana kadar doğruluğunuzu göremeyen kişiler, sizin doğru yolda olduğunuzu görebilir. Evli olanlar partneri ile olan uyumsuzluğu ilerleyen günlere doğru atlatacaktır. Bir seyahat ve planlama önünüze geliyorsa mutlaka katılmalısınız. Ailenizde sağlık sorunları olabilir.

Kova Burcu

Beklemediğiniz ve bilinmeyen imkanlar sizle buluşabilir. İyi fırsatlar sayesinde iş ve kariyer adımları atabilirsiniz. Parasal konular artarken lüks yaşama olan ilginiz de de artmalar gözlenmektedir. Bu hafta bolca alışveriş yapacaksınız. Partnerinizin size olan eleştirilerine karşı sakin olmalısınız ve anlayışlı olmaya devam etmelisiniz.

Burç Yorumları 23-29 Ekim 2017-Balık Burcu

Arkadaşlarınızın kişisel sorunları nedeniyle sizden uzak kalışı, sizi yanlış düşüncelere sürükleyebilir. Empati kurarak bu düşünceden arınabilirsiniz. İnsanların anlık davranışından dolayı yargılamayın. Partneriniz ile olan ilişki iyi yönde ilerlemektedir. Sindirim sisteminize dikkat edin.

Burç Yorumları 23-29 Ekim-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.