Burç Yorumları

Burç Yorumları 15-21 Ocak

Burç Yorumları 15-21 Ocak 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 15-21 Ocak 2018

Koç Burcu

İş ve çalışma yaşantınızda artan sorumluluklarınız nedeniyle kendinizi sorguluyordunuz. Kendinize olan güveni arttırıyorsunuz. Aile içerisinde uyum gösterme etkili olacaktır. Çalışmalarınızın karşılıklarını alacaksınız. Çocuğu olanlar, çocuklarına güven verecektir. Yalnız olanlar daha öne tanıdıkları fakat birlikte olmayı hiç düşünmedikleri kişileri hayatlarına çekeceklerdir.

Boğa Burcu

Bu hafta boğalar daha da ciddileşiyor. Size karşı yanlış anlaşılmalar olabilir, bu durumlarda sinirlenmemeye dikkat edin. Her konuda ciddi ve mükemmeliyetçi olacaksınız. Olaylar karşısında gerilmemeye özen gösterin. Yaptığınız işlerde huzurlu olmaya dikkat edin. Kazancınızı arttırıyorsunuz. Psikolojinize dikkat edin.

İkizler Burcu

Oldukça sosyal olacağınız bir haftadasınız, bu durum size moral kazandıracaktır. İkizler kadını sevdiği adam ile tartışmalar yaşayabilir. Bekar ikizler evlilik ve beraberlik kararları alabilirler. Partnerinizin sırlarını başkaları ile paylaşmayın. İkizler burcundakiler tartışmalardan kaçınmalıdır. Daha azla planlı olmaya ve planlı hareket etmeye dikkat edeceksiniz.

Burç Yorumları 15-21 Ocak 2018-Yengeç Burcu

Etrafınızda gruplaşmaların olduğunu fark edebilirsiniz. İnsanlar arasında toplandıktan sonra oradan ayrıldığınızda sizin hakkınızda konuşulan konular sizin canınızı sıkabilir. Bu durumları kafanıza takmamaya dikkat edin. Gelecek adına şanslı bir haftadasınız. Güvensizlikten kaynaklı durumlar yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşamamaya dikkat edin. Gece uykularına dikkat edin.

Aslan Burcu

Fazla sorumluluk sahibi olan aslanların eşleri onları sıkabilir. Evlilikler içerisinde bu durum sıkıntılar yaşatabilir. Partnerinize ilgi ve şefkatinizi göstermeye özen gösterin. Bu durum sevgiyi arttıracaktır. Yalnız olanlar hiç ummadığı kişiler ile tanışabilir. Maddi konularda şanslı bir haftadasınız. Para kazanıp para harcayacaksınız.

Başak Burcu

Çok detaycı olan başaklar, karşı tarafı yorabilmektedir. İkizler ve kova burcunda olanlarla pek anlaşamazlar. Evinize ve işinize yoğunlaşacaksınız. Çalışarak yoğun bir şekilde üreteceksiniz. Alacak ve verecek hesaplarınız çözülecektir. Alacaklarınız geri gelecektir. Çocuklarınıza ilgilenmelisiniz. Bedeni ve ruhu yoran etkilerden arınmaya özen gösterin.

Terazi Burcu

Hayatınızdaki kişinin tutarsız davranışlarını araştırmak isteyebilirsiniz. Bu durum partnerinizi rahatsız edebilir. Geçmişinizi konu olarak gündeme getirmeyin. İş yaşamında düzensiz ve plansız olanları planlı çalışmaya yönlendirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar kendileri gibi kişileri hayatlarına çekebilir. Beslenme düzeninize özen gösterin.

Burç Yorumları 15-21 Ocak 2018-Akrep Burcu

Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun. Sorumluluk hissiniz artmaktadır. Ev almak, yatırım yapmak, yeni bir düzen kurmak için borç altına girmeyi risk olarak görmeyin. Gelecekte rahatlıkla bunları ödeyebileceksiniz. Güzel fırsatları hayatınıza kolaylıkla çekebileceksiniz. Evlilikte ve beraberlikte endişeleri bir kenara bırakın. Önünüze bakarak ilerlemeye hep açık olduğunuzun farkına varın.

Yay Burcu

Olmak istediğiniz yerde olmayı isteyerek haftaya başlıyorsunuz. Günlük hayatınızda daha organize ve keyif alarak yaşamaya başlıyorsunuz. Daha önce dost olduğunuz başka arkadaşlıklar nedeniyle bitirdiğiniz arkadaşlıklarınız yeniden başlayabilir. Bu arkadaşlarınız sizi anlıyor olacaktır. İş ve çalışma hayatınızda daha iyi paralar ve imkanlar kazanacaksınız.

Oğlak Burcu

Zeki ve akıllı olmak istediğiniz bir haftadasınız. Sizi anlamayan partnerinizin sizi anlaması, sizi anlamayan kişilerin sizi anlaması sizi rahatlatacaktır. Başarıyı kolaylıkla hayatınıza çekiyorsunuz. Ruh sağlığınızda biraz yorgun hissediyorsunuz. Spor ve dua yapmak sizi motive edecektir. Ruhunuza iyi gelecek şeyler yapmaya özen gösterin. Diş sağlığınıza özen gösterin. Ev içinde bir çok şeyi değiştirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kova Burcu

Sorumluluk sahibi ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Güzel paralar kazanabilirsiniz. Geçmişte haksızlığa uğradığınız durumlarda ilahi adalet yerine geliyor. Kendinizi doğru bir şekilde savunun. Çevrenizdeki insanlara kötü davranmayın. Sevdiklerinizi eksikleriyle kabul etmeye dikkat edin. Hava koşullarına dikkat edin.

Burç Yorumları 15-21 Ocak 2018-Balık Burcu

Çok fazla çalışıyorsunuz ve her şeye yetebilme enerjisi içinizde duruyor. Artan iş sorumluluklarınızdan dolayı nereye yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. Yeni iş arkadaşlarıyla tanışabilir ve bu sizde heyecan yaşatabilir. Sağlam dostluklar kurabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni sorgulayabilirsiniz. Bütçe planlaması yapmadan alışveriş yapmamaya özen gösterin. Eşinizi ihmal etmeyin.

Burç Yorumları 15-21 Ocak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.