Burçlar

Burç Yorumları 18-25 Mart 2019 Haftası

Burç Yorumları 18-25 Mart 2019 Haftası yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının yorumları yazdık.

Burç Yorumları 18-25 Mart 2019

Koç Burcu

Koçların gerginlikten uzak durması gerekiyor. Sabırlı ve kararlı olmanız gerekiyor. İş yaşamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilere baskı kurmayın. Büyük kayıplar yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz bunu iyi değerlendirin. Evli olanlar eşlerine karşı ihmalciyse bu durumu ortadan kaldıracaklardır. İlişkisi olanlar her şeyi zamana bıraksın, aceleci olmanıza gerek yok.

Boğa Burcu

Ertelediğiniz işleriniz canınızı sıkabilir. Size verilen sözlerin tutulmayışına sinirlenmeyin. Hayatınızda değişim yaparken iki kere düşünün. Küs olduğunuz arkadaşlarınız sizden özür dileyebilir. Sizi anlamasını istediğiniz kişiye karşı kaygı yapmayın, 3 gün içinde bu durum geçecektir. Anlaşılmak için sakince bir duruş sergileyin. Sinirlerinize hakim olun. Parasal konularda harcamalarınızı dengeleyin.

İkizler Burcu

Geçmişte yapmış olduğunuz yatırımların meyvelerini toplayacaksınız. Parayı hırsınız durumuna getirin. İş konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız. Planlı ve programlı olmaya devam edin. Aşk hayatınızda muhteşem bir değişim olacak. Evli olanlar partnerlerine en ufak hatasında eski yapmış olduğu şeyleri hatırlatmasın, aksi halde terk edilebilirsiniz. Hayatınızın merkezine kendinizi yerleştirin.

Burç Yorumları 18-25 Mart 2019-Yengeç Burcu

Psikolojik anlamda sağlığınıza dikkat edin. Aile içi kavgalara dikkat edin. Sizi üzmelerine izin vermeyin. Alıngan olmanız çevrenizi zorlayacaktır. Bazı olayları görmezden gelmeyin. Bu aralar ağlamaklı bir haliniz var. Birikimlerin getirdiği bir ağlamadasınız. İş yaşamınızda gözler sizin üzerinizde olacak. İş hayatınızda taktirleriniz artıyor ve kazançlarınız artıyor.

Aslan Burcu

Yeni iş kapıları tek tek açılacak. Para kazanacak ve yatırımlar yapacaksınız. İsteklerinize ulaşmanıza çok az kaldı. Hayata karşı bu hafta öfke duyacaksınız. Daha önce iş konusunda arayışlarınızda çaba sarf ettiğinizden dolayı büyük umutsuzluklar yaşıyorsunuz. Geçmişle aranıza mesafe koymalısınız. Sürekli olarak eski iş ortamlarınızı aklınıza getirmeyin. Yükselmek için kararlı olmanız gerekiyor. Takıntılarınızdan kurtulmalısınız.

Başak Burcu

Bu hafta zorlanacaksınız. İletişim trafiği karışacak. Artık ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Yarım bıraktığınız işleri tamamlayacaksınız. Fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, içinizden geldiği gibi davranmak sizi çok mutlu edecek. Duygusal konularda bugün oldukça şanslı olacaksınız. İç dünyanızda belli kuruntular yapabilirsiniz. İş konusunda daha düzenli olacaksınız.

Terazi Burcu

Eşinizle ortak kararlar alacaksınız. İş hayatınızda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanları saygıyla karşılayın. Olumlu düşünürseniz her şey olumlu olacaktır. Yakın çevrenizdeki insanların hareketlerini hayalci görebilirsiniz. Sabırlı olmaya özen gösterin. Sürekli olumlu şeyler söyleyin ve hayata olumlu bakın.

Burç Yorumları 18-25 Mart 2019-Akrep Burcu

İşinizle ilgili ufak tefek değişiklikler var. 28 Mart’a kadar iş değişikliği yapmayın. Büyük bir aşk kapınıza gelebilir. Vereceğiniz kararlar ailenizi de etkileyecek. Karın bölgenizle ilgili rahatsızlıklar gündeminize gelebilir. Kazalara karşı dikkatli olun. Bu sabah uykunuzdan ciddi anlamda sinirli ve gergin uyandınız. Bu insanlık nereye gidiyor diye düşünüp kızmışsınız.

Yay Burcu

Gizli kalmış bazı konuları öğrenebilirsiniz. Aldatılanlar bunu öğrenecektir. Söz almak veya söz vermek konusunda ısrarcı olmayın. Bazı konularda fevri davranışlardan uzak durun, sabırlı olursanız güzel sonuçlar alacaksınız. Arkadaşınızın aklıyla ilişkinize çeki düzen vermeye çalışmayın. Sizi zorlayan şeylerin düzelmesi için psikolojinizi düzeltmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu

Büyük bir iş girişiminiz olacak. Hayatınızın aşkı sizi bulmak üzere. Olayları çok fazla abartmayın. İlişkinizde ve evliliğinizde geçmişte yapmış olduğunuz tartışmaların gereksiz olmadığının farkına varacaksınız. İlişkinizde daha duyarlı olacaksınız. İş yaşamınızda anlaşamamazlıklar sona eriyor. Maddi konularda elinize geçecek olan fırsatları daha iyi değerlendireceksiniz. Elinize daha iyi fırsatlar geçecek.

Kova Burcu

Hislerinizi doğru değerlendirin. Kariyerinizi güçlendirecek olumlu bir döneme girebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları tekrar etmeyin. Karamsarlıktan uzak durun. Belirsizliklerden uzaklaşacaksınız. Güç ve güven kazanacaksınız. Ailenizle geçireceğiniz zamanlar sizin için daha önemli olacak. Şuanda yapmış olduğunuz işinizde terfi alabilirsiniz. Her konuda geçmişi bırakmalısınız.

Burç Yorumları 18-25 Mart 2019-Balık Burcu

Uzun zamandır yapmak istediklerinizi yapacaksınız. Ben merkezli düşüncelerden biraz kurtulmaya çalışın. Bu şekilde düşünürseniz diğerleri tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Daha esnek düşünmelisiniz. Yalnız olanların karşılarına yeni aşk yaşama fırsatları sunabilecek kişiler çıkabilir. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha anlayışlı olmaya çalışın. Çene veya diş rahatsızlıklarına karşı dikkatli olun. Hiçbir konuda karamsarlık yapmayın.

Burç Yorumları 18-25 Mart 2019 Haftası-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir