Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018

Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Koçlar düşünerek konuşmaya özen göstermelidir. Diğer insanların onlara anlatacakları şeyler onların ilgisini çekmeyecektir. Aşk konusunda ne istediğinize karar vermelisiniz. Partnerinizin size olan davranışlarını iyi inceleyin. Kendinize yeni hedefler belirlemelisiniz. İş hayatınızda kararsızlığı ve belirsizliği aşmanız gerekiyor. Yeni iş imkanları olabilir.

Boğa Burcu

Görünümünüz ve duruşunuz diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Hayattaki kararlı duruşunuzu devam edecek. Aşkta düşünmeden konuşmayın. Emir verirmiş gibi partnerinizle konuşmayın. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. İşsiz olanlar yeni işlere başvurmaktan çekinmesin. Genel olarak düşünerek hareket etmeye çalışın.

İkizler Burcu

Kendinize her konuda güvenin. Hiçbir konuda umutsuzluğa kapılmayın. Yaşamış olduğunuz olumsuzlukları hayatınızda önemsemeyin ve kendinizle özdeşleştirmeyin. Üstlenmiş olduğunuz sorumluluklarınızı yerine getirin. Özgüveninizi yüksek tutmaya dikkat edin. Beslenmenize önem verin. Harcamalarınızı planlı yapın. Geçmişle yaşamayın.

Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018-Yengeç Burcu

İş ve çalışma yaşamındaki arkadaşlarınıza karşı tahammül derecenizi yükseltmelisiniz. Agresif davranışlardan uzak durun. Yeni bir çevreye giriyorsunuz, buna hazırlıklı olun. Karar verirken iki kere düşünmelisiniz. Sağlık konusunda ise enerjinizi yükseltecek şeyler yapın. Geçici karamsarlığın sizi kötü etkilemesine izin vermeyin. Parasal kriz ileride geçecektir. Katılacağınız yeni ortamlarda yeni arkadaşlıklar doğacaktır.

Aslan Burcu

Aşk hayatlarında hata yapmış olanlar, hatalarıyla yüzleşecektir. Artık hatalarını görecekler ve yüzleşeceklerdir. Kırgınlıklar sona erecektir. Parasal konularda özgür hareket etmek isteyeceksiniz. İşler konusunda iyi fırsatlar önünüze gelecektir. Bazı konularda ciddi kararlar alacaksınız. Diğer insanların davranışları sizi rahatsız edebilir. Düzenli beslenin.

Başak Burcu

Endişeli ve kaygılı olmayın. Stresten uzak durmaya çalışın. İlişkilerde sınırlar koymayın. İlişkisi olanların partnerleri sorumluluk almak istemeyebilir. Mide ve bağırsak hastalıklarına dikkat edin. Bu hafta işlerle son derece yoğun olacaksınız. Para konusunda şanslı olacaksınız.

Terazi Burcu

Yaşadıklarınız sizi çok yoracak. Problemlerden kaçmayı düşünmeyin, aksine çözmeye çalışın. İş ve para konusunda üzüleceksiniz. Aşk hayatınızda despot olmayın. Bencillikten uzak durun. Enerjinizi yükseltecek şeyler yapın.

Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018-Akrep Burcu

Daha kaybetmiş olduğunuz paralara üzülmeyin, tüm bunların yaşanması gerekiyordu diye düşünün. Sosyal ve duygusal ilişkilerinizde yönetici olmayın. Yeni aşklar çok yakında sizi bulacaktır. Vücudu gevşetici egzersizleri hayatınıza sokmaya çalışın. Gerginlikler kasılmanıza neden olmuş. İş hayatında yıldız gibi parlıyorsunuz. Spora başlayabilirsiniz.

Yay Burcu

Beklentiler konusunda uzun süredir hissetmediğiniz özgüveni hissedeceksiniz. İlişkilerinizde net olun. İletişim konusu bu hafta boyunca sizin için çok önemli olacaktır. İş ve kariyer hayatınızda gizemli davranmayın. İlişkiler konusunda problem yaşayan arkadaşlarınıza yardımcı olun, fakat aynısının sizin başınıza geleceğini düşünmeyin.

Oğlak Burcu

Gizli saklı iş ve ilişkilerden uzak durun. Çevrenize baskı yapmaktan uzak durun. İletişimde ve ilişkilerde samimiyet ön planda olacaktır. Sinirlerinize hakim olun, aksi halde sağlığınızdan olabilirsiniz. Çevrenize yapacağınız baskılar sizden uzaklaşmalarına neden olabilir. Daha karlı işler önünüze gelirse konumunuzu değiştirmekten korkmayın.

Kova Burcu

Netlik bu hafta huzurlu olmanızı sağlayacaktır. Size haksızlık yapanların bedelini ödediğini göreceksiniz. Onların yaşadıkları sizleri sevindirmesin. Kendinize her konuda güvenin. Aile ve düzen sizin için önemli olacaktır. Düşünce ve duygu olarak huzurlu olacaksınız. Duygularınızı dengeleyin. Ağlayana gülmeyin.

Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018-Balık Burcu

İş ve çalışmalarınızda fazla prensipli olacaksınız. Sonuç odaklı olacaksınız. Korkulara ve kaygılara yaşamınızda yer vermemeye özen gösterin. Aşk ve evlilikte güven çok önemlidir. Parasal harcamalarda dikkatli olun. Kazandığınız paraları arttırmak isteyeceksiniz. Kıtlık bilincinden uzak durun. Balık anne ve babaları çocuklarını hırsla büyütmesin, azim ile büyütsün.

Burç Yorumları 17-24 Eylül 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir