Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 2-8 Ekim

Paylaş

Burç Yorumları 2-8 Ekim yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 2-8 Ekim 2017

Koç Burcu

İfade edemediğiniz şeyleri bu hafta rahatlıkla ifade edeceksiniz. Romantizm oranınız iyice artıyor ve partnerinizden istediğinizi alabileceksiniz. Sosyal yaşamda nelere değer verdiğiniz sizin için önemli olacaktır. Çalışma arkadaşlarınız sizi anlamakta güçlük çekebilir. Kendinize olan güveniniz arttığı için sağlam yatırımlar atacaksınız. Hatalarından dönen partnerinizi affedebilirsiniz.

Boğa Burcu

Romantik bir dönemdesiniz. Partnerinizle oluşabilecek kırgınlıkların üzerinde durmayın ve özür dilenmesi gerektiği zaman mutlaka özür dileyin. Yalnız olanlar arkadaşları sayesinde girecekleri ortamlarda arkadaş bulabilirler. Aldığınız davetlere katılmaya özen gösterin. Eklemlerinize dikkat edin.

İkizler Burcu

Çevrenize ve akrabalarınıza söylemiş olduğunuz sözler iyice etkili olacaktır. Kendinizi eksik hissettiğiniz alanlarda arama yaparsanız, gelişiminizi sağlayabilirsiniz. Evhamlarınızı partnerinize açarken, onun ne kadarını anlayabileceğini düşünün ve ona göre anlatın. Kıyafet alışverişi yaparken ihtiyacınıza yönelik alın, israf etmekten uzak durun. Evinizde vereceğiniz yemek ile tanıdıklarınıza bolca ikramda bulunup bereketinizi arttırabilirsiniz.

Burç Yorumları 2-8 Ekim 2017-Yengeç Burcu

Çözümlemek istediğiniz problemleri çözeceğiniz verimli bir haftadasınız. İş ortaklığı aldıysanız, hemen kabul edin. Gelecekten korkmayın. Ev ortamında hoşunuza gitmeyen şeyleri ailenize tek tek izah edin ve değiştirin. Göz sağlığınıza dikkat edin.

Aslan Burcu

Evinizi çok seviyorsunuz ve eviniz için harcamalarda bulunacaksınız. Değiştirmek istediğiniz her şeyi değiştirin bu değişim sizin enerjinizi arttıracaktır. Çalışma arkadaşlarınızın samimiyetsizliğini görebilirsiniz. Samimiyetsizliğe karşı aldırış etmeyin ve işinizi yapmaya devam edin. Gece uykunuzun kalitesini yükseltin.

Başak Burcu

İlişkilerde güven çok önemli bir his olacaktır. Karşınızdaki insanı mutlu etmek için mutluymuş gibi davranmayı bırakın. Bu tutumda siz mutsuz oluyorsunuz. Maddi konularda mutlaka bütçe planlaması yapın. Kişisel gelişiminize özen gösterin. Kalp, duygu, solunum yolları ile ilgili problemlerinize dikkat edin.

Terazi Burcu

Yaşam enerjiniz artıyor, katıldığınız her ortamda sözleriniz etkili olmaktadır. İstediğiniz yükselmeyi ve paraları elde ediyorsunuz. Çevrenizde sorunu olan kişilerin ilişkilerine yardım edin fakat içlerine girmeyin. İlişkinizin çıkmaz yollara girmesine müsaade etmeyin. Hırsızlar karşı önlem alın.

Burç Yorumları 2-8 Ekim 2017-Akrep Burcu

Kendi kendinize küsmekten vazgeçin. Maddi konulardaki beklentilerde ufkunuzu açmayı deneyin. Size teklif edilen eski işlere tekrar geri dönmeyin. İçinizde bulunduğunuz imkanlar ile yaşamda yol almaya devam edin. Sevgi alanınızı açık tutmaya özen gösterin. Size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardım etmekten çekinmeyin.

Yay Burcu

Yarım kalan işlerinizi tamamlıyorsunuz. Size huzur vermeyen hiçbir ilişkiyi hayatınızda barındırmayın. Beklediğiniz paralar hafta sonu itibariyle sürpriz bir şekilde elinize geçecektir. Yaşam yolunuzda ilerlemenizi bu imkanlar kolaylaştıracaktır.

Oğlak Burcu

Bu hafta yaşam size bir şeyler öğretecektir. Rastlantıları siz hayatınıza çekiyorsunuz. Geçmişte kaybettiğini düşündüğünüz fırsatlar önünüze gelebilir. Çalışma arkadaşlarınız ve sizin için anlayış, denge ve düzen ön planda olacaktır. Sonuca varmak için azimli olun fakat acele etmeyin. Spor yapmaya devam edin.

Kova Burcu

İçinde bulunduğunuz işte ve sorumluluklarınız da dikkatli adımlar atmalısınız. Yaşamınızda yeni planları uygulayabilir ve hayata geçirebilirsiniz. Evli olanlar eşinin değersiz olarak kabul ettiği şeyleri onla konuşup halledebilirsiniz. Geçmişi geçmişte bırakın. Evli ve çocuklu olanlar çocukları için iyi planlar yapabilirler.

Burç Yorumları 2-8 Ekim 2017-Balık Burcu

Duygularınız ve düşünceleriniz sıklıkla değişebilir. Diğer insanların düşünce alanına girmeyin. Kırıcı insanların hayatınıza girmesine izin vermeyin. Yapmış olduğunuz işi sevmiyorsanız değiştirmekten korkmayın. Değerli olduğunuzu kendinize hatırlatın. Değersiz olduklarını düşünmeye başlayan aile büyüklerinize yardım edin. Solunum yollarına dikkat edin.

Burç Yorumları 2-8 Ekim-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.