Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 22-28 Ocak

Burç Yorumları 22-28 Ocak 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 22-28 Ocak 2018

Koç Burcu

Bağımsız olmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Çevrenizdekiler bu bağımsızlık ihtiyacınız karşısında rahatsızlık duyabilir. Planlarınız karşısında sakin kalmaya özen gösterin. Hedef belirlemek için doğru zamandasınız. Kendinizi duygu ve düşünce adına diğer insanlara karşı koruma altına alın. Bedeninizi fazla yormamaya dikkat edin. Gece uykularına dikkat edin. Sorunlarınızı partneriniz ile paylaşın.

Boğa Burcu

Sosyal ilişkilerinizde orijinal bir görüntü oluşturabilirsiniz. Çevrenizdekilerin sizi yanlış anlamaması için düşünerek konuşmaya özen gösterin. Parayı odak noktanız haline getirmeyin. Sizi rahatsız eden durumları not alın ve sizi mutlu eden durumları da not alın. Sorun olan şeyleri çözümlemeye özen gösterin. Aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde onları düşündüğünüzü gösterin. Bu tutum aile birlikteliğinizi sağlam yapacaktır.

İkizler Burcu

İş ve çalışma yaşamınızda ideallerinize ve planlarınıza sadık kalacaksınız. Sorun olan her şeyi paylaşabilirsiniz. Bu durumdan pişmanlık duymanıza gerek yok. Sizin en mutlu anınızda size hatırlatılan kötü şeyleri hafızanıza yerleştirmeyin. Yaz tatillerini şimdiden planlayabilirsiniz. Sağlık açısından spor yapmaya özen gösterin.

Burç Yorumları 22-28 Ocak 2018-Yengeç Burcu

İşinize olan sevginiz artıyor. Çalıştığınız işte terfi alabilirsiniz. Gelecek ile ilgili planlar yapmaktan vazgeçmeyin. Kendinize olan güveniniz artıyor. Yakınlarınızın size olan ihtiyacı artabilir, onlara iyilik yapabilir ve ruhunuzu güçlendirebilirsiniz. Aile hayatınızda işlerinizi ihmal etmeyin. Yalnız olanların karşısına yeni kişiler çıkabilir. Geçmişte ayrıldığınız kişiler ile yeniden bir araya gelebilirsiniz, fakat egonuz için onlara şans vermeyin.

Aslan Burcu

İş ve çalışma hayatınızda planlama önem kazanacaktır. Çalışmış olduğunuz ortamda kendinizi daha iyi gösterebilirsiniz. Para biriktirmek isteyenler ve plan yapanlar cesurca yatırım yapabilir. İleride bu yatırımlar sizi mutlu edecektir. Aile ve akrabalarınız ile yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Çocukları olan çocuklarını dinleyerek ilgili olmalıdır. Değişen hava koşullarına dikkat edin.

Başak Burcu

Çevrenizdeki insanların baskıları sizi mutsuz edebilir. İş ve çalışma hayatınızda gelirinizin artması ve ekstra iş fırsatlarının artması heyecanlanmanızı sağlayabilir. İkili ilişkilerde biraz alıngan olabilirsiniz. Sizi rahatsız eden her şeyi hayatınızda bulunan kişiye aktarın diğer insanlara anlatmayın. Yalnız olanlar kalplerini açabilir.

Terazi Burcu

Daha kaliteli bir yaşam ve hak ettiğiniz bir yaşam için fazla para harcayabilirsiniz. Harcamış olduğunuz şeylerin gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aksi takdirde ileri ki zamanlarda harcamalarınız başınıza dert olabilir. Çalışma arkadaşlarınız sizin ne kadar çalışkan olduğunuz fark edebilir ve bu sizin motivasyonunuzu arttıracaktır. Ailenize karşı daha fazla duyarlı olmaya dikkat edin.

Burç Yorumları 22-28 Ocak 2018-Akrep Burcu

İstekleriniz ve planlarınız konusunda çok kararlı olacaksınız. İş yaşamında yol aldığınız kişilerin size karşı olan tutumları sizi memnun etmeyebilir. Herkesin anlayabileceği bir zaman ve anlayışlı olacağı zamanlar vardır. Kişilerin sizi anlayabileceği bir tutum ile iletişime geçmelisiniz. Partneriniz ile ilişkiniz daha da iyiye gidiyor. Yalnız olanların hayatına yeni insanlar girecektir.

Yay Burcu

İş ve çalışma hayatınızda yardımını istediğiniz kişilerden gerekli olan yardımı alacaksınız. Planlarınızı uygulamadan bu yardımlar etkili olacaktır. İlişki, aşk ve evlilik konularında iç huzurlu bir şekilde davrandığınız taktirde mutluluk sizi bekliyor. Geçmiş ile yaşamayı artık bırakın. Sosyal ilişkilerinizde memnun olmamanızın nedeni sizsiziniz. İstemediğiniz arkadaşı hayatınızda tutmayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

İş ve çalışma hayatınızda size sunulan şartlar düşünceleriniz ile aynı olmayabilir. Ne kadar daha fazla yıpranabilirimi düşüneceksiniz. Çalışmaları ile takındığı tavırlar ile belirsiz olan kişilere karşı tavır almayın. Onlara yardımda bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelecek konusunda karamsar düşünmeyin. Bu hafta iş hayatınıza kafa yorun. Yalnız olanlar ilişki için acele etmesin.

Kova Burcu

Görselliğinize olan ilginiz artıyor. Kendinizde yapacağınız yenilikler yaşam enerjinizi arttıracaktır. Kendinize olan güveniniz artıyor. Aşk hayatınızda kuşkucu olmak huzurunuzu bozuyor. Yeni ilişkiye başlayan kişiler kuşkucu olmaktan vazgeçmelidir. Kimsenin hayatına karışmayın. Hissettiğiniz gibi yaşamaya özen gösterin.

Burç Yorumları 22-28 Ocak 2018-Balık Burcu

Merhametiniz ve vicdanınız çok artıyor. Sosyal sorumluluk yapmaya özen gösterebilirsiniz. Yaşlıları ziyaret etmek, ihtiyacı olanlara yardım etmek isteyeceksiniz. Diğer insanların hayatlarının tesirinde kalmamaya dikkat edin. İş ve çalışma hayatınızda konsantre olacaksınız. Aile içi ilişkilerden ailenizin sizden istedikleri ve kaprisleri sizi yıldırmasın. Bir gün sizinde ailenizin olacağını düşünerek ailenize hoşgörülü olun.

Burç Yorumları 22-28 Ocak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.