Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019

Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019

Burç Yorumları

Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumunu yazdık.

Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Geleceğe dair akıl karışıklığı yaşayabilirsiniz. Evli olanlar eşinin önünde değil arkasında dursun. Eşinizi önemsediğinizi ve değer verdiğinizi ona hissettirmelisiniz. Kıskançlıktan uzak durun. Aşk hayatınızda yüzünüzün güleceği bir döneme giriyorsunuz. İşinize yeni ve etkili kaynaklar kazandırabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki karışık durum canınızı sıkabilir. Kalbi boş olanlar yeni aşklara adım atabilirler. Hafta boyunca çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Ani kazalara karşı dikkatli olun.

Boğa Burcu

Aşk hayatınızdaki her şeyin istediğiniz gibi olması sizin ellerinizde olacak. Konuşmalarınıza ve verdiğiniz sözlere dikkat edin. İlişkilerinizde geçmişe ait sıkıntıları günümüze taşımayın. İletişimi yeteneğiniz sayesinde kazanmaya devam edeceksiniz. Ummadığınız yerden kazanç elde edebilirsiniz. Planlı ve programlı olanlar üretecekleri şeylerde başarılı olacaktır. İnsanların gözleri sizin üzerinizde olacak. İstediğiniz her şeyi kendi başınıza yapabileceksiniz.

İkizler Burcu

Kariyerinizde önemli bir fark oluşturacak yeni gelişmelere hazırlıklı olun. Başınıza gelecekler hem mutlu hemde umutlu olmanızı sağlayacak. Değer verdiğiniz kişilerle bir araya gelip iş birliği ve fikir alışverişi yapmanız sizi faydanıza olacaktır. Komşularınızla olan ilişkilerinizde çok dikkatli olun. Bedeninizi ve ruhunuzu yavaşlattığınız zaman her şey istediğiniz gibi gerçekleşecektir. Bekar olanlar yeni aşklara açık. Evli olanlar partnerlerinden değer görmek isteyecek. Ruhsal yorgunluğu bu hafta atacaksınız.

Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019-Yengeç Burcu

Yolunuza çıkan engeller sizi cesaretsizliğe itebilir. Cesaretinizin kırılmasına izin vermeyin. Israrcı olmaya özen gösterin. Başka bir ülkeye gitmenize neden olabilecek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Önünüze bambaşka kapılar açılabilir. Çalışanlara yeni imkanlar sunulabilir. Evlilik ve aşk hayatınızda duygusal zorlanmaları aşıyorsunuz. Kimsenin sizi üzmesine izin vermeyeceksiniz. Bekar olanlar ilişkilerde hiç olmadıkları kadar seçici olacaklar. Talipleriniz artacak.

Aslan Burcu

Önümüzdeki günlerde cesur olmanız gerekebilir. Almış olduğunuz kararları korksanız da yapacaksınız. Yeni insanlarla tanışmanız sizi mutlu edecek. Sıkıntılarınızı düşünerek çözemezsiniz, bunun içine harekete geçmeniz gerekiyor. Ön planda olmak sizin için yine önemli olacak. Yeni katılacağınız ortamlarda oldukça eğleneceksiniz. Kendi kendinizi dolduruşa getirmeyin. Yalnız olanların hayatlarının aşkları karşılarına çıkabilir. Kazalara karşı dikkatli olun.

Başak Burcu

Bedensel ve ruhsal anlamda tazelenme yaşayacaksınız. Görünüşünüzde değişim yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük sürprizlere hazırlıklı olun. Yeni ilişkilere adım atabilirsiniz. Şanlı ve kısmetli olduğunuzu anlayacağınız anlar yaşayacaksınız. İyi beslenmeye, uyku düzenine ve spor yapmaya özen gösterin. Mutlu olmak için sporu hayatınıza sokun. Sorun olan her şeyi ortadan kaldırmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu

Parasal konularda plan yaparken durumunuzu çok iyi düşünün. Aşk hayatınızda durgunluk yaşıyor olabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. Bu durum kendinizi talihsiz hissetmenize neden olabilir. Stresten artık kurtulun, her şey olacağına varır. Duygular ve düşünceler konusunda karamsarlık yapmamaya özen gösterin. Sağlık konusunda herhangi bir rahatsızlığınız varsa ihmal etmemeye dikkat edin. Bekar olanlar yeni ortamlara katılarak yeni kişilerle tanışabilir.

Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019-Akrep Burcu

Özgüveniniz ve gücünüz artıyor. Bu durum sizde kibirlenmeye neden olabilir. Etrafınızdaki insanlar bu durumunuzu eleştirebilir. Bulunduğunuz ortamlarda tüm ilgiyi kendinize çekebilirsiniz. Kendinize olan inancınızı yüksek tutmaya devam edin. İş ve kariyer alanlarında inancınız, sizi başarıya getirecektir. Yeni aşklar için aceleci davranmayın. Alım satım konularında şanslı olacaksınız. Kilolara dikkat edin. Aşk hayatınızda anlayışlı olun.

Yay Burcu

Büyük kaoslar yaşayabilirsiniz. Her şeyi meseleniz haline getirebilirsiniz. İşle alakalı bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Hoşunuza gitmese de sabretmelisiniz. Derin nefes alıp sakince düşünmelisiniz. Eşinizin sırrını arkadaşınızla paylaşmayın. Aile içi meselelerinizi büyütmeyin. Abartılı konuşmalar ve davranışlar ilişkilerde yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Ruhsal konularda inanılmaz güçleneceksiniz. Çıkar ilişkileri kurmaktan uzak durun. Beslenmenize dikkat edin.

Oğlak Burcu

Soğuk algınlığına ve mevsim değişikliğine hazırlıklı olun. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin. Artan enerjinizle birlikte pozitif bir dönemdesiniz. Çevrenizdeki insanlar üzerinde etkiniz artabilir. İş hayatınızdaki sizi dinlemeyen kişiler bu hafta sizi can kulağıyla dinleyecek. Her türlü sorumluluğu almada ve yerine getirmede başarılı olacaksınız. Yeni dil, bilgi ve kişisel gelişim öğrenmek isteyebilirsiniz. Sizden borç isteyebilirler, iyi düşünün.

Kova Burcu

Aşk hayatınızda bencil olursanız, yalnız kalmaya mecbur olursunuz. Kişisel değerlerinizi koruyamadığınızı hissedebilirsiniz. Gerilmemeye dikkat edin. Aldığınız haberler üzerine harekete geçmeden önce iyice bir düşünün. Ortamlarda yapılan konuşmaları kişisel algılamayın. İlişkide olanlar düğün tarihi alabilir. Uyku düzeninize ve bedeninizi dinlendirmeye dikkat edin. Kazalara karşı dikkatli olun.

Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019-Balık Burcu

Sorumluluk almaktan kaçınmayın. İş hayatınızda gerilimler söz konusu olabilir. Çalışma ortamında tavrınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Stratejik hatalarınız sorunlara yol açacak. Akılcıl önlemler almaya özen gösterin. İftiraya uğramış veya suçlanmış birisi iseniz doğrular ortaya çıkacaktır. Evliliğinde problemler yaşayanların, ortadaki problemi ortadan kaldırma adına mücadele göstermesi gerekecek. Bekar olanlar yeni kişilerle tanıştırılabilirler. Baş ve göz bölgelerine dikkat edin. Hissettiğiniz gibi yaşayın.

Burç Yorumları 22-29 Nisan 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir