Yavuz Mental

Türkiye'nin mental sitesi

Burç Yorumları 16-22 Ekim

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burçlar

Burç Yorumları 16-22 Ekim yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 16-22 Ekim 2017

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Aile düzeninizi sürdürmek sizin için önem kazanıyor. Aile tarihinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Dengeli ilişkiler kurmak hafta boyunca önemli olacaktır. Partneriniz ile ilgili içsel huzursuzluklarınızı tek tek çözümlüyorsunuz. Sosyal arkadaşlarınızdan şüphelenmeyi bırakabileceğiniz bir dönemdesiniz. Soğuk algınlıklarına dikkat edin.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Size sorulan soruları cevaplamada ve fikir üretmede son derece başarılısınız. İş ve çalışma yaşamınızda işlerin yarım kalmasına tahammülünüz olmayacaktır. Evinize harcama yapmaktan çekinmeyin. Hissettiğiniz gibi hareket etmek size fayda sağlayacaktır. Aile içinde benmerkezci olanlara karşı yumuşak davranın, bu süreç geçici olacaktır.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İş ve çalışma yaşamınızda artan enerjiniz bir çok konuda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Aklınızda bulunmayan seyahatler gündeme gelirse mutlaka katılın. Çalıştığınız yerden zam istemeye çekinmeyin. Partnerinize karşı empati kurun ve anlayış gösterin. Psikolojinizi düzeltecek ortamlarda durmaya özen gösterin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Değiştirmek istediğiniz alanlar için bir çok fırsat ardı ardına gelmektedir. Kararsız olanlar değişimden uzak dursun. Maddi konularda olan beklentileriniz gerçekleşebilir. Aile içi tartışmalara girmekten uzak durun. Aşk hayatınızda içsel sesinize önem vermeye devam edin. İştahınıza dikkat edin.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

İş hayatında başarılı olmanız, bazı çalışma arkadaşlarınızın sizi kıskanmasına neden olmaktadır. Çalışma hayatında başarıya koşmak ve daha iyi imkanlara sahip olmak elinizde olacaktır. Konulara eleştiri şeklinde yaklaşmayın ve sakin olmaya çalışın. Aile içinde sevgi enerjisini güçlendirmeye özen gösterin. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın sorunlarını yardım edin fakat içlerine girmeyin.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Öfkelenmenize neden olan zaman diliminden ayrılıyorsunuz. Artan enerjinizi yapmanız gereken işlere yönlendirin. Aşk hayatınızda güvensizlik duygusunu oluşturan durumlardan uzaklaşmanız gerekiyor. Beden bakımınızı yapmaya özen gösterin. Kemiklerinizin güçlenmesi için özel önlemler alın. Arkadaşlarınızın size olan desteği bu aralar azalabilir, bu durumu çok ciddiye almayın.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Sanatsal aktivilelerde bulunmak yaşam enerjinizi arttıracaktır. Aşk hayatınızda açık sözlü olmaya ve kaprisli olmamaya özen gösterin. Çalışma hayatınızda kazanca değiş kariyere dikkat etmelisiniz. Para harcamalarını ana konu yapmayın. Cildinizdeki hassasiyetlere dikkat edin. Dostlarınız arasında sevmek ve sevilmek ön planda olacaktır.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Artan analitik zekanız sayesinde daha önce çözemediğiniz bir çok sorunu çözüyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere aceleci tavrınızı göstermeyin. Beklemiş olduğunuz paralar ve gelir hafta sonuna doğru elinize geçecektir. Aşk hayatınızda adalet duygunuz ön planda olacaktır.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Aşk ve çalışma hayatınızdaki kişileri disipline etmeye çalışmak ortamın gerilmesine yol açabilir. Kimseyi zorlamayın. Eski eş veya eski sevgili kapınızı çalabilir. Şans vermeyi ne için düşündüğünüze karar verin ve ona göre birliktelikte devam edin. Arkadaş ortamınızda samimiyet ön planda olacaktır. Duyma sorunlarına dikkat edin.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Artan enerjiniz ile çalışmaya sıkıca sarılıyorsunuz. Arzu ettiğiniz her alanda kendinizi gösteriyorsunuz. Yapamadıklarınız yapmak sizin için mutluluk kaynağı olacaktır. Partneriniz ile tüm sorguladığınız sorunları bu hafta çözümleyeceksiniz. Yalnız olan oğlaklar sağlam ilişkilere başlayabilir ve arkadaşlarının davetlerine katılmalıdır. Yatırım yapacaklar için uygun bir süreçtir.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Sosyal hayatınızda arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini görebilir ve sizden uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz. Menfaatçi olanları kendinizden uzaklaştırın. Önemseme duygusu ön planda iken sizi önemsemeyenleri hayatınızdan çıkartın. Evlilik ile ilgili korkularınızı aşıyor ve evlilik yoluna giriyorsunuz. Evli olanlar eşine ve çocuklarına zaman ayırsın.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta kişileri sizle birlikte yol alanlar ve sizden ayrı yol alanlar olarak ikiye ayırabilirsiniz. Evlilik hayatınızda güven duygunuzun sorgulanmasına neden olacak davranışlarından uzak durun. Çalışma hayatınızda azimli olmaya önem gösterin. Tanıdıklarınıza gerçeği söyleyerek onların yardımına koşun. Bu gerçekler sizin ilişkilerinizin sağlam kalmasına yardım edecektir.

Burç Yorumları 16-22 Ekim-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.