Burç Yorumları

Burç Yorumları 20-26 Mart 2017

Paylaş

Burç Yorumları 20-26 Mart 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 20-26 Mart 2017 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Koç burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu kötü gözükmektedir. Evli olup çocukları olan koçlar, çocuklarına yapmış oldukları maddi harcamalardan dolayı bir sıkıntı çekecekler. Enerjinizi yukarıya çıkarmak istiyorsanız lacivert giymeye özen gösterin. Yakınlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi feda etmek zorunda kalmayın. Kendiniz gibi olmaya devam edin.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu kötü gözükmektedir. Yaşadığınız olayları umursamayacaksınız. Hele ki arkanızdan konuşanları takmayacaksınız. En iyisi bu durumdur. Güvenmediğiniz kişileri yanınızda bulundurmak istemeyeceksiniz. Başarılı işler yapacaksınız. İştahınız artıyor buna önlem alın.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, para durumu normal ve aşk durumu kötü gözükmektedir. Tartışmalara açık bir haftadasınız, gergin ortamlarda bulunmaktan kaçınmanız iyiliğinize olacaktır. Eskiden yaşamış olduğunuz ilişkilerinizi artık kafanızda bitirmelisiniz. Öfkenizi kontrol etmeyi başarmalısınız yoksa bir çok dert başınıza gelebilir. Size karşı yapılan hataları hoşgörü ile karşılarsanız mutlu bir yaşam geçirirsiniz.

Burç Yorumları 20-26 Mart 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların aşk, sağlık ve para durumları mükemmel gözükmektedir. Çözülemeyen ilişkileriniz bu hafta itibariyle rayına oturacaktır. Parasal konularda beklentileriniz gerçekleşiyor. Hedeflediğiniz şeylerde sonuca geliyorsunuz. Şu an için ilişkiye başlamak sizin için iyi gözükmemektedir. Sağlığınız konusunda endişelenmeyi artık bırakıyorsunuz.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Dostluk ilişkilerinizde yapmış olduğunuz fedakarlıklara rağmen sizi anlamayan arkadaşlarınız sizi arayabilir. Hatasının farkına varmıştır. Hislerinize güvenin ve hayatınızı hislerinize göre yaşamaya devam edin. İşinizde zam veya terfi istemek için bu hafta uygun bir hafta değil önümüzdeki haftayı bekleyin. Bu hafta başarılı olacaksınız.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların aşk, sağlık ve para durumları mükemmel gözükmektedir. Yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız ve bunlardan mutlu olacaksınız. İyi para kazanacağınız bir haftadasınız. Bu hafta bazı kesin kararlar alacaksınız. Sorun yaşamış olduğunuz ilişkilerinizde aranız düzelecek. Endişelerinizden arının gereksiz yere endişelenmenize hiç gerek yok. Sağlığınız gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor hayattan aldığınız zevkte artıyor.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Düşünmeden konuşmamaya dikkat edin. Başınıza dertler açabilir. Planlamış olduğunuz şeyleri sevdiğinize söylemekte acele etmeyin biraz daha bekleyin. Diş ve ağız sağlığınıza dikkat edin. Yük olduğunuzu zannetmekten kaçının.

Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların aşk, sağlık ve para durumları mükemmel gözükmektedir. Para kazanma konusunda bu hafta oldukça bereketlisiniz. Öfke duyduğunuz kişileri bağışlamayı deneyin. Başarma duygusunu bu haftadan itibaren yaşayacaksınız. Hakkınızda konuşanlar olacaktır siz onlara aldırmayın ve yolunuza devam edin. Kendinize bakmaya devam edin, başkalarıyla uğraşmaktan vazgeçin.

Burç Yorumları 20-26 Mart 2017-Yay Burcu

Yay burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. İsyan etmekten kaçının. Bunun yerine kendinize ve çevrenizdekilere faydalı olmaya çalışın. Bu tutum size mutluluğu getirecektir. Eğitiminize devam edin. Bir süre sonra bitecektir. Yaşadığınız şeylerden pişman olmayın yaşamanız gerektiği için yaşadınız bu size bir tecrübe olmuş oldu. İleri de işinize yarayacaktır. Bol bol dua edin size kazanılımları çok olacaktır.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Yatırım teklifleri alabilirsiniz fakat bu hafta hiç bir yatırıma başlamayın üzerinde düşünün. Maddi konularda sizi sınırlayan durumların geçeceğini bilin. İnsanlara akıl vermeniz onları rahatsız edebilir.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Çok fazla alışveriş yapma isteğiniz olabilir kendinizi frenleyin. Dengelenme döneminize girdiniz. Bütçe planlaması yapmadan harcama yapmayın yoksa sıkıntı yaşarsınız. Eşinize karşı kıskançlık krizine girebilirsiniz. Bu durumu azaltmanız gerekir. Bu hafta kadınlar pembe renkli kıyafetler giymeye özen gösterebilir. Bu hafta sürekli birilerini yönetmek isteyeceksiniz.

Burç Yorumları 20-26 Mart 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların aşk, sağlık ve para durumları mükemmel gözükmektedir. Fikirlerinizi hayata uygulayın. Spor yapıyorsanız daha fazlasını yapmayı deneyin. İş fırsatları sizlere geliyor. Fark edileceksiniz ve fikirleriniz başkaları tarafından benimsenmeye başlanacak. Hatalarını telafi etmek isteyen arkadaşlarınıza izin verin. Yapmış olduğunuz projelerden ve işlerden para kazanacaksınız.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.