Burç Yorumları 21-27 Ağustos

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 21-27 Ağustos yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 21-27 Ağustos 2017

Koç Burcu

Yakın akraba ilişkilerinizi çözmeye özen gösterin. Aile içinde sevdiklerinize karşı yeterince ilgi ve alaka gösteriyor musunuz. Aile bağlarınızı kuvvetlendirmeniz gerekiyor.

Boğa Burcu

Kişisel meselelerde ikili ilişkilere zaman ayırmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda ani kararlar almayın. Sırlarınızı kimseye açıklamayın fakat size sırlarını anlatanlara karşı anlayışlı olun. Çalışma yaşantınızda hırslı değil azimli olun. Çocukları olanlar çocuklarına yeteri kadar zaman ayırmaları gerekiyor.

İkizler Burcu

Gizli saklı işlerden uzak durmalısınız. Evli olanlar partnerinden gizli işler yapmamalıdır. Gizlemiş olduğunuz şeyler açığa çıkabilir ve size olan güven azalabilir. Güvenilirliğiniz zedelenebilir. Mevcut hayatınızı planlamaya devam edin. Arkadaş davetleri size gelebilir onlara katılın.

Burç Yorumları 21-27 Ağustos 2017-Yengeç Burcu

Konuşmalarınızı ve planlarınızı hissederek diğerleriyle paylaşın. Bu hafta yanlış anlaşılmalara açıksınız. Kıskanmak ve kıskançlık duyguları bu hafta sizi etkileyebilir. İş ve çalışma hayatında kararsız olmaktan uzak durun. Planlı ve programlı olmaya özen gösterin. Uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınızdan davetler alabilirsiniz.

Aslan Burcu

Geçmişten arınmak istiyorsunuz. Kaybettiğini düşündüğünüz şeylerin önünüze yeni fırsatlar şeklinde geldiğini göreceksiniz. Sevmediğiniz iş ortamından kurtulup güven dolu bir iş ortamına kavuşuyorsunuz. Sürpriz aşklar kapınızı çalabilir.

Başak Burcu

Maddi konularda hak ettiğiniz başarılar sizi mutlu edecektir. Yapmış olduğunuz işlerde hak ettiğiniz övgüyü alabilirsiniz. Para ile olan dertleriniz bitiyor ve kendinize olan güveniniz artıyor. Çocuklar ile alakalı planlar gündeminizde olacaktır.

Terazi Burcu

Ailenizde oluşan problemleri çözmede kararlı bir davranış sergiliyorsunuz. Yeni bir ev almak için 1 hafta daha sabırlı olun. Artan cesaretiniz ile problem olan her şeyi çözmek sizin için çok kolay olacaktır. Evlilikten korkanlar sizi görerek evlilik kararı alabilir.

Burç Yorumları 21-27 Ağustos 2017-Akrep Burcu

Kendinize olan güveniniz artıyor. Arzu ettiğiniz planlarınız birden bire gerçekleşebilir. Katıldığınız her alanda dikkatlerin üzerinizde toplanması sizi şaşkınlığa uğratabilir. Sizin için önemli olan kişinin peşinden koşmak onu size getirebilir.

Yay Burcu

İş ve çalışma hayatınızda yapmış olduğunuz işler sizin yükselmenizi sağlayacaktır. İş yapmış olduğunuz kişilere karşı biraz daha anlayışlı olmaya özen gösterin. Parasal konularda biraz daha titiz olmalısınız. Yeni iş yapmak isteyenler biraz daha beklesin.

Oğlak Burcu

Kararlı olmak bu hafta boyunca ön planda olacaktır. Geçmişin artık sizle bir alakası yok ve yapmış olduğunuz işlerde başarılı olacaksınız. Sevdiğiniz insan ile ilişkinizde aileniz ile problemler yaşadıysanız, ailenize karşı biraz daha iyi niyetli olmalısınız.

Kova Burcu

Kendinize güveniniz artıyor ve kendine güvenen insanları çevrenizde görmekten mutluluk duyuyorsunuz. Hakkınızda yapılan gizli düşmanlıkları fark edebilirsiniz. Gelecek adına planladığınız her şeye ulaşabileceğinizi içinizde hissedeceksiniz. Sizden gizlenen şeyler önünüze gelecektir.

Burç Yorumları 21-27 Ağustos 2017-Balık Burcu

İnandığınız ve güvendiğiniz kişileri sorgulayabilirsiniz. Size güven vermeyen ve içinize sinmeyen arkadaşlıklardan uzak durun. Size samimi gelen kişilerin gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Sizi terk edenlerin peşinden koşmayın aksine buna şükredin. Geri gelmek isteyenlere de asla şans vermeyin.

Burç Yorumları 21-27 Ağustos-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.