Burç Yorumları 22-28 Ekim 2018

Burç Yorumları

Burç Yorumları 22-28 Ekim 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 22-28 Ekim 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Haftaya gergin başlamış olabilirsiniz. Aşk hayatınız bir anda alt üst olacaktır. Hayat arkadaşınızın gizli saklı şeyleri ortaya çıkmış olabilir. Yersiz korkularınız yüzünden hayatınız kabusa dönebilir. Uzun süredir emek verdiğiniz şeylerin sonuçlarını alacaksınız. Kendinizi hazır hissetmeden ilişkinizden ayrılmayın. Sağlıklı bir yaşam için bol bol egzersiz yapın.

Boğa Burcu

Uzun süredir dostluklar ve ilişkiler yönünden arınma yaşıyordunuz. Doğru arınmalardan geçtiniz. Çevrenizdeki bazı insanlara dikkat edin, sizi üzebilirler. Aşk hayatınızdaki sorunlar bu hafta çözülecek. Hedeflerinizi belirlediğiniz için arık her şey daha kolay olacak. Her şeyi net göreceksiniz.

İkizler Burcu

Her konuda çok hassas bir haftadasınız. Geçen hafta yapamadığınız işleri bu hafta yapacaksınız. Enerjiniz artıyor ve çok davetler alacaksınız. Davet edildiğiniz yerlere gidin, fakat yeni insanlarla dost olmayın. Mutlu olduğunuz ortamlardan kopamayacaksınız. İş hayatınızda başarılı olmaya devam edeceksiniz. Ev kazalarına dikkat edin.

Burç Yorumları 22-28 Ekim 2018-Yengeç Burcu

Egonuz bu hafta yüksek başlıyor. Samimi olmayan kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Evli olanlar partnerlerine karşı egolu olmamalıdır. Duygu ve düşüncelerinizde net olacaksınız. İş hayatınızda dik başlılığınız yüzünden sorun yaşayabilirsiniz. Geliriniz artıyor. Kırık ve çıkıklara dikkat edin.

Aslan Burcu

Para sizin için çok önemli olacak. Bütçe planlaması yapacaksınız. Programınıza göre hareket edeceksiniz. Başarı ve kariyer odaklı olmanız, sizin fark edilmenizi sağlayacak. İdeal çalışan olacaksınız. Aşk hayatınızdaki mutluluk sizi güçlendiriyor. Haksızlığa uğrayanlar temizleneceklerdir.

Başak Burcu

Ruh ve beden sağlığınızın bozulmaması için panik halinde olmayın. Çevrenizde sizin huzurunuzu bozacaklar la aranızı mesafeli tutun. İç huzurunuz sizi rahatlatacaktır. Enerjinizi düşürecek kişilerden uzak durun, size huzur getirecek kişilerle vakit geçirin. İş hayatınızda sunmuş olduğunuz fikirlerinize önem verilecektir. Hırslı davranmak sağlığınızı bozacaktır, dengeyi iyi kurmalısınız.

Terazi Burcu

Geçmişte kaybettiklerinize artık üzülmeyin. Hiçbir şey için pişmanlık duymayacaksınız. Gelecek kaygınızı çevrenize yansıtmayın. Kaygılarınız gelip geçici olacaktır. Ailenizin sağlık problemleri olabilir. Hasta ziyareti yaparken de paniklememeye dikkat edin.

Burç Yorumları 22-28 Ekim 2018-Akrep Burcu

Aşk ve evlilik hayatında mutluluk önem kazanıyor. Kıskançlık ve sorgulama yapmadığınız sürece mutluluk sizinle olacaktır. Geçmişe ait sorunları bugünün sorunuymuş gibi ortaya çıkarmayın. İş hayatınızda terfi ya da zam alabilirsiniz. Başarı ve para kazanacaksınız. Kuruntularınızdan kurtulmalısınız. Geçmişi gündem yapmayın.

Yay Burcu

Duygularınız bu hafta sizi yönetecektir. Başkalarının başına gelen olayların sizin başınıza da gelebileceğinden endişe duyabilirsiniz. Olaylara mantıklı yaklaşmaya özen gösterin. Başkalarının hayatlarına karışmayın. Sağlığınız için kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. Kilo alma konusunda risk içerisindesiniz. Yüksek paralar kazanacaksınız.

Oğlak Burcu

Sorumluluk almaktan korkmayın. Başladığınız işi, arzu ettiğinizin üzerinde tamamlayacaksınız. Belirlediğiniz hedeflere yakında ulaşacaksınız. Kendinize duyduğunuz güveni sorgulayabilirsiniz. Evli olanlar mümkün olduğunca eşleriyle huzurlu geçinmeye çalışmalıdır. Kalbi boş olanlar yeni insanlarla tanıştırılabilir, fakat bunun sırası değildir. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Kova Burcu

İkili ilişkilerde hafta boyunca tartışmalı olabilirsiniz. İş hayatınızda ve sosyal çevrenizde haksızlığa uğrayacaksınız. İftiraya uğrayabilirsiniz. Siz bu iftiralara aldırış etmeyin, iftiracılar hak ettiğini bulacaktır. Çevrenizdeki bazı insanların maskesi düşecek. Bu durumlar 10 gün kadar sürecektir, dikkatli olun. Uyku düzeninize dikkat edin.

Burç Yorumları 22-28 Ekim 2018-Balık Burcu

Olumsuz düşünceleriniz artıyor bu durum psikolojinizi de bozabilir. Bu hafta kararlar vereceksiniz. Kararını bir türlü veremediğiniz durumların kararlarını net olarak vereceksiniz. Aşk hayatınız bazı olaylardan olumsuz etkilenecek. Çocukları olanların, çocuklarının psikolojileri kötüye gidebilir. Bu durum sizden kaynaklı olacaktır. İyi para kazanmak ve sorunsuz ilişkiler yaşamak için psikolojinizi düzgün tutmalısınız.

Burç Yorumları 22-28 Ekim 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.