Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019

Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumları yazdık.

Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler uygun bir dönemdedir. Riskli yatırımlardan uzak durun. Ortaklı iş yapacaklar kiminle iş yapacaklarına dikkat etsinler. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Sinir sisteminize dikkat edin.Çocukları olan aileler, çocuklarıyla olan ilişkilerinde dikkatli olmalıdır.

Boğa Burcu

Boğalar bu hafta kendilerini yorgun hissedecekler. Ruhsal yorgunluğunuz kötü hissetmenize neden olacak. Şefkat ve sevgi görmeniz bu yorgunluğun geçmesini sağlayacaktır. Parasal konularda inanılmaz fırsatlar elde edeceksiniz. Aile ve ev konularında değişim zamanı başlıyor. Yeni bir eve taşınabilir veya içerisinde değişiklikler yapabilirsiniz. Üstlerinizle veya ailenizle gerilimler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Yapamadığınızı yapacak, yaşayamadığınızı yaşayacak, isteyip de gerçekleştiremediğinizi gerçekleştireceğiniz imkanlara sahip olacaksınız. İletişim trafiğiniz artabilir. Uzaklardaki tanıdıklarınızdan haberler alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir alanda kariyer yapabilirsiniz. Yeni iş fırsatları kapınıza gelecek. Bu hafta uzun soluklu aşklara başlayabilirsiniz.

Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019-Yengeç Burcu

Yeni yatırımlar ve yeni gelir kaynakları bulmanız gerekiyor. Her konuda eski dönemi kapatıp, yeni dönemlere başlayabilirsiniz. Beklentilerinizi çok yüksekte tutmamanızda fayda var. Özlediğiniz ve sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmek manevi duygularınızı arttıracak ve size iyi gelecektir. Sizi şok edecek haberler alabilirsiniz. Duygu yoğunluğunuz artacak. Vaktiyle sizi üzmüş kişiler yeniden size dönebilir, onlara kapınızı açmayın fakat nefrette beslemeyin. Kendinize inanın.

Aslan Burcu

Hayata karşı tutkularınız da enerjiniz artıyor. Çok büyük bir değişim sürecine giriyorsunuz. Yaşamınızda yeni bir sayfa açabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Yalnız olanlar, hayatınızda kalıcı olarak yeni bir ilişki başlayabilir. Önünüzdeki her şeyi göreceksiniz. Sezgileriniz inanılmaz artacak. Projelerinizi hayata geçirme konusunda son derece şanslı olacaksınız.

Başak Burcu

Bu dönem sizin için geçmişinizle yüzleşme zamanı olacaktır. Sezgilerinizi güçlenecek ve bazı gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Ruhunuzu dinlendirmeniz sizin için çok önemli ve buna dikkat edin. Düzgün imajınızı birileri bozmaya çalışabilir. Sağlığınıza verdiğiniz önemin yanında sağlıklı arkadaşları da seçmelisiniz. Evli olanlar, evliliklerinde yüksek tansiyonlar yaşayabilir. Parasal konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartıyla alışveriş yapanlar dolandırılmaya dikkat etsin.

Terazi Burcu

Bazı kişilerle ilişkileriniz artık geride kalabilir. Artık verici olmayı bırakacaksınız ve fedakarlık yapacağınız kişileri iyi seçeceksiniz. Arkadaşlarınızla gerginlik yaşamamaya ve kırıcı olmamaya dikkat edin. Yaşam hedefleriniz de ve gelecek planlarınızda dönüşümler yaşanabilir. Özgür olmadığınızı ve düşüncelerinizin kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Kendinizi toparlamalısınız.

Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019-Akrep Burcu

Uzun zamandır beklediğiniz teklif gelebilir. Parasal konularda muazzam yükselişler yaşayacaksınız. Kayıplarınız kazançlara dönecek. Aileniz ve üstlerinizle ilişkileriniz gerilebilir. Sorumluluklarınızdan kaçmayın. “Öfkeyle kalkan zararlı oturur” sözünü iyi düşünün. Kendinize olan güveniniz inanılmaz artacak. Yeni iş teklifleri ve terfiler alabilirsiniz. Akrepler ağızlarından çıkan sözlere dikkat etmelidir. Uyku düzeninize dikkat edin.

Yay Burcu

Sorun olan her şeyi çözeceksiniz. Devam eden hukuksal bir süreç bu dönem sona erebilir. İş hayatınızda önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Düşüncelerinizi söylerken biraz dikkatli olun. Maddi sıkıntılarınızı aşma konusunda şanslı olacaksınız. Her konuda radikal kararlar almaya başlayacaksınız. Gerginlik nedeniyle hesapsız harcamalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda ortağınızla aranız düzelecek. Fikirleriniz önemsenecek.

Oğlak Burcu

Gelir ve gider konusunda çok zorlanacaksınız. Para kazanma ve alma konusunda başarılı olacaksınız. İlişkilerde ayrılmalar yaşayabilirsiniz. Egosal sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşinizin geliri ile ilgili beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Elinize geçecek para ile borcunuzu erkenden kapatabilirsiniz. Ayağınızı yorganına göre uzatmalısınız. İş konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çok konuşan oğlak kadınları eşlerine sıkıntı yaratabilir. Kazalara karşı dikkatli olun.

Kova Burcu

Korkularınızın yersiz olduğunu anlayacaksınız. Karar verirken duygusal olmayın. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Ertelediğiniz bir sağlık sorununuz varsa mutlaka bir doktora başvurun. Ruhsal ve kişisel gelişiminizi arttıracak fırsatları yakalayacaksınız. Aile içinde yaşadığınız geçimsizlikler sona eriyor. Yalnız olanlar hayatlarının aşkıyla karşılaşabilir. Kendinizi daha değerli hissedeceksiniz.

Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019-Balık Burcu

Aşık olmak isteyenler bu hafta aşık olabilirler. Duygularınızda değişiklikler oluşabilir. Kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hayata başka bir bakış açısıyla bakmaya çalışın. İçselleştirme yapmaktan uzak durun aksi halde sağlığınızdan olabilirsiniz. Tartışma yaratan insanları çevrenizden uzaklaştıracaksınız. Huzur veren insanlarla daha çok birlikte olacaksınız. Çalışma hayatında daha yapıcı işler içerisinde yer alacaksınız. Kendi huzurunuzu her zaman arttırın.

Burç Yorumları 21-28 Ocak 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir