Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017

Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017

Burçların Enleri-Emoji

Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Koç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Bu hafta öfkenize hakim olmalısınız. Çevrenizde bulunan insanların size karşı olan samimiyetlerini sorgulayabilirsiniz. Düşünmeden konuşmayın ve öfke ile hareket etmekten sakının. Çok iyi para kazanacaksınız. İştahınıza dikkat edin. Kilo alabilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İlişkinizde ufak sorunlar olabilir, bunlar sizden kaynaklı değildir. Dert etmeyin bunları ve nasihat almayı deneyin. Bu hafta iş hayatında verimli bir haftadasınız. Kendinizi sevin ve kendinizle barışık olun.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Yanlış anlaşılmaların yaşanacağı bir haftadasınız. Acele işler yapmaktan vazgeçin kendiniz frenlemeye ihtiyacınız var. Emek verdiğiniz her şeyin karşılığını alıyorsunuz. Sağlık konusunda rahatsızlıklarınız var ise hekime başvurarak yardım alın. Kimseye nefret duymayın bu size zarar veriyor.

Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Kazalara karşı dikkatli olun. İş konusunda sonucu beklediğiniz şeyler sonuca kavuşuyor. Yeni ilişkiye başlayabilirsiniz. Kısmetli ve kıymetli bir haftadasınız.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların aşk, para ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Sorun olan her şeyden arınmanız yaşa enerjinizin yükselmesini sağlıyor. Gelecekle ilgili korkularınız bitiyor. Verdiğiniz borçlar size geri dönebilir. Kendinize güvenmeye devam edin ve güveninizi sorgulamayın.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların aşk, para ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Kibirli olan kişileri yanınızdan uzaklaştırıyorsunuz. İş yerinde çalışan kişiler patronlarından zam isteyeceklerse tam zamanıdır kabul edilme olasılığınız yüksektir. Sağlık konusunda biraz titiz olabilirsiniz. Yanınızda bulunan kişilerin kıymetini bilin.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta partneriniz ile çok iyi anlaşacaksınız. Aşk hayatınızda ilgi çekicisiniz. Gelecek planları yapıyorsunuz. Çok kararlısınız fakat çevrenizdeki insanlardan etkilenmeyin. Yatırımda bulunacaksanız iç sesinizi dinleyin.

Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların para ve sağlık durumu mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Kendinizde gördüğünüz yanlışlar için kendinize kızmayın bundan hoşnut olun ve bunları düzeltmeye odaklanın. İyi hedefler belirleyerek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin ve kendinize güven duyun.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Geçmişle ilgili sorunlarınızı günümüze getirip kendinize dert edinmeyin. Geçmişi bırakarak gününüzü yaşayın. Yapamadığınız işlerde bilgisine inandığınız kişilerden yardım istemekten çekinmeyin. İş hayatınızda hedef belirleyerek ilerleyin.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Hırs yapmanıza gerek yok çalışmanıza ağırlık verin. Bu hafta yapmak istediğiniz ve çalışmak istediğiniz işlere yoğunlaşıyorsunuz. Hayatınızda hayır demeniz gereken noktalarda evet demeyin bunun size zararı olacaktır. Kazancınız bol olacaktır.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta ciddisiniz ve sorumluluk sahibisiniz. Sizden eğitim almak isteyenlere eğitim verin, istemiyorsa zorla eğitim vermeyin. Kendi gelişiminize önem verin ve gelişmek isteyenlere de yol gösterin.

Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Aşk hayatında fedakarlık yapmayı bırakın. Problem olan şeylerden kurtuluyorsunuz. Kariyer konusunda başarılı bir haftadasınız. Her zaman umut dolu olmaya çalışın.

Burç Yorumları 15-21 Mayıs 2017.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir