Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 18-24 Aralık

Burç Yorumları 18-24 Aralık

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 18-24 Aralık 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 18-24 Aralık 2017

Koç Burcu

Sorunlarınızı çözmeye odaklanacağınız bir süreçtesiniz. Hakkınızda konuşanlara karşı kin gütmemeye çalışın. İş ve çalışma hayatınızda size verilen sorumlulukların farkında olmalı ve gerekeni yapmalısınız. Kendinize nasihat edin ve kendinizi geliştirmeye çalışın. Aşk hayatınızda yol ayırımlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Boğa Burcu

Sizin hizmet ettiğiniz alanlar ve kişilere karşı kuşku duyabilirsiniz. Severek yaşam dünyanızda yol alın. Zamanında sizden borç para alan kişiler, sizin değerinizi anlayacaklardır. Geri dönen kişilere şans verin. Kapınızı çalan herkese kapınızı açın. Kendi yolunuzda ilerlemek size güven verecektir. Aile büyükleriniz sizin hakkında planlar yapabilir. Hoşunuza gitmen şeylere evet demeyin.

İkizler Burcu

Adalet konusunda duygularınız gelişiyor. Mahkemelik işlerinizde hak ettiğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı daha ılımlı olmalısınız. Hayatın getirdiği güzel şeyleri almayı geri plana atmayın. Alışmış olduğunuz ilişkiyi veya arkadaşlığı noktalayabilirsiniz. Beslenme düzeninize özen gösterin.

Burç Yorumları 18-24 Aralık 2017-Yengeç Burcu

Neye inanmalıyım ve kimleri etkileye biliyorum soruları sizi meşgul edecektir. Çevrenizde oluşturduğunuz etkiler sizi memnun edecektir. Değerli olduğunuzu diğerlerine hissettirmelisiniz. İlişkilerde geçmişi unutun ve geleceğe odaklanın. Aile büyüklerinizin sorunlarını kendinize dert etmeyin, fakat onlara yardımda bulunun.

Aslan Burcu

Hak, hukuk ve adalet konuları ön planda olacaktır. İş ve çalışma hayatınızda hizmet ettiğiniz veya hizmet aldığınız kişilerle olan ilişkiler sizi uğraştıracaktır. Yenileme yapmak istediğiniz şeyleri erteleyin. Her işinizi sonuçlandırmaya özen gösterin. Diş sağlığınıza özen gösterin.

Başak Burcu

Hissettiğim gibi yaşamak istiyorum isteği hafta boyu etkili olmaktadır. Başkalarının sizi bencil olarak görmesi sizi etkilemesin. Sizin fikrine ihtiyaç duyan kişilere destek vermekten uzak durmayın. Gözünüz ile görmediğiniz şeylerin tesirinde kalmayın. Bazı arkadaşlarınız sizi kötü anlamda doldurabilir, bunlara kanmayın ve kendi fikirlerinize güvenin.

Terazi Burcu

Sosyal konular sizi etkilemektedir. Yeni başlayan arkadaşlıklarda çok fazla seçici oluyorsunuz. Samimiyetsiz olanlardan uzak durmalısınız. Sizden öğüt almak isteyenlere yardım edin, yardıma ihtiyacı olmayanlara karışmayın. Değişimlerden uzak durun. Sosyal yaşamınızda kişileri iyi seçmeye özen gösterin.

Burç Yorumları 18-24 Aralık 2017-Akrep Burcu

Sizin arkanızdan gizli oyunlar oynayanları ve konuşanları görebilir ve fark edebilirsiniz. İsyandan uzak durun ve şükredin. Düşündüğünüz her şeyi hayatınıza çekebilirsiniz. Sağduyulu davranmaya dikkat edin. Başkalarının sizin için yapmış olduğu planlara takılmayın. Sizden büyük olanları ne kadar dinliyorsunuz, bu konular hakkında iyice düşünün.

Yay Burcu

Tazelenmek istiyorsunuz. Düşündüğünüz her şeyi diğerleriyle paylaşmak isteyebilirsiniz. Sizi fark edenlere teşekkür edebilirsiniz. Yeni bir kitaba başlayabilir ve yeni öğretim alanlarına girebilirsiniz. Partneriniz ile sinema gibi romantik ortamlara gitmeyi düşünmelisiniz. Yeni bir spora başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Üretmeliyim ve kazanmalıyım düşünceleri bu hafta ağır basmaktadır. Bazı kişiler duruşunuzu ve fikrinizi kabullenmekte zorluk çekebilir. İnsanlara yaşama biçiminizden dolayı baskı kurmamalısınız. Evli olanlar evliliğin gidişatının durumu hakkında çok fazla düşünebilirler. Bu düşünceleri partneri ile birlikte yapmaları gerekir. Kemik yapınıza ve omurganıza dikkat edin.

Kova Burcu

İş ve çalışma hayatınızda potansiyeliniz yükseliyor. Göz önünde olmak istemiyorsunuz. Sürekli olarak göz önünde olmak sizin karakterinizde vardır bundan çekinmeyin. Bu hafta biraz bencil olabilirsiniz. Kimse için duruşunuzu ve anlayışınızı değiştirmeyin. Parasal konularda sürprizler sizi bekliyor. Eksik olduğunuz alanlar için kendinize zaman ayırın.

Burç Yorumları 18-24 Aralık 2017-Balık Burcu

İş ve çalışma hayatınızda hedef belirlemede zorlanabilirsiniz. Kendiniz için neler planlıyorsunuz ve farkındalığınız ne durumda bunlar için düşünmelisiniz. Yakınlarınızdan sevgi göremiyorsanız, bu eksikliği onlara söylemelisiniz. Baba ve anne olanlar çocuklarına ilgi göstermelidir. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Burç Yorumları 18-24 Aralık-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir