Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 18-24 Eylül

Burç Yorumları 18-24 Eylül

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 18-24 Eylül yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 18-24 Eylül 2017

Koç Burcu

Duygularınız ve düşünceleriniz netlik açısından çok önemli olacaktır. Size olumsuz anlar yaşatan kişilerle takılmaya ne kadar devam edeceksiniz. Çalışma yaşamınızda açık fikirli bir şekilde davranmaya özen gösterin. Arkadaşlarınızı seçerken seçici olmaya özen gösterin. Evinizde ve ailenizin yanında zaman geçirmek size içsel mutluluk verecektir.

Boğa Burcu

Bu hafta bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Size karşı davranışları değişken olan kişilere karşı tavrınız net olmalıdır. Geçmişte planladığınız planların sonuçlarını parasal konularda alacaksınız. Değişimler için uygun bir süreçtesiniz. Aşk hayatınızda kıskançlık yapmaktan uzak durun. Artan kilolarınızı düzenli beslenerek verebilirsiniz. Spor yapmak için ideal günlerdesiniz.

İkizler Burcu

Arkadaşlık ortamlarınızda büyük dağılmalar ve kopmalar söz konusu olacaktır. Yakın arkadaşlarınızın gerçek hallerini artık görebiliyorsunuz. Kendinize olan güveninizi kendiniz sayesinde güçlendiriyorsunuz. Para biriktirmek ve geleceğe yatırım yapmak için doğru bir zamandasınız. Sağlığınız konusunda endişelenmekten vazgeçin ve ailenizi iyi bir şekilde dinlemeye özen gösterin.

Burç Yorumları 18-24 Eylül 2017-Yengeç Burcu

Eğlenceli işlerde olmak sizi mutlu edecektir. Beslenme düzeninize özen göstermeyi unutmayın ve bolca su için. Bireysel ilişkilerde denge önem kazanmaktadır. Elinizdeki parayı kendinize elbise almak için kullanabilirsiniz. İş ve çalışma yaşamınızda düşündüğünüz her şeyi gerçekleştirebilecek bir haftadasınız. Aile içinde ilişkilerin kuvvetlenmesi için empati kurarak aile bireylerine yaklaşın.

Aslan Burcu

Ailesel ilişkileriniz güçleniyor. İş ve çalışma yaşamınızda denge olacaktır. Sağlam hedefler belirlerken güzel paralar da kazanacağınız bir haftadasınız. Sizin gerçekleştirmiş olduğunuz hayallerinizi kıskanan insanlar olacaktır. Başkalarının sizin için ne düşündüğüne takılmayın. Aile ilişkilerinizi güçlendirmeye çalışın. Yaşamış olduğunuz duyguları gerçek şekliyle yaşayın.

Başak Burcu

İş ve çalışma hayatınıza daha fazla özen göstermeye başlıyorsunuz. Çevrenizdeki kişileri şaşırtıyorsunuz bu durum siz ürkütmesin. Maddi konularda beklediğiniz paralar gelecektir. Ailevi ortamlarda güçlü ve güven duygusu ön planda olacaktır. Düzenli ve dengeli olmak size huzur verecektir. Uykunuza dikkat edin.

Terazi Burcu

Gelecek ve görenekleriniz ön plandadır fakat herkes sizin gelenek ve göreneklerinize uyum sağlamak zorunda değildir. Aşk hayatınızda partnerinizin size karşı küçük sürprizler yapması sizi ne kadar düşündüğünü kanıtlayacaktır. Maddi kaygılardan uzak durun ve içsel huzura yönelin. Sosyal hayatınızda bazı arkadaşlarınız sizin fikirlerinize başvurabilir onlara yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Burç Yorumları 18-24 Eylül 2017-Akrep Burcu

Maddi konularda kazanmalıyıma konsantre olmuş durumdasınız. Bulunduğunuz ortam ve iş düzeninden mutlu musunuz bu soruyu iyi düşünmelisiniz. İşinizde umduğunuz paraları kazanamıyorsanız işinizi değiştirmekten korkmayın. Uzun süre önce bitmiş bir ilişkiniz ani bir dönüş yapabilir. Siz bu hafta geçmiş ilişkilere asla dönmeyin. Eviniz için gereken şeyleri alın.

Yay Burcu

Bu hafta gelecek ile ilgili korkularınız sona eriyor. Çalışma hayatınızda hangi konuda kendinizi eksik görüyorsanız o konuda kendinizi geliştirmek için uygun zamanlardasınız. Hayatınızda bulunan arkadaşlarınızda kalması gerekenleri tutacak gitmesi gerekenlerle yollarınızı rahatlıkla ayıracaksınız. Göz sağlığına dikkat edin. Akrabalarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Eviniz ile ilgili beklenmedik masraflarla karşı karşıya kalmanız mümkündür. Arkadaşlarınızın görülmeyen sorunlarını görebilir ve çözebilirsiniz. Aile üyelerinizin yanında olmak için doğru bir zamandasınız. Yardım ettiğiniz her bir kişi size inanılmaz bir maneviyat ve huzur verecektir. Dişlerinizde hassasiyet olabilir ihmal etmeyin.

Kova Burcu

Yeni gelir kapıları açma konusunda ufkunuz açılıyor. Hayatınıza yeni katılan kişilere şans vermekten kaçınmayın. Yeni başlayan arkadaşlıklar uzun süreli arkadaşlıklara dönüşebilir. Bekar olanlar uzun süreli bir ilişkiye başlayabilir ve evlilik ile biten bir sürece girebilir. Evli olanla kendisini mutsuz eden durumları partneri ile konuşarak halledebilir. Beslenme düzeninize dikkat edin.

Burç Yorumları 18-24 Eylül 2017-Balık Burcu

Yeni şeyler, yeni insanlar ve yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz. Düşündüğünüz her şeyi hayatınıza çekiyorsunuz. Sevmek ve sevilmek hafta boyunca etkili olacaktır. İş hayatında zorlandığınız konular tek tek çözümleye bileceksiniz. Sosyal yardımlaşmayı hafta boyunca alacaksınız. Üst solunum yollarına dikkat edin.

Burç Yorumları 18-24 Eylül-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir