Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 15-22 Nisan 2019

Paylaş

Burç Yorumları 15-22 Nisan 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Burç Yorumları 15-22 Nisan 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

İş ve aşk hayatınızda bir takım aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Haftaya kötü başlamış olabilirsiniz bunu tersine çevirmek sizin elinizde olacaktır. Önünüze gelen fırsatları kaçırmayın. İlişkilerde bu fırsatları kaçırmayın. Duygusal konularda önemli kararlar alıp vermeyin. Duygusallıktan uzak durmaya çalışın. Göz yaşı dökerek kendinizi insanlara anlatmayın. Ağlamak yerine gülümsemeye çalışın.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Bilmediğiniz ve gizli kalmış konular gündeminizi meşgul edebilir. Karar vermeniz gereken konularda dikkatli olmanızda fayda var. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmeyin. İşinizi odağınıza alıp kimseyi odak noktanız haline getirmeyeceksiniz. Yaşadığınız belirsizlikleri ve bilinmeyenleri ortadan kaldıracaksınız. İşinize ve kazancınıza konsantre olacaksınız. Başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerine aldırış etmeyin. İşten ayrılmak isteyenler yeni bir iş bulmadan ayrılmasın.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Yeni sorumluluklar alırken yeni sorunlarda alabilirsiniz. İş hayatınızda gördüğünüz desteğe gerçek anlamda inanırsanız rahatlayacaksınız. Bu hafta inanılmaz derecede şüpheci, kaygılı olacaksınız. Dikkatiniz size yeni yatırımlar sağlayacak. Karşınızdakini mutlu ederek, mutlu olmayı bırakmazsanız çok mutsuz olabilirsiniz. Kalabalıklar içerisinde yalnız olduğunuzu hissediyorsanız, kendiniz için ne yaptığınızı sorgulayın. Aile büyüklerinizle aranızda sorunlar olabilir. Size yapılan eleştirileri iyi dinleyip, haklılık payı var mı, yok mu durumuna göre davranın. Bu hafta iyi bir dinleyici olun. Sinir sisteminize dikkat edin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Özel hayatınızdaki sağlam yürüyüşünüz devam ediyor. Duyduğunuz güven artıyor. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir gündesiniz. İnandığınız fikirleri savunmak için istek duyacağınız zamanlardasınız. Sizi üzen her şeyi kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Sizin güçlü olmanız bazılarına sizin kibirli olduğunuzu düşündürtebilir. Bu durum onların problemi. Size dedikodu için gelenleri dinlemeyin. Ev eşyaları konusunda radikal kararlar vereceksiniz. Taşınma veya ev değiştirmeler yaşanabilir. Sezgileriniz güçleniyor.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Evli olanlar eşlerini arkadaşlarından kıskanabilirler. Partnerlerinizin uygun görmediği arkadaşlıkları onların gözlerine sokarak yaşamayın. Eşinizin, sizin görüşmenizi istemediği kişilerle bir süre görüşmeyin. İyi bir çalışma programı sizi yeni yerlere taşıyabilir. Maddi konular hala hassasiyetini koruyor. Motivasyonunuzu yüksek tutun. Katılacağınız ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Parasal konularda muazzam gelişmelere açık olacaksınız. Fırsatlar ve imkanlar önünüze gelecek. Bu dönem iş kuranlar ve yatırım yapanların gelecekleri parlak olacak. Vermiş olduğunuz kararların sonuçlarını da kaldırabilirsiniz. Ödemeleriniz giderek birikiyor. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkabilir. Eğitim konusunda dikkatinizi arttırın.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Çevrenizin mutlu olması sizi de mutlu edecek. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi belirleyebilir. İletişimden kaynaklı aksaklıklar keyfinizi kaçırmasın. İkili ilişkilerde hareketli bir hafta yaşayacaksınız. Hayatınızın aşkı karşınıza çıkabilir. İlişkileri olanlar ise geçmişte olan sorunları bırakmalıdır. Fark etmediğiniz şeyleri fark ettiğinizde tepkili bir şekilde karşınızdakine davranmayın. Kariyerinizde terfi alabilirsiniz.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Partnerinizin size sürprizleri olabilir. Size yapılan sürprizleri önemseyin. Parasal birikimlerinizle ilgili kararlar alacağınız zamanlar var. Yeteneklerinizi sorumlu olduğunuz konularda kullanmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizde yeteneklerinizi kullanarak öne geçeceksiniz. Bu durum motivasyonunuzu ve yaşam enerjinizi çok yükseltecek. Bu aralar kendi başınıza kalmaya özen gösterin. Yeteneğinizi sonuna kadar kullanın.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

İhmal ettiğiniz aşk hayatınızdan alarm sesi gelmeye başladı. Romantizminizi arttırmaya çalışın. Siz doğru yerdesiniz ve sözlerinizi korkmadan ifade edin. Bu havalarda romatizma sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye ve kişisel gelişime önem vereceksiniz. Hayallerinizi ve rüyalarınızı kimseye anlatmayın. İş yaşamında planlı ve programlı ilerliyorsunuz.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Ev ve aile konuları ön planda olacak. Ev almak isteyen, yatırım yapmak isteyen, iş konularında belirsizliği olanlar Perşembe gününden sonra önünü görebilecektir. İlişkiler konusunda çok şanslı olacaksınız. Ayrı olanlar partnerleri tarafından aranabilir ve geri dönüşler yaşanabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Beklemediğiniz konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonu yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olun. Bilmediğiniz konularda insanlara yardımcı olmayın.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Rehaveti üzerinizden atmanın zamanı geldi. Partneri olanlar, partnerlerinden ilgi bekliyor. Sevgi dolu olmaya özen gösterin. Partnerinizi çok merak etmeyin, merak ediyorsanız eşinizle konuşun. Şüphecilikten uzak durun. Bazı konularda yeniden hareket geçip, toparlanmak isteyebilirsiniz. Trafik kazalarına karşı dikkatli olun. İşiniz nedeniyle seyahat edebilirsiniz.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Yanlış atılımlar yapma olasılığınız çok yüksek. Kriz yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz ve bu durum sizi sarsabilir. Parasal konularda karar vermeden önce iki kere düşünün. Düşünmeden harcamalar yapmayın. Yakın zaman yepyeni bir hayat sizleri bekliyor. İkili ilişkilerde çıkmaz yaşayanlar bir uzmandan yardım almalıdır. Sindirim sisteminize dikkat edin. Sevmediğiniz ortamlarda fazla bulunmayın.

Burç Yorumları 15-22 Nisan 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.