Burç Yorumları 19-26 Kasım 2018

Paylaş

Burç Yorumları 19-26 Kasım 2018 yazımızda yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 19-26 Kasım 2018

Koç Burcu

İş arkadaşlarınızla tartışmaya girmeyin. Hakkınızda yapılan dedikoduları ve eleştirileri haftanın ilk 3 günü önemsemeyin. Hiçbir konuda kendinizi suçlamayın. Plansız harcamalar canınızı sıkabilir. Düşünmeden kimseye söz vermeyin, sağduyulu olun. Kendinize güvenmeye devam edin.

Boğa Burcu

Yeni ve daha kazançlı iş teklifi alacaksınız. Eskiden başvuru yaptığınız işler veya borç verdiğiniz paralar size geri dönebilir. Karşınıza bir anda doğru kişi çıkabilir. Yersiz ve katı kurallarınızdan vazgeçin. Çevrenizdeki kişileri olduğu gibi kabul edin. Sizi zorlayan her şeyin sizi terk ettiğini ve ferahladığınızı fark edeceksiniz. Şişliklere ve ödemlere dikkat edin.

İkizler Burcu

Evlilikler konusunda tüm ikizler yoruldu ve artık kimseye değişmesi konusunda baskı uygulamayacaksınız. İnsanlara bakış açınızı değiştirmenin size büyük faydası olacaktır. İş hayatında gereksiz gerginliklerden uzak durun. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal kararlar vermemeye özen gösterin. Maddi konularda başarıya ilerleyeceksiniz.

Burç Yorumları 19-26 Kasım 2018-Yengeç Burcu

Ailede uzun süredir yaşanan gerginlikler sona eriyor. Sabah uyandığında huzur isteyenler ve kimseyle gerginlik istemeyenler, huzursuzlukları kenara itiyor. Keyfinizi yerine getirecek ortamları yaşamaya başlayacaksınız. Pozitif enerjinizle etrafınızdaki kişileri etkileyeceksiniz. Olumsuz düşünceli insanları çevrenizde istemeyeceksiniz. Aşk hayatınızdaki değişime siz bile inanamayacaksınız. Olaylara karşı umursamaz olmayın. Beslenmenize dikkat edin.

Aslan Burcu

Ertelediğiniz kararlar için ciddi adımlar atacaksınız. Alacağınız bir haber planlarınızı değiştirebilir. Planlarınızı değiştirmemeye özen gösterin. Sırt ağrılarınız artabilir dikkatli olun. Aldatan bir aslansanız, partnerinizi gizli bir şekilde aldatmadığınızı bilin ve bunu bildiğini bilin. Çalışmayla doğru orantılı olarak kazancınız artabilir.

Başak Burcu

Partnerinize biraz daha zaman ayırın. Partnerinize onu sevdiğiniz belli edin. O size bunu göstermese de siz gösterin. İçinizden gelen sesi dinlediğiniz taktirde başarılı olacaksınız. Sağlıklı ve zinde hissedeceksiniz. Duygularını gösteremeyenler ruhsal olarak sıkıntı yaşayabilir. Çevrenize bol bol sevginizi gösterin.

Terazi Burcu

Yeni ortamda, yenilikler ve güzellikler sizleri bekliyor. Yeni başlangıçlara hazırlıklı olun. İş hayatında mevkiniz ve konumunuz değişebilir. Kendinizi ve düşüncelerinizi özgür bırakın. Gereksiz kaygılarınız iş hayatınıza zarar verebilir. Aldığınız her işi sonuçlandıracaksınız bu yüzden kaygılanmanıza gerek yok. Satın almayı düşündüğünüz eşyaları önümüzdeki günlerde daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Burç Yorumları 19-26 Kasım 2018-Akrep Burcu

Uzun süredir üzerinde çalıştığınız işte “Acaba ben zaman mı kaybediyorum” düşüncesiyle uyanmış olabilirsiniz. İşinizi ciddiye aldığınız için karşılığını alacaksınız. Gecikmeleri şanssızlık olarak görmeyin. Parasal konularda yeni sürprizler sizi bekliyor. Partnerinizin gizli işleri ortaya çıkabilir. Karamsar durumunuzu arkadaşlarınızla paylaşmayın daha çok mutsuz olursunuz. Karamsarlığınız geçici olacaktır. Karanlık yönlerinizi bulun ve aşmaya çalışın.

Yay Burcu

Ruhsal telaşlarınızı durdurmalısınız. Acele ettiğiniz her şeye geç kalacaksınız. Kimsenin peşinden koşmayın. Gereksiz kuruntularınız yüzünden sorun yaşayacaksınız. Kuruntularınızdan kurtulun. Duygularınızı dile getirin. Geçmişe takılı kalmak sizi yıpratabilir. Paranızı iyi yönetmelisiniz. Çalışmak ve üretmek sizi mutlu edecektir. Tansiyona karşı dikkatli olun.

Oğlak Burcu

İnsanlardan yardım almak sizi güçsüz göstermez. İç huzur sizin için önemli ve insanlardan yardım almaktan çekinmeyin. Çevrenizdeki geçimsiz insanlardan rahatsızlık duyabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumsuzlukları işinize yansıtmayın. İşinizdeki stres sizi olumsuz etkileyebilir. Hayatınıza kısıt koyan ve sürekli eleştiren kişileri hayatınıza dahil etmeyin. Kazalara karşı dikkatli olun. Yaşam enerjinizi yükseltin.

Kova Burcu

İş hayatınızda başarınız artıyor. İş hayatınızdaki başarı aşk hayatınızı olumlu etkileyecek. İşinizde yeni sorumluluklar ve kazançlar olabilir. Beklenmedik misafirleri ağırlayabilirsiniz. Kovalar vazgeçilmez olmadıklarını sanmasınlar, 1 gün içerisinde durumun tersine döndüğünü görebilirler. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Enerjinizi emen kişilerden arınmaya çalışın. Kovaların yaşamı çok değişecek. Midenize dikkat edin.

Burç Yorumları 19-26 Kasım 2018-Balık Burcu

İletişim, anlayış sizler için ön planda olacaktır. Hiçbir konuda kendinizi kısıtlamayın. Size yanlış yapanlara hatalarının ne olduğunu söyleyin. Kendinize zaman ayırmayı unutuyorsunuz, daha çok kendinize zaman ayırın. Aşk hayatınızda karar vermek için sabır duygusu ön planda olacaktır. Psikolojinize çok dikkat edin. İş hayatında istediğinizi alacaksınız ve paralar kazanacaksınız.

Burç Yorumları 19-26 Kasım 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Leave a Reply