Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017

Burçların Enleri-Emoji

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017-Koç Burcu

Koç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel gözüküyor, sağlık durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Gerginlik yaşadığınız konuları aşıyorsunuz. Aşk hayatınızda dengeyi yakalayacaksınız. Güveni bulacaksınız ve sevginizi daha iyi yaşayacaksınız. Eşinizle konuşurken düşünerek konuşun, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Attığınız adımlara dikkat edin kazalara açıksınız.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor, aşk durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Gelecek kaygısına düşebilirsiniz. Ailenizde bulunan problemleri çözüyorsunuz. Yorgunluklar nedeniyle ruhsal olarak çökmüşlüğünüzle yüzleşebilirsiniz. Kaygılı olduğunuz durumlar çözüme kavuşacaktır.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların sağlık durumu mükemmel aşk durumu iyi ama para durumu kötü gözükmektedir. Enerjinizi almalarına izin vermeyin. Maddi olarak sizi zora sokan şeylerden uzak durun. Hırsızlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz elinizde kinine dikkat edin. Kaybettiğiniz sevgilinin arkasından üzülmeyin. Öfkelenmemeye çalışın size bir faydası yok.

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Yeni ortamlara ve çevrelere girebilirsiniz. Hayatı sorgulamaya başlıyorsunuz. Hayattan beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. Yenilenme ve kendini geliştirme dönemine girdiniz. Bu dönemi kendinize en iyi şekilde yansıtın. Mide ve sindirim konusunda rahatsızlıklarınız var bunları çözüme kavuşturmaya çalışın.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel para durumları ise normal gözükmektedir. Bu aralar kaygılandığınız ve geleceğinizi düşündüğünüz bir zaman dilimindesiniz. Düşünerek harcama yapın, düşünmeden harcama yaparsanız büyük bir maddi zorlukla karşı karşıya kalırsınız. Sizin düşündüğünüz açılmayan kapılar bu hafta itibariyle açılacaktır. Yatırım yapın ama düşünmeden yapmayın.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların para durumu mükemmel aşk durumu iyi ve sağlık durumu normal gözükmektedir. Sonlandırmak istediğiniz her ne var ise sonlandırmaya hazır mısınız. Her konuda aşırıya kaçabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var. Yeni bir ilişkiye hazırsınız mutlu değilseniz ilişki değiştirmeye hazır bir dönemdesiniz.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel sağlık durumu normal gözükmektedir. Sağlık problemleriniz olabilir özellikle kan dolaşımıyla alakalı problemlerle uğraşabilirsiniz. Tansiyon ve şeker hastaları kendilerine dikkat etmeli. Aşk hayatınızda şüpheli durumlardan arınıyorsunuz. Elinizden kaçan paralar yeniden ayağınıza serilebilir. Samimiyetsiz arkadaşlardan uzak durun.

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel para durumu normal gözükmektedir. Maddi durumunuzu sorgulayacaksınız. Hesapsız bir şekilde yapmış olduğunuz harcamalarla yüzleşeceksiniz. Çevrenizde fark edilmeye başlanacaksınız. Herkes sizi konuşmaya başlayacak. Hatalarınızı telafi edeceğiniz bir haftadasınız.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Diş ve kemik sağlığına özen gösterin. Kemiklerinizden ağrılar hissedebilirsiniz. İlişkinizdeki sorunları artık çözüme kavuşturma zamanınız geldi. Yeni aşklara başlayabilirsiniz fakat acele davranmayın. İş ve ev hayatınızda sorumluluklarınız artıyor. Bu sorumluluklar sayesinde gelişiyorsunuz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların aşk durumu iyi para durumu normal ve sağlık durumu kötü gözükmektedir. Ruhsal yorgunluk ve yıpranma yaşayacaksınız. Sizi yıpratan iş ve olaylardan uzaklaşacaksınız. Yeni bir iş düşünüyorsanız bu hafta seçim yapma zamanınızdır. Her şeyden şüphe edebilirsiniz fakat kendinizden asla şüphe etmeyin. Aşk hayatınızı hiç bir olumsuz durum etkilemeyecektir.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların Para ve aşk ;durumu mükemmel sağlık durumu normal gözükmektedir. Sağlık sorunlarınız olabilir ihmal etmeyin. İş fırsatları ve kazançlar bu hafta sizlerle buluşacak. Aşk hayatınızda dargınlıklar bitiyor. Bu hafta sevdiklerinizden bolca hediye alabilirsiniz.

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların sağlık ve aşk durumu mükemmel para durumu kötü gözükmektedir. İşinizi ve paranızı kaybedebilirsiniz bunlara karşı dikkat edin. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacaktır. Geleceğinizi planlayacağınız bir hafta geçireceksiniz. Sağlam karakterli bir eş isteyeceksiniz. Sizi yıpratan kişilerden uzak duracaksınız.

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir