İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burç Yorumları 22-29 Temmuz

Burç Yorumları 22-29 Temmuz koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Burç Yorumları 22-29 Temmuz 2017

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Çalışma arkadaşlarınızın başına gelen ayrılıklar sizi korkutmasın. Çevrenizde olan kişilerin size olan karışık duyguları kendilerinden kaynaklıdır. İlişkilerinizde mantıklı olmaya özen gösterin.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Çalışmak ve üretmek sizi mutlu edecektir. Hareketli ortamlarda bulunmalı ve hareketsiz ortamlardan uzaklaşmalısınız. Yaşam enerjinizi yükseltecek yerlerde bulunmaya özen gösterin. Sürpriz birikimler gündeminize gelebilir. Doğru olmanız hayatınızı daha güzel yapacaktır.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İlişkilerinde zorluk yaşayan arkadaşlarınız sizden yardım isteyebilirler. Sizin sevgi ve ilginize ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardımda bulunun. Düşünmeden yatırım yapmayın. Çocukları olanlar onlara güven duyduklarını göstermeliler.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Belirsiz olan arkadaşlarınızın sizi de belirsizliğe sürüklemesine izin vermeyin. Mevcut işinizi sorguluyorsanız değiştirmeden önce yeni bir iş bulun ve değiştirin. Tatil yapma gündeminize gelebilir. Baş ve boyun rahatsızlıklarına dikkat edin.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Yaşamış olduğunuz problemleri tek tek aşmaya başlıyorsunuz. Yeni gelecek kararları alıyorsunuz. Kazancınız artıyor ve ilişkilerinizde samimiyet ön plandadır.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

İş ve kariyer yaşamınızda yavaşlamaya ihtiyacınız var. Detaylara vermiş olduğunuz özen sizi başarıya götürecektir. İlişkinizde düzen ve denge ön planda olacaktır.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Almayı istediğiniz eşyayı alabileceksiniz. Enerjiniz yüksek olacaktır. İnsanlardan uzaklaşma isteğiniz artabilir. Gayrimenkul alanında yatırım yapabilirsiniz.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Anne ve baba ilişkilerinde dengeyi iyi oturtmanız gerekiyor. Kariyer gelişmelerinde hırsla değil azimle hareket etmeniz gerekiyor. Planlı hareket etmek pek çok işinizin olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Sorumluluk hissi sizde çok yüksektir. Çevrenizde bulunan sorumsuzların sorumlu olması için çalışsanız da hiç bir şey yapamazsınız. Çalışmak ve düzeninizi sürdürmek sizin için ön plandadır. Evinize eşya almak yaşam enerjinizi değiştirecektir.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Hesaplama ve planlama yapma ön planda gözüküyor. Çalışma hayatınızda kusursuz olmayı sakin kalarak başarabilirsiniz. Gelecek kaygılarından uzaklaşmaya çalışın. Alerjik problemlere dikkat edin.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

İş hayatınızda sizi kısıtlayan koşulların uzaklaştığını göreceksiniz. Dikkatleri yine üzerinize çekiyorsunuz. Evliliğinizde duyarlı olmaya özen gösterin.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Eğitime ve araştırma yapmaya istekli olacaksınız. Gelişmek istediğiniz hangi konu varsa zaman ayırırsanız başarabileceksiniz. Evliliğinizde dengeli olmak ön plandadır. Kazanmış olduğunuz para size yetmiyorsa ek iş yapabilirsiniz.

Burç Yorumları 22-29 Temmuz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir