Burçlar

Burç Yorumları 19-25 Haziran

Burç Yorumları 19-25 Haziran yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 19-25 Haziran 2017

Koç Burcu

Koç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Bedensel olarak yorulabileceğiniz bir haftadasınız. Yaşamış olduğunuz değişimler rayına oturuyor, şansınız artıyor. Kariyerinizde hedeflediğiniz yere geleceksiniz. Kardeşlerinizle olan ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Aşk hayatında geçmişte yaşananları geçmişte bırakmalısınız.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların sağlık, para ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. İç huzurunuz yerinde olduğu için doğru kararlar veriyorsunuz. Uyum ve mutluluk sizle birlikte olacaktır. İş yaşamınız yoğun geçiyor. Bereketiniz artıyor ve beklediğiniz paralar size geliyor. Yalnız olan kişiler sağlam ilişkilere başlayabilir. Evli olanlar ise ilişkilerini toparlama açısından olumlu bir haftaya girmiş bulunmaktadır.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Kendinize duyduğunuz güven artıyor. Kibirli olmamaya dikkat edin. Geçmişe takılıp kalmayın. Öfkenizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Parasal konuda önceden yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını alıyorsunuz. Hayatınız aydınlanıyor ve bu aydınlanmayı çevrenize yansıtın.

Burç Yorumları 19-25 Haziran 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk durumu kötü ve sağlık durumu iyi gözükmektedir. Tartışmalardan uzak durun. Sizin hakkınızda söylenenlere kulak asmayın. Bu hafta geçici endişelere kapılabilirsiniz dert etmenize gerek yok. Geleceğinizi sorgulamayın, net olmaya devam edin. Tartışmalara karşılık vermekten sakının yoksa büyüyecektir. Kimseyle kavga etmeyin.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Partneriniz ile konuşarak aranızda sorun olan şeyleri halledeceksiniz. Size yük olmuş ilişkileri üzerinizden atarak rahatlıyorsunuz. Duygusal ve ruhsal anlamda güçleniyorsunuz. İşleriniz düzene giriyor. Yalnız olanlar bu yaz mükemmel ilişkilere başlayabilir. Bir çok aslan burcu olan kişiler ani evlilik kararı alabilir.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Aşk da tutkuyu arttırmanız gerekiyor. Kuşku ve kuruntuların sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Çalışma ve iş performansınız düzeni giriyor. Bu hafta başkalarına vereceğiniz paralar geri gelmeyebilir. Spor yapmak için tam zamanlardasınız. İnsanlarla ilişkilerinizde karşılıklı anlayışa önem verin.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların sağlık, para ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Çevrenizde sizin enerjinizi düşüren kişilerin yavaş yavaş gittiğini fark edeceksiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz işleriniz sonuçlanacaktır. Romantizm dolu anlar sizleri bekliyor.

Burç Yorumları 19-25 Haziran 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İçsel huzurunuzu ve kazançlarınızı arttırmaya yönelin. Sağlam adımlar atmaya devam edin. Üzerinde çalıştığınız işinizde olumlu sonuçlar alacaksınız. İşinizde ve düzeninizde titiz olun. Aşk hayatında baskıcı olmaktan uzak durun.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların sağlık ve para durumu mükemmel, aşk durumu normal gözükmektedir. İşsiz olanlar yeni fırsatlar yakalayabilir. Kıskanmak ve kıskanılmak üzerine zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kararsız olduğunuz konularda kararlı bir tutum sergileyeceksiniz. Sağlam adımlar atmaya devam edin.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumu kötü gözükmektedir. Arkanızdan iş çevirenler önünüze geliyor. Her şeyin farkına varıyorsunuz. Hayatınızda olmasını istemediğiniz kişileri çıkartacaksınız. Gidenin arkasından bakmayacaksınız. Üzerinde çalışmış olduğunuz işlerde başarıyı yakalayacaksınız. Kazalara dikkat edin.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Kazancınız ve geliriniz artıyor. Evli ve çocuklu olanlar çocuklarıyla iletişimi güçlendirmeye özen göstersin. Yemek konusunda fazlalığa dikkat edin. Kendinizle bütünleşmek size yararlı olacaktır. Sizin hakkınızda konuşanları umursamayın.

Burç Yorumları 19-25 Haziran 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Uzun süre çalıştığınız işlerden verim alıyorsunuz. Ek iş fırsatları önünüze çıkabilir mutlaka değerlendirin. Duygu ve düşüncelerinizde çok eminsiniz. Yalnız olanlar sağlam aşklara başlayabilirler. İşte doğru alanlardasınız. Hafta boyunca enerjiniz yüksek olacaktır.

Burç Yorumları 19-25 Haziran.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir