İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017

Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017

Burçların Enleri-Emoji

Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Koç burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu kötü gözükmektedir. Parasal konuda harcama yaparken endişe duyabilirsiniz. Yaşadığınız zorluklar geride kalıyor. Yeni aşklar kapınızı çalacaktır. Enerjiniz hayli yüksek. Boş yere endişelere kapılmayın.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Etrafınızda size yönelik yapılan dolduruşlara gelmeyin. Sizin düşünceniz daha önemlidir. Aşk hayatınızda dolduruşa gelmeyin. Yarım kalan işleriniz tamamlanıyor. Yapmak istediğiniz işler tek tek gerçekleşiyor.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel para durumu kötü gözükmektedir. Bu hafta birilerine borç verecekseniz o paranın gelme ihtimali çok düşüktür. Paraya gitti gözüyle bakabilirsiniz. İkizler erkeği bu hafta eşine karşı sürprizler yapabilir. Enerjiniz yüksek durumdadır.

Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İlişkinizin geleceğinin durumu sizin elinizde gözüküyor. Bir şeyler yaşarken anı yaşamayı unutmayın sadece sonuç odaklı olmayın. Çocuklarınızın sorunlarını çözeceksiniz.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumu iyi gözükmektedir. Özgüveniniz yerinde ama kazalara dikkat edin. Sizi dikkate almayanlar bu hafta sizi dikkate alacaklar. Size yapılan öğütleri dikkate alın. Egonuza yenik düşüp dikkate almamazlık yapmayın. İlişkilerinizde benci olmak yerine biz olarak davranışlarda bulunun.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Aşktan yana şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Bunun yanında bazı durumlarda sıkıntılar sizi bekliyor. Size karşı haksızlık yapan veya sizi üzen kişiler, size yaşatmış olduğu acı duyguları yaşayacaklardır. Geçmişteki sevdikleriniz kapınızı çalabilir. Seviyorsanız buyur edin yoksa rededin. Bolluk ve bereket sizlerle olacak.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Kendinizi doğru ifade edeceksiniz. Hayırlı sonuçlar alacaksınız. Geliri yüksek işler yapacaksınız. Kendinizden emin bir hafta geçireceksiniz. Sizde olan enerjinizle diğer insanları da harekete geçireceksiniz.

Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Hedeflediğiniz başarılara emin adımlarla ilerliyorsunuz. Güven duygunuz yerine geliyor. İyi kazançlar sizlerle olacaktır. Başarınızda artıyor. Cebinizdeki parayı hiç eksik etmeyin yoksa psikolojiniz bozuk olur.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Sıkıntı yaşadığınız ilişkide arınma yaşıyorsunuz. İlişkiniz iyiye doğru gidiyor. İş hayatınızda gelir kaybetme ihtimaliniz var iyi düşünerek para harcayın ve yatırım yapın. Duygularınızı özgür bırakın.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumları iyi gözükmektedir. Yemek yemede aşırıya kaçmaktan sakının. İradenize hakim olmalısınız. Hiçbir şeyin aşırısına kaçmayın. Elinize geçmeyi beklediğiniz para var ise bu hafta elinize geçiyor. Harcamalarda kontrollü olun. Bu hafta dilinize hakim olun ve negatif enerji beslemekten uzak durun. Düşünmeden konuşmayın yoksa işler sizin için hiç iyi gitmeyebilir.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Haftanın yarısında kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Banyo yapmayı unutmayın. Düşünmeden konuşmayın ve aşk hayatınızda dikkatli olun. İş hayatınızda başarılı bir haftadasınız.

Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumları iyi gözükmektedir. Çözmek istediğiniz problemleri çözeceksiniz. Hedef belirleyeceksiniz ve o hedefi gerçekleştireceksiniz. İş hayatında değerlendirmek üzere önünüze gelecek olan fırsatı yakalamayı unutmayın.

Burç Yorumları 17-23 Nisan 2017.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir