Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018

Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018-Tüm Burçlar

Koç Burcu

Değişken davranışlar sergileyebilirsiniz. Yapacağınız işleri duygusal enerjinizle birleştireceksiniz. Çocuklarla aranız çok iyi olacak. Yapacağınız işlerde enerjiniz yükselecek. Maddi açıdan umutsuzluğa kapılmayın. Çalışıp üretmeye devam edin. Yalnız olanlar huzurlu bir şekilde yeni ilişkilere açılabilir.

Boğa Burcu

Karşınıza çıkan birçok iş fırsatı kafanızı karıştırabilir. Bu durum çalıştığınız kişilerle problem yaşamanıza neden olabilir. Eleştirilere açık olun. Tartışma ortamlarında vakit geçirerek zamanınızı harcamayın. Psikolojinize iyi gelecek şeyleri yapın. Ummadığınız kişilerden destek alacaksınız. Aile içi tartışmalardan uzak kalın.

İkizler Burcu

2019 yılı sizler için çok güzel geçecektir. Şimdiden iyi şeylerin olduğunu fark edeceksiniz. Yapıcı olmak size zor gelecek. Kendi düşüncelerinizi hiçe saymayın. Çevrenizdeki kişilerin gerçek yüzlerini göreceksiniz. Sizin aslında bildiğiniz fakat kendinize kabul ettiremediğiniz gerçekleri kabul ederek bu kişilerden soğuyacaksınız. Size yanlış yapanları hayatınızda barındırmayın. Farklı bir eğitim alanına yönelebilirsiniz.

Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018-Yengeç Burcu

Çevrenizi iyi analiz edin. Sizin çevrenize verdiğiniz önemi onlar size veriyor mu? Bu sorunun farkında olmaya ve cevabını iyi düşünmeye özen gösterin. Yakın çevrenizin aklınızı karıştırmasına izin vermeyin. Yakın arkadaşınızdan akıl almayın. Uzmanlardan yardım alın. Aşk hayatınızda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Hazımsızlığa dikkat edin.

Aslan Burcu

Heyecanınızı kontrol altına almaya çalışın. Panik olmaktan uzak durun. Başarılı olacağınız işte bu yüzden başarısız olabilirsiniz. Aşk hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırmayın. İş değiştirme ihtimaliniz bulunuyor. Sizin zaaflarınızı bilenler, bunları size karşı kullanabilir. Hak edenlere yardımcı olun. Gece uykularınıza ve ruh sağlığınıza dikkat edin.

Başak Burcu

Olmasını istediğiniz işler olacaktır. Sürekli olarak başkalarını düşünmekten vazgeçin ve biraz kendinizi düşünün. Aşk hayatınızda yıpratıcı taraf olmaktan uzak durun. Kariyerinizde yükseleceksiniz. Maaşlı bir işte çalışanlar, maaşlarına zam alacaktır. Hiçbir şey için boşa çaba sarf etmediğinizi göreceksiniz.

Terazi Burcu

Yorgun uyanmış olabilirsiniz. Çekiciliğinizle ön planda olacaksınız. Kendi düşüncelerinizde ısrarcı olmayın. Bu davranışınız egolu görünmenize neden olacaktır. Uyku problemi yaşayabilirsiniz. Eşi olanlar sevdiğine onu sevdiğine dair mesaj atmalıdır. Bu şekilde tartışma yaşadığınız konular gündeminizden uzaklaşacaktır. 

Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018-Akrep Burcu

Aldatılma ve aldatma konularına dikkat edin. İlişkinizi sonlandırmaya hazır mısınız? Aldatılıyor olabilirsiniz. Aşkta ayrılık haftası yaşayacaksınız. Aldatan siz iseniz kendinize çeki düzen verin. Fiziksel anlamda yorucu bir hafta geçireceksiniz. Paranızın değerini bilin. Mutsuzluk yüzünden çok para harcayabilirsiniz.

Yay Burcu

Geçmişten biri gelip aklınızı karıştırabilir. Son 2,5 yıldır çektiğiniz acılar son bulacak. İş hayatınızda ihmalkar davranmayın. Bel ağrılarınıza dikkat edin. Sizi üzen kişiler önünüze gelecektir. Kimseye öfke ve kin duymayın. Geçmişten gelen insanların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Yeni planlar yaparken daha planlı olmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda gereksiz polemiklerden kaçının. Yeni başlangıçlar için uygun bir hafta olacak. Parasal konularda inanılmaz imkanlar elde edeceksiniz. Hak ettiğiniz başarıyla mutlu olacaksınız. Karar alırken iç sesinize kulak verin. Oğlak kadınları eşleriyle konuşurken ses tonlarına dikkat etmelidir. Şüpheci ve kuşkucu tavırlardan uzak durun. Başkalarının dertlerini içselleştirmeyin. Midenize dikkat edin.

Kova Burcu

Fikirlerinizle takdir edileceksiniz. İşinizde yükselmeler olabilir. Planladığınız işlerde ilerleyeceksiniz. Eşiniz ya da partneriniz sizin kıymetinizi anlayacak. Beklediğiniz para haberi yakın zamanda gelecektir. Yatırımlar konusunda doğru bir haftadasınız. Boş zamanlarınızda dinlenmeye özen gösterin. Boğaz ağrılarına dikkat edin.

Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018-Balık Burcu

Bu haftanız zor geçecektir. İşleri iyi gitmeyenler etrafında bulunan insanlara her şeyin iyi gittiği yönünde davranışlar sergilemesin. İşlerinizin kötü gittiğini insanlardan saklamayın. Gizliliklerden uzak durun. Pişmanlıklarınız fayda etmeyecek. İsraftan uzak durun. Yakın çevrenizde gizli bir hayranınız olabilir.

Burç Yorumları 17-24 Aralık 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir